NIECH ZYJE SERBIA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

nowohucianin
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 09, 2007 10:15 pm

NIECH ZYJE SERBIA

Postautor: nowohucianin » pt lut 22, 2008 5:54 pm

Niestety tylko tyle mozemy obecnie zrobic w obronie tego dumnego narodu i ich ziem. http://www.obronserbie.lpr.pl/

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt lut 22, 2008 6:40 pm

Jesli Tusk uzna niepodleglosc Kosova to tylko potwierdzi,ze jest jebanym niemiaszkiem i w jego zylach nie plynie polska krew. Kosovo je Srbija !

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt lut 22, 2008 9:11 pm

stefan batory pisze:Jesli Tusk uzna niepodleglosc Kosova to tylko potwierdzi,ze jest jebanym niemiaszkiem i w jego zylach nie plynie polska krew.


wszystko w porządku ?? Normalnie nie wpisuje się na forum ale jak widzę takie posty to mi ręce opadają.

czuczi
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 10:23 am
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: czuczi » pt lut 22, 2008 9:41 pm

Tak stefan nie płynie w nim polska krew...

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt lut 22, 2008 9:55 pm

A wy co Irlandczycy hehe ? Premiera wam obrazilem?

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » pt lut 22, 2008 9:58 pm

Jeśli rząd uzna Kosovo to potwierdzi że żadnej decyzji nie potrafi podjąc samodzielnie i jedyne co umie to lizać dupę Europie. Zwłaszcza ze większość społeczeństwa jestprzeciwna uznaniu niepodległości Kosova.
Kosovo było i jest Serbskie !

PS
Może kogoś zainteresuje:

W sobotę, 23 lutego, o godzinie 12:00 na Rynku w Katowicach odbędzie się pikieta protestacyjna przeciw niepodległości Kosowa.

http://www.mwslask.boo.pl/index.php

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt lut 22, 2008 10:01 pm

stefan batory pisze:A wy co Irlandczycy hehe ? Premiera wam obrazilem?


oj PiSowski podział My i wy jeszcze z małej litery i po co ta napinka... ??

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt lut 22, 2008 10:08 pm

A co ty mi tu wyjezdzasz z jakims PISem. Nie popieralem/nie popieram ani PO ani tym bardziej PiSu. Chodzi mi dokladnie o to co napisal PSKNHKS,ze ci gamonie nie potrafia podjac sami decyzji tylko chca 'sie wpisac w ogolnoeuropejski nurt'. Jak Polak mogl cos takiego powiedziec? Nasza historia zobowiazuje nas do tego by poprzec Serbow. Wiekszosc Polakow o tym wie,ale nasz premier i jego ludzie jak widac nie. Oni chca sie wpisywac w ogolnoeuropejski nurt. Niczym sie nie roznia od komuchow,tamci slepo ufali Moskwie,ci Brukseli. Zamiast wspoltworzyc UE to oni tylko przytakuja wszystkiemu,chocby nie wiem jak glupie to bylo, i jak by to nie godzilo w sprawy POLSKI.

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pt lut 22, 2008 10:20 pm

Donald Tusk jest premierem POLSKI został wybrany w demokratycznych wyborach przez większość narodu. Jeżeli piszesz że jest to "wasz premier" to nie uważasz się chyba za Polaka... tak przynajmniej można wnioskować z Twojej wypowiedzi.

poza tym wiesz jakie jest moje zdanie... Nie interesuje mnie po czyjej stronie powinniśmy stanąć według Ciebie zbyt długo Polska kierowała się w polityce szeroko pojętymi zasadami moralnymi... Co mamy znowu na forum Europy umierać tym razem za Serbie... Jeżeli na tamtych terenach 90 % osób stanowią Albańczycy którzy nie chcą mieć z Serbią nic wspólnego to ich sprawa... Ogłosili oderwanie się od Serbii a rząd Polski nie ma wyrażać opini swojej na ten temat tylko nawiązać stosunki dyplomatyczne z nowo powstałym krajem.

