Sparingi zima 2008

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr mar 05, 2008 1:54 pm

jest dzisiaj sparing :?:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr mar 05, 2008 3:56 pm

Podobno sparing odbył sie o 15, więc jezeli to prawda to jestesmy po I połowie - zna ktos składy i wynik ??
Technika gubi każdego zawodnika !

Football Forever

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr mar 05, 2008 4:38 pm

Po I polowie 0:0
Brzeziański - Czajka, Zając, Pasion,..... - Kępa, Kaczor,........, Ogórek, - JANICKI, Wasyl (prawodpobnie cos takiego)

Wasyl przestrzelił karnego i ktos tam strzelil ladna brame po dobrej akcji ze spalonego.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr mar 05, 2008 5:15 pm

Brzeziański ma nadciągniętą pachwinę !! Nie wprowadzaj ludzi w błąd !!

Hutnik Kraków 5-0 Karpaty Siepraw (0-0)
Janicki (karny) 48'
Jarosz 58' , 78'
Kolański 63'
Antas 81'

I połowa
Jeziorek - Czajka (Witek 66') , B.Zając , Pasionek (Garzeł 54') , Ogórek (Bizoń 61') - Kępa (Antas 46') , Kaczor (Kozieł 46') , Sunday (Dziadzio 46') , Świątek (Jarosz 54') - Wasilewski (Kolański 46') , Janicki (Kajda 66')

Pierwsza połowa nie ciekawa . W 36 minucie Świątek faulowany w polu karnym . Wasyl strzelił w słupek !! W bramce Karpat bronił Techmański . Nie mieli bramkarza , więc ich wspomogliśmy :lol: Dobrze , a zwłaszcza szczęśliwie bronił , ale do przerwy tylko !!

Po zmianach w składzie gra się ożywiła i zaczęły wpadać bramki !!

Widzów : ok. 30 :lol:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr mar 05, 2008 11:12 pm

No ale reszta sie prawie zgadza. Tak wpadlem na I połowe bo bylem w miedzyczasie na Hutniku. Straszna kopanina. duza wina boiska.

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » czw mar 06, 2008 8:59 am

no cos widze ze Sunday niemoze sie wstrzelic?? jak on sie prezentuje??
Nowy Hutnik 2010.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw mar 06, 2008 9:13 am

Nic nie gra jak większość z pierwszego składu . Jakieś blokady mają . Sunday przetrzymuje za długo piłkę i w końcu ją tracił . Kaczor też nie pokazuje klasy sprzed lat . Wolny , traci piłki za łatwo . Zwalać na boisko można , ale bez przesady . Jakoś zmiennicy sobie dobrze radzili z murawą : Jarosz , Antas , Kolański . Na razie nie ma zbyt dużo plusów . Trzeba poczekać do pierwszego meczu . Kiepsko to widzę , ale może się akurat obudzą . Ale na pewno nie Janicki hehehe .

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » czw mar 06, 2008 7:29 pm

Na ten sparing wogole bym nie patrzyl boisko targiczne o jakiej szybksoci wogole mowisz Misiek skoro jak patrzylem jak kepa sie zapada w bloto to co tu mowic o kaczorze czy sundeyu skoro wsrodku to juz wogole tragedia, popatrz na poprzednie 2 sparingi gdzie byli najlepszym zawodnikami w naszej druzynie. Fajnie ze Jarosz dobrze z Antasem i Kolanskim szkoda ze z 5 liga i w 2 polowie gdzie weszli na swiezosci na chlopakow ktorzy wogole sie nie mogli poruszac po boisku a jak sa springi jak dwa poprzednie to zaczyna sie problem bo zawdonicy lepsi. Wisona wszystko zweryfikuje wiec nie ma teraz co oceniac zawodnikow a szczegolnie po springu z takim przecinikiem w takich warunkach

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw mar 06, 2008 7:36 pm

przejscie z boiska sztucznego na normalne jest strasznie trudne. do tego warunki jakie stwarza do gry to boisko sa nie do komentowania.
poprostu na tym boisku trudno cos zrobic i taka jest prawda a Ibrahim nie jest siłowym tylko bardziej technicznym zawodnikiem.
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » czw mar 06, 2008 8:00 pm

Nie wspominając już, że jest on przecież po długiej kontuzji, a to jak narzazie tylko sparingi.Poza tym kto był na meczu z Rakowem widział, że gdy tylko miał piłkę przy nodze działo się coś ciekawego.Zresztą... rozliczymy go po sezonie 8)

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw mar 06, 2008 8:03 pm

Ja oceniam jak grali , a Kaczor w poprzednich meczach też mnie nie zadziwiał , a graliśmy ze słabszymi drużynami . Wiadomo , że to początek grania na naturalnym boisku , ale nie tylko my na takich gramy !! Inne drużyny nie mają bocznych tak jak my i trenują na głównym boisku , a i tak będą nas robić jak dzieci . Zweryfikują na pewno . Każdy mecz jest inny , ale nie możemy tracić punktów w głupi sposób , a o to będzie strasznie ciężko patrząc na sparingi i zakupy . Spada 10 zespołów , nie 3-4 !!

