Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz (piłkarsko)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » ndz kwie 06, 2008 11:51 am

stefan batory pisze:.
PS:
Oro trudno sie nie zgodzic z twoja opinia,ale co do Kasperczyka to chyba jednak racji nie masz. Dlaczego? Spytaj Wdowczyka ;]


Do Wdowczyka pretensje to może mieć Stal Rzeszów, bo przez przekręty o punkt z Koroną awans przegrali. Ja byłem na niejednym meczu, który przegraliśmy przez Kaspra, a jak Korony i Cracovii nie było już w lidze to też się nie popisywał. To był trener mierny i kropka. Grać miał kim, nie to, co teraz...

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz kwie 06, 2008 3:05 pm

Oro widze,ze nie zrozumiales mojego toku myslenia. Zrozumiales to doslownie,a mnie chodzilo troszke o cos innego. Fakt jest taki,ze mielismy kilka lat temu dobra druzyne,ale widocznie zabraklo u nas takiego 'menadżera' ktory zorganizowalby hajs aby od czasu do czasu 'pomoc szczesciu'. Poza tym nie mow,ze wierzysz w to ze jak Cracovia i Korona awansowaly to juz nasza liga sie oczyscila sama z siebie;]

Wracjac jeszcze do tematu...Do momentu straty bramki cos tam jeszcze walczyli,ale potem to juz bylo co raz gorzej. Strasznie slaba psychike maja ci nasi pilkarze,zero sportowej zlosci,czy nawet agresji,jakiejs zawzietosci,zadziornosci,ambicji kurwa CHARAKTERU,i to mnie boli najbardziej. W drugiej polowie chwilami to juz nawet grali tak jakby to oni prowadzili ...

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pn kwie 07, 2008 1:23 pm

III liga: Hutnik bez punktów i bez gola.

- Nie odbierajmy Hutnikowi szans na awans - apelował po meczu Albin Mikulski, trener krakowian. Jego podopieczni przegrali kolejne spotkanie, a wiosną nie strzelili jeszcze gola. - Spokojnie, musicie się tylko odblokować - pocieszał gospodarzy Jarosław Araszkiewicz, trener Sandecji
Nie pomogła zmiana prezesa ani rozmowy z piłkarzami. Hutnik zagrał kolejny kiepski mecz i ciągle jest ostatni w tabeli. W sobotę krakowianie nie stworzyli nawet okazji, by pokusić się choćby o remis. Zmarnowali góra trzy sytuacje, a najgroźniej pod bramką Sandecji było po... przypadkowym zagraniu nowosądeczanina Piotra Niecia. Tyle że było to w 89. min spotkania. - Więcej spodziewałem się po Hutniku. Byli groźni przez pierwszy kwadrans, ale później to my mieliśmy więcej sytuacji - analizował Piotr Bania, napastnik Sandecji i były wieloletni kapitan Cracovii.

W sobotnim meczu działo się niewiele, a kibice raz po raz narzekali na kiepskie widowisko. Na znużoną wyglądała także obrona Hutnika i w 33. min ucięła sobie drzemkę. Przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka przeszła przez całe pole karne, a z bliska do siatki skierował ją Jonasz Jeżewski. - Po tym trafieniu od razu chcieliśmy strzelić drugiego gola, inaczej zaczęłaby się nerwówka - przyznał Bania.

To on w 53. minucie podał do Krzysztofa Piosika, który wbiegł w pole karne i strzałem w długi róg przypieczętował zwycięstwo. - Ten gol podciął nam skrzydła. Więcej spodziewałem się po chłopakach, ale to było trudne spotkanie z bardzo dobrym przeciwnikiem - chwalił Sandecję trener Mikulski.

Szkoleniowiec gości był jednak głuchy na komplementy. - Oni mają grać jeszcze lepiej. Cieszę się, że odblokowaliśmy się psychiczne - przyznał trener Araszkiewicz. - Właśnie takie przełamanie jest potrzebne Hutnikowi.

W sobotę krakowianie pogrzebali szanse na zrealizowanie celu, czyli na awans do drugiej ligi. - Nie można nas spisywać na straty. Do końca jest 13 kolejek, a my mamy jeszcze jeden mecz w zanadrzu. Więcej będziemy wiedzieli za jakieś pięć, sześć spotkań - analizował Mikulski, który raczej nie musi obawiać się utraty pracy. - Wszystko jest w rękach zarządu, ale wiem, że zespół będzie grał dobrze. O pozycję zespołu należałoby zapytać także moich poprzedników. Przypominam, że gdy przychodziłem do Hutnika zespół miał trzy punkty, a teraz jest ich dużo więcej - zaznacza szkoleniowiec.

Piotr Jawor

http://miasta.[usuwamy]/krakow/1,35800,5094333.html

Hutnik Kraków - Sandecja 0:2 (0:1)

Jeżewski 33, Piosik 53

Hutnik: Brzeziański - Czajka, Zając, Pasionek, Ogórek (39. Dziadzio) - Kępa Ż, CZ (85.), Kaczor (66. Świątek), Sunday Ż, Jarosz (72. Antas) - Wasilewski, Janicki (66. Kajda Ż)

Sandecja: Kozioł - Szczepański, Szufryn Ż, Frohlich, Kandyfer - Gryźlak (81. Polański), Wawczyk Ż, Solotruk (61. Grębowski), Jeżewski - Bania (90. Owsianka), Piosik (78. Nieć)

Sędziował: Andrzej Chudy z Dębicy

Widzów: 1200
Hutnik Kraków

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn kwie 07, 2008 1:41 pm

jedynym pocieszeniem od poczatku meczy na SS jest coraz wieksza frekwencja
z tym ze od teraz bedzie spadac

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 07, 2008 3:43 pm

Fan Hutnika pisze:jedynym pocieszeniem od poczatku meczy na SS jest coraz wieksza frekwencja
z tym ze od teraz bedzie spadac


mam nadzieje ze pilkarze ze sie nie ludza ze to dla nich wiara przychodzi ;]
Były fajne kibicowsko mecze. Na Wiernej bedzie 300 a na Ładzie 500 maks

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » pn kwie 07, 2008 4:41 pm

Ja też mam taką nadzieję że ludzie przychodzą dobrze się bawić z GT na SS a nie patrzeć na żenujące widowisko.
Chociaż nie jestem z GT to zajebiście mi się podoba to co oni robią.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn kwie 07, 2008 5:49 pm

No nie do końca. bo jednak jak na liczbe widzow młyny były małe.

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » pn kwie 07, 2008 7:36 pm

ej no nie zakladajmy juz ze na lade czy wierna cprzyjdzie 300 osob bo jak tak bedziemy pisac to tak bedzie trzeba sie mobilizowac nie wazne z kim i jak graja NA ZAWSZE HKS pokazmy ze kochamy nasz klub a raczej barwy bo klub to ssa pokazmy ze jestesmy z Huty i na dobre i na zle jestesmy z Hutnikiem!!
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn kwie 07, 2008 9:19 pm

Konrad-szczerze to wolałbym byc po drugiej stronie stadionu, wszystko elegancko widac a nie w mlynie co tylko zadymione, zaczadzone, oddychac sie nie dało u łupiez na bluzie został :)

Zielone-"ale to już było" kto ma być to bedzie i tyle.
tak na marginesie to NIE PAMIETAM dobrego kibicowsko meczu u nas na ktorym bylo ponad 