Poza tym pieprzycie głupoty o byciu pachołkiem brukseli ... dla mnie to nie jest żaden argument
JEŻELI POLSKA NIE UZNAŁABY KOSOWA TO JA MOGĘ WYJECHAĆ Z ARGUMENTEM ŻE DO WŁAŻENIE W DUPĘ MOSKWIE BO TAKIE JEST JEJ STANOWISKO I IDĄC DALEJ MOGĘ WAS NAZWAĆ KOMUCHAMI I PACHOŁKAMI MOSKWY... to pomyślcie jak mamy dyskutować

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » pt lut 22, 2008 10:26 pm

BarteKSH pisze:Jeżeli na tamtych terenach 90 % osób stanowią Albańczycy którzy nie chcą mieć z Serbią nic wspólnego to ich sprawa...

wez sie juz lepiej nie wypowiadaj

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt lut 22, 2008 10:34 pm

Tak, ja nie jestem polakiem bo nie popieram glupich decyzji rzadu. Dobry Polak to taki ktory na wszystko sie zgadza i wszystko mu mozna wcisnac. Ty chyba sie udzielasz politycznie w PO z tego co widze.
Nie rozumiem dlaczego piszesz o jakims umieraniu za Serbie. Jestesmy suwerennym (hehe) panstwem i 'mozemy' podejmowac samodzielnie decyzje. Jesli Polska nie uzna niepodleglego albanskiego Kosova to bedzie to tylko nasza sprawa i tyle. Dlatego uwazam,ze jest to jedyna sluszna decyzja w sprawie rozbioru Serbii.Nie musze ci chyba przypominac naszej historii i jak wtedy sie zachowaly panstwa europejskie.
Co do bycia pacholkiem Brukseli...jesli tego nie widzisz to na prawde musisz ty lub ktos z twojej rodziny udzielac sie politycznie. Od upadku komuny nasi politycy slepo ufaja we wszystko co im sie podsunie,no moze z malymi wyjatkami. A twojego argumentu o wlazeniu w dupe Moskwie nie skomentuje,mysle / mam nadzieje przynajmniej, ze wiesz dlaczego.

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » pt lut 22, 2008 10:36 pm

Tusk może być nawet i prezydentem ode mnie głosu miał nie będzie bo żeby rządzić trzeba mieć jaja i być odpowiedzialnym a nie rzucać tylko populistyczne haełka z których następnie się wycofuje... w ogóle to trzeba cokolwiek robić.

Najpierw się dowiedz skąd ci Albańczycy się tam wzięli zwłaszcza że w większosci to muzułmanie, a Serbowie są chrześcijanami.
Poza tym Kosovo to dla Serbii teren ważny jak dla Polski Gniezno czy Kraków ze względu na historię.

Na to co mówisz o moskwie to moge Ci odpowiedzieć że przecież premier tak bardzo chciał ocieplić stosunki z Rosją - ma więc okazję. Wszystko zależy od niego.

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » pt lut 22, 2008 10:41 pm

Ile procent by nie stanowili dalej są mniejszościa narodową i tyle.Albanczycy mają swoje państwo i basta. Może w takim razie jeszcze niepodległośc dla Albańczyków z Macedonii,Bosnii i Czarnogóry. Kosowo to ze względów historycznych bardzo ważne miejsce dla Śerbów i popieram ich w walce o te terytoria!Pozatym nie czarujmy sie,ktoś kto miał ochote troche się pouczyć histori wie że Albańczycy to potomkowie tureckich pastuchów, niewiele wnoszący do europejskiej kultury,więc w zupełności wystarczy im jedno państwo.

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » pt lut 22, 2008 11:08 pm

stefan batory pisze: Nie musze ci chyba przypominac naszej historii i jak wtedy sie zachowaly panstwa europejskie.

:?:
o którym fragmencie naszej historii mowa, bo mi trzeba przypomnieć
edit: i nie chcę nikogo wkurzać tylko serio nie mogę skojarzyć
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » sob lut 23, 2008 8:35 am

Bolaj chodzilo mi oczywiscie o rozbiory Polski. Dzisiaj mamy de facto do czynienia z rozbiorem Serbii.