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » czw mar 06, 2008 8:07 pm

Lucas[NH] pisze:Nie wspominając już, że jest on przecież po długiej kontuzji, a to jak narzazie tylko sparingi.Poza tym kto był na meczu z Rakowem widział, że gdy tylko miał piłkę przy nodze działo się coś ciekawego.Zresztą... rozliczymy go po sezonie 8)


Można go bronić kontuzjami albo Kępę , ale to nie jest wytłumaczenie . Jak są najlepsi na tych pozycjach to w sezonie muszą grać równo . Jak nie to będzie dalej takie kalectwo jak jest. Miejmy nadzieję na zwycięstwa , bo to jest runda naszego bytu w porządnej lidze albo pozostanie nam błąkanie się po zadupiach !! :?

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » czw mar 06, 2008 8:45 pm

jak tadka tak oceniasz twoja sprawa masz do tego prawo dla mnie w sparingach wyrozniajacy sie zawodnik a na naturalnym boisku jedne z najlepszych skoro o nim tak myslisz to masz do tego prawo kazdy ma swoje sympatie i antypatie ale co tu powiedziec o innych zawodnikach jak pasionek czy kepa antas wasilweski skoro on gral slabo wedlug ciebie. Badz chociaz obiektywny bo ze za nim nie przepadasz to widac

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw mar 06, 2008 8:52 pm

No widzisz inne zespoły nie maja boisk sztucznych !! Inne zespoly przez caly czas graja na naturalnych a nasz zespol trenowal na boisku sztucznym !! i dobrze bo tam jest rowno bez blota , poprostu normalne boisko do gry dlatego trudniej sie jest naszym przesatwic na gre na normalnym boisku ! inne druzyny nie musza bo na nich caly czas trenują
Hutnik 1950 KRAKÓW.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pt mar 07, 2008 10:59 am

chwwdk pisze:jak tadka tak oceniasz twoja sprawa masz do tego prawo dla mnie w sparingach wyrozniajacy sie zawodnik a na naturalnym boisku jedne z najlepszych skoro o nim tak myslisz to masz do tego prawo kazdy ma swoje sympatie i antypatie ale co tu powiedziec o innych zawodnikach jak pasionek czy kepa antas wasilweski skoro on gral slabo wedlug ciebie. Badz chociaz obiektywny bo ze za nim nie przepadasz to widac


Nie o to chodzi , że go nie lubię , bo często się z nim widuję . Po prostu po kontuzji widać po nim i Kępie braki . Mam nadzieję , że na mecz z Wisłoką już będą gotowi gryźć trawsko , aby wspomóc w strzelaniu bramek . Oczywiście o asysty mi chodzi , a jak strzelać będą bramki to się nie pogniewam . Warunki na dwójce są tragiczne , więc trochę przesadziłem , ale jakieś dokładniejsze dogrania powinny być z ich strony , a nie było ich za dużo . Także Sunday za bardzo kręcił się z piłką w nogach . Jak na razie to Ogórek podoba mi się w większości rozegranych sparingów . Ma start do piły , umie przewidzieć ruch przeciwnika . Zobaczymy jak będzie za niecałe dwa tygodnie .
A tak do twojej wypowiedzi to będę obiektywny , że nie umiemy rozegrać składnych akcji jak , chociażby co poniektóre drużyny z niższych lig !!
Z Karpatami mogliśmy nawet przegrywać do przerwy , gdyby nie obroniona ręką obrońcy piłka , która wyszła minimalnie nad poprzeczkę . A grała większa część tych teoretycznie najlepszych piłkarzy . Coś jest nie tak !! Ale po to są sparingi , żeby sprawdzać formę piłkarzy . W tym głowa Mikulskiego , żeby układał tak drużynę , żeby wygrywała te najważniejsze mecze , czyli większość w tym wypadku .