Hutnik nawiązał współprace z Wisła Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt gru 25, 2007 6:36 pm

a co to za tajemnica kibic tej samej druzyny kryje przed swoim ?
to prosze na priva jak mozna

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » wt gru 25, 2007 6:43 pm

Niestety wg. mnie ponieważ:
Pracuje tylko i wyłącznie dla kasy(wiem że to dziwnie w przypadku Hutnika brzmi)
W dupie ma treningi, drużyne(nie prowadzi treningów tylko Wójs za niego to robi, jeśli już przyjdzie to się spóźnia często)
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr gru 26, 2007 12:44 am

kurwa mac

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 26, 2007 10:29 pm

Oto lista transferowa klubu z R22 jak widać same gwiazdy. Jeśli nawet tacy zawodnicy co nie wąchają ławki rezerwowych nie przyjdą do nas to kogo w myśl tej umowy dostaniemy??? Jakiś kelnerów z wiślackiej restauracji??? Czy może tych co odpowiadają za stan murawy na r22. A może pani sprzątaczka?????
Ależ jestem wkurwiony
Marcin Juszczyk - bramkarz
Łukasz Jarosiński - bramkarz

Marcin Grochowski - obrońca
Przemysław Rygielski - obrońca
Mikołaj Kałuda - obrońca
Adam Kokoszka - obrońca
Michael Thwaite - obrońca
Radosław Jacek - obrońca
Bartłomiej Rosłoń - obrońca
Mateusz Kowalski - obrońca
Mariusz Magiera - obrońca

Dawid Kubowicz - pomocnik
Jacob Burns - pomocnik

Patryk Małecki - napastnik
Piotr Ćwielong - napastnik
Tomasz Dawidowski - napastnik
Paweł Smółka - napastnik
Przemysław Szabat - napastnik
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » śr gru 26, 2007 10:45 pm

flagus ja też jestem zdecydowanie na nie ALE nie pierdol - z 10 zawodników NIEZŁYCH jak na 3 ligowe warunki by sie znalazło w tej grupie ... porównaj np. burnsa kurwa do świerczyńskiego... :lol:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

TEKLA
Posty: 97
Rejestracja: wt cze 19, 2007 3:03 pm

Postautor: TEKLA » czw gru 27, 2007 8:51 am

flagus pisze:Oto lista transferowa klubu z R22 jak widać same gwiazdy. Jeśli nawet tacy zawodnicy co nie wąchają ławki rezerwowych nie przyjdą do nas to kogo w myśl tej umowy dostaniemy??? Jakiś kelnerów z wiślackiej restauracji??? Czy może tych co odpowiadają za stan murawy na r22. A może pani sprzątaczka?????
Ależ jestem wkurwiony
Marcin Juszczyk - bramkarz
Łukasz Jarosiński - bramkarz

Marcin Grochowski - obrońca
Przemysław Rygielski - obrońca
Mikołaj Kałuda - obrońca
Adam Kokoszka - obrońca
Michael Thwaite - obrońca
Radosław Jacek - obrońca
Bartłomiej Rosłoń - obrońca
Mateusz Kowalski - obrońca
Mariusz Magiera - obrońca

Dawid Kubowicz - pomocnik
Jacob Burns - pomocnik

Patryk Małecki - napastnik
Piotr Ćwielong - napastnik
Tomasz Dawidowski - napastnik
Paweł Smółka - napastnik
Przemysław Szabat - napastnik
kazdy z Nich jest lepszy od swojego odpowiednika w Hutniku o klase wiec....ale ich pewnie nie zobaczymy

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw gru 27, 2007 9:09 am

dajcie mi czas a obiecuje wam ze pan G.. wyjedzie na taczkach z naszego klubu :twisted: :twisted:
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » czw gru 27, 2007 10:31 am

TEKLA pisze:
flagus pisze:Oto lista transferowa klubu z R22 jak widać same gwiazdy. Jeśli nawet tacy zawodnicy co nie wąchają ławki rezerwowych nie przyjdą do nas to kogo w myśl tej umowy dostaniemy??? Jakiś kelnerów z wiślackiej restauracji??? Czy może tych co odpowiadają za stan murawy na r22. A może pani sprzątaczka?????
Ależ jestem wkurwiony
Marcin Juszczyk - bramkarz
Łukasz Jarosiński - bramkarz

