Prezentacja drużyny Hutnika

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Prezentacja drużyny Hutnika

Postautor: marketing » czw mar 13, 2008 3:46 pm

W najbliższy weekend odbędzie się prezentacja drużyny Hutnika Kraków. Udział w niej wezmą nowi gracze, trener naszej drużyny, Prezes Rady Nadzorczej, członkowie Stowarzyszenia, dziennikarze.

W niedługim czasie po spotkaniu będziecie mogli się spodziewać relacji, wywiadów oraz zdjęć z tejże prezentacji.

W tym temacie możecie wpisać pytania do piłkarzy jak i trenera.

Pytania prosimy zadawać do piatku włacznie.
Ostatnio zmieniony pt mar 14, 2008 8:23 am przez marketing, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » czw mar 13, 2008 4:09 pm

Jak trener ocenia szanse na pozostanie w lidze (nowej II lidze)?

I jakie cele będzie miał zarząd gdyby tego nie udało się osiągnąć?
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw mar 13, 2008 4:45 pm

Jedno pytanie do piłkarzy - Czy są zadowoleni z zaproponowanych warunków finansowych przez nasz klub ? Kontrakt , wygrany mecz , awans do 2 ligi itd .
Ostatnio zmieniony pt mar 14, 2008 6:49 pm przez BOBASBK, łącznie zmieniany 1 raz.
Hutnik Kraków

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw mar 13, 2008 5:35 pm

pytanie do piłkarzy i trenera
czarny scenariusz spadek - ZOSTAJESZ / ODCHODZISZ ?

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » czw mar 13, 2008 7:34 pm

Czy piłkarze i trenerzy wierza ze zespół jest wstanie zdobyc tyle punktów w tej rundzie aby Hutnik sie utrzymał ?
Hutnik 1950 Kraków

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » czw mar 13, 2008 7:35 pm

A ja mam pytanie takie odnośnie prezentacji.Nowi gracze,trener, kameralna atmosfera. Czy nie można bylo zrobić prezentacji całej drużyny np. na hali, gdzie wszyscy chetni kibice mogliby zawitać.
Zawsze to jakaś integracja kibiców z pilkarzami, która moglaby sie przyczynić do bojowego nastroju piłkarzy przed rundą wiosenna(chyba najtrudniejszą od wielu, wielu lat). Chodzi mi o taka prezentacje z prawdziwego zdarzenia, sporo kibiców, doping,zajebista atmosfera, zawodnicy prezentowani po kolei. Mysle , że w tak trudnym momencie cos takiego mialoby kapitalne znaczenie psychologiczne, pokazaloby pilkarzom , że kibice na nich bardzo liczą mimo wszystko.

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » czw mar 13, 2008 8:07 pm

ale w sumie jak sobie to wyborazasz ?? zrobic np prezentacje na hali TOMEKSU i co przyjdzie CI duzo kibiców ?? na taka prezentacje ??
Hutnik 1950 KRAKÓW.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw mar 13, 2008 9:48 pm

Czemu zarzadu nie bedzie :D ?

Moje pytania:
To co napisal pablo czy w przypadku spadku zostajesz i walczysz o powrot do 3 ligi [nowej 2] czy uciekasz z Hutnika ?

Czy w tak ciezkiej sytuacji i po takich wzmocnieniach jak Sunday, Zajac, Kaczor, Kepa [powrot po kontuzji]jestescie w stanie powalczyc ??

Gracie dla kasy, kibicow czy dla siebie ? Macie chęci do walki i zatarcia sladów po zlej pierwszej rundzie ?

Do Albina Mikulskiego:

Jak pan widzi gre Hutnika ? Czyja forma jest teraz najlepsza ?

LOKO
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » czw mar 13, 2008 10:22 pm

Ja mam takie pytanie o oficjalne stanowisko klubu odnośnie Andrzeja Paszkiewicza? Czy jest jeszcze jakaś szansa na powrót do drużyny po kontuzji?

