POCZYNANIA KLUBU zima 07/08

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw lut 07, 2008 9:23 pm

Dorwalem dzis Glos Nh i przeczytalem artykul zatytuowany "Sundaya nie Bedzie"

Cytat M.Gila

"...W srode okazalo sie jednak iz Sundaya nie bedzie gdzy bedzei wystepowal po za Polska(...)Rozmawialem z tym pilkarzem i niestety okazalo sie iz menadzer znalazl mu jakis zagraniczy zespol. Szkoda bo wiazalismy z nim spore nadzieje a chcialbym podreslic iz mielismy mozliwosci zeby spelnic oczekiawania tego pilkarza - podkresla prezes Hutnika Mieczyslaw Gil. "

Moj komentarz jest prosty. Wedlug mnie jest to zwykla sciema bo jesli Ibrahim Sunday mieszka 10 lat w krakowie ma rodzine itp i chce sie przygotowac do gry w ekstraklasie to jakim cudem nagle ma znalezc sie zagranica ? Zdaje mi sie ze M.Gil klamie w zywe oczy...


2 atrykul juz w calosci

"DECYDUJACA WIOSNA"
Strzal w okienko - taki jak by podtytul

Miejsce Hutnika w tabeli po jesiennej rundzie nie jest zadowalajace Za to opymizmem napawa mobilizacja przed wiosennymi rozgrywkami. Wiosna bedzie dla Hutnika swoistym byc albo nie byc. Jesli nie skorzystamy z tego ze reformujaca sie liga daje szanse wielu druzynom, w tym naszej na gre w 2 lidze to pozostaje nam trwanie na tym poziomie ktory nie rozgrzeje kibicow i sympatykow klubu. Nowa Huta pozostnaie wtedy kopciuszkiem na pilkarskiej mapie Krakowa. Pomimo ze najlepiej prowadzimy szkolenie mlodziezy, ze Hutnik organizuje wiele imprez dla najmlodszych mieszkancow dzielnicy ze byc moze zmodernizujemy stadion. W pilce nozenj liczy sie dobra gra z dobrymi przeciwnikami no i oczywsicie - Zwyciestwo. Daje to tez szasne na dobre promowanie sie zawodnikow. Wie o tym kadra Hutnika i to napawa mnie opytmizmem. Mieczyslaw Gil.


Kometarz: szkoda ze nie napisal ze nie umia prowadzic finansow i fajnie ze go spadek o klase nizej napawa optymizmem bo ja na jego miejscu bym nie pierdolil farmazonow ze jest sie optymista jak przed rewanzowa trudniejsza runda nie dokonujemy praktycznie zadnych sensownych wzmonien. Brzeziankski i Makuch jedynie moga sie przydac a Jeziorek, Janicki ? Kolanksiego nie znam wiec nie wypowiadam sie.

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » pt lut 08, 2008 12:28 pm

z Ibrahimem to zadna sciema !! kase "na niego" mieli, lecz tak jak jest napisane pojechał grac za granica (bodajze węgry)

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz lut 10, 2008 10:23 am

Jeśli jest kasa na uposażenie na Sundaya, to w przypadku jego rezygnacji niech szukają kogoś innego za podobne pieniądze

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz lut 10, 2008 11:19 am

moja podpowiedź dla prezesa - najlepiej na Pucharze Narodów Afryki :)
wśród noszowych

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz lut 10, 2008 12:53 pm

W sumie jest jeden niezły murzynek do brania, ale wam nie powiem gdzie gra :P
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz lut 10, 2008 3:00 pm

Przy papierokowym zalatwianu to my nigdy nie bedizemy miec zawodnika dobrego.