Marcin Grochowski - obrońca
Przemysław Rygielski - obrońca
Mikołaj Kałuda - obrońca
Adam Kokoszka - obrońca
Michael Thwaite - obrońca
Radosław Jacek - obrońca
Bartłomiej Rosłoń - obrońca
Mateusz Kowalski - obrońca
Mariusz Magiera - obrońca

Dawid Kubowicz - pomocnik
Jacob Burns - pomocnik

Patryk Małecki - napastnik
Piotr Ćwielong - napastnik
Tomasz Dawidowski - napastnik
Paweł Smółka - napastnik
Przemysław Szabat - napastnik
kazdy z Nich jest lepszy od swojego odpowiednika w Hutniku o klase wiec....ale ich pewnie nie zobaczymy


... ale nie każdy z nich chciałby grać w Hutniku. Nie oszukujmy się, pewnie żaden z nich nie chciałby sie przenieść z klubu mającego aspiracje mistrzowskie, do klubu który walczy o utrzymanie w 3 lidze i może zaproponować marne zarobki. Przecież to dla potencjalnego piłkarza równoznaczne z cofnięciem sie w rozwoju.
Poza tym ja bym wątpił w to że Wisła chciała by nam wcisnąć któregoś z nich, oni wolą ich opchnąć jakiemuś bogatszemu klubowi za konkretne pieniądze, bo zrobią na tym geszeft. Dla nas pewnie szykują jakieś pokraki i meneli którzy nie łapią sie do rezerw

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw gru 27, 2007 1:25 pm

I oto mi Ożóg chodziło. W myśl umowy my oddajemy Wiśle pierszeństwo do naszych graczy a oni nam?? Burns, Małecki, Kokoszka zapewne znajdą miejsce w II lidze nawet w Kmicie Zabierzów na wypożyczenie, a my?? Jak dostaniemy to jakieś odpady 10 sortu.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 27, 2007 4:48 pm

No to mamy w takim razie ten sam punkt widzenia.
Porażka :/

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw gru 27, 2007 7:30 pm

Oro pisze:Weź nawet nie żartuj, bo się okaże, że ktoś z zarządu umie czytać, wpadnie tu i uzna, że mówisz na serio a nie daj los potraktuje to jako dobry pomysł... Już się pozamieniali na głowy z własnymi chujami, teraz jestem gotów spodziewać się wszystkiego...


Dlaczego? To może być całkiem niezły pomysł - jest szansa, że się wzajemnie pozabijają...

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw gru 27, 2007 7:55 pm

:D
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt gru 28, 2007 12:40 am

nie rozumię tej paniki!! nie koloryzujmy dopóki nic nie podpiszą naprawdę i nie zostanie to potwierdzone!! wtedy zrobimy z nimi ... posprzątamy :evil:

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt gru 28, 2007 3:19 am

co ty Czlowieku myslisz , ze tutaj bedzie cos oficjalnie podpisane, a jesli nie to nie ma problemu ? to jest inna bajka, sposob rozumowania , jakakolwiek chec<a raczej jej brak> do powrotu Hutnika na nalezne mu miejsce. Powiedzcie mi ile bylo takich okresow aby zaden z reprezentantow POLSKI nie byl wychowankiem Hutnika.Ostatni raz chyba wtedy - paradoksalnie - kiedy Hutnik odnosil sukcesy a do kadry dobijal sie Adamczyk. Ci zlodzieje chca tylko i wylacznie pobierac swoje pensje a to w ktorej lidze bedzie Hutnik ich pierdoli

Jakie jest rozwiazanie ? nie widze go w tym momencie , poza tym aby sobie ten fakt uswiadomic co juz bedzie duzym sukcesem i nie bedziemy sie tym frajerom dawac nabierac na jakies obiecane "szklane domy". I pytac glosno i wyraznie , co w klubie robi ten i tamtem ? na przyklad dyrektor do spraw infrasktruktury czy jak on sie tam nazywa.nie mozna sie z tym godzic ot tak, ze tak musi byc.gowno prawda, to jest patologia i trzeba to glosno krzyczec
pzdr Osiek

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pt gru 28, 2007 10:34 am

1950N-H pisze:dajcie mi czas a obiecuje wam ze pan G.. wyjedzie na taczkach z naszego klubu :twisted: :twisted:


to chyba najbardziej otpymistyczna wiadomosc w tym temacie :D