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt mar 14, 2008 12:50 am

MISIEK72 pisze:A ja mam pytanie takie odnośnie prezentacji.Nowi gracze,trener, kameralna atmosfera. Czy nie można bylo zrobić prezentacji całej drużyny np. na hali, gdzie wszyscy chetni kibice mogliby zawitać.
Zawsze to jakaś integracja kibiców z pilkarzami, która moglaby sie przyczynić do bojowego nastroju piłkarzy przed rundą wiosenna(chyba najtrudniejszą od wielu, wielu lat). Chodzi mi o taka prezentacje z prawdziwego zdarzenia, sporo kibiców, doping,zajebista atmosfera, zawodnicy prezentowani po kolei. Mysle , że w tak trudnym momencie cos takiego mialoby kapitalne znaczenie psychologiczne, pokazaloby pilkarzom , że kibice na nich bardzo liczą mimo wszystko.



byłeś na poprzedniej prezentacji?
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pt mar 14, 2008 9:09 am

Czy trener będzie ustawiał drużynę pod konkretnego przeciwnika - indywidualne krycie, omawianie stylu gry przeciwnika itp.

Jak trener ocenia przygotowania do rundy wiosennej i jak sie prezentują zawodnicy pod względem wytrzymałościowym?

Kto będzie pierwszym bramkarzem?

Jak wygląda sprawa Paszkiewicza?



a pytanie - czy zostajesz czy odchodzisz po spadku - nic nam nie powiedzą. Kogo będzie to interesowało. Skoro spadniemy to lepiej by odeszli bo to będzie znaczyć, że byli za słabi by sie utrzymać i takim składem nie awansujemy!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » sob mar 15, 2008 3:12 pm

W dniu dzisiejszym odbyła się prezentacja drużyny Hutnika Kraków. Udział w niej oprócz Prezesa Gila, sztabu szkoleniowego, nowych i starych zawodników wzięli także dziennikarze oraz kibice związani ze Stowarzyszeniem. Na spotkaniu trener i zawodnicy zapowiedzieli WALKĘ o pozostanie w lidze, zapewniając kibiców o dobrym przygotowaniu drużyny oraz przedstawiając nowych graczy. Sztabowi trenerskiemu, zawodnikom oraz Prezesowi Gilowi zostały zadane pytania, które zamieściliście w tym temacie.


Szersza relacja niebawem.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob mar 15, 2008 3:52 pm

marketing pisze: Na spotkaniu trener i zawodnicy zapowiedzieli WALKĘ o pozostanie w lidze


To mogą zająć nawet ostatnie miejsce i tak zostaną w 3 lidze.

http://www.90minut.pl/liga.php?id=3207

No to dojebali...

I jeszcze ta znowu zmiana prezesów Kowalski - Gil i tak kurwa w kółko :lol: :lol:
Hutnik Kraków

mr.Vitaminka
Posty: 1858
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » ndz mar 16, 2008 12:31 am

chyba wiadomo o co chodziło pod hasłem pozostania w lidze...
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Bulek
Posty: 380
Rejestracja: śr paź 13, 2004 7:58 pm
Lokalizacja: Willowe

Postautor: Bulek » ndz mar 16, 2008 9:32 am

MISIEK72 pisze:A ja mam pytanie takie odnośnie prezentacji.Nowi gracze,trener, kameralna atmosfera. Czy nie można bylo zrobić prezentacji całej drużyny np. na hali, gdzie wszyscy chetni kibice mogliby zawitać.
Zawsze to jakaś integracja kibiców z pilkarzami, która moglaby sie przyczynić do bojowego nastroju piłkarzy przed rundą wiosenna(chyba najtrudniejszą od wielu, wielu lat). Chodzi mi o taka prezentacje z prawdziwego zdarzenia, sporo kibiców, doping,zajebista atmosfera, zawodnicy prezentowani po kolei. Mysle , że w tak trudnym momencie cos takiego mialoby kapitalne znaczenie psychologiczne, pokazaloby pilkarzom , że kibice na nich bardzo liczą mimo wszystko.


ja pamietam prezentacje w budynku comarchu gdzie byly podstawione wczesniej 2 autobusy z mysla o kibicach a bylo nas moze 20-30 wiec robienie czegos takiego na wieksza skale i tak nie wypali
"Huto Dzielnico Ma Pokaz Chamom Jak W Pilke Sie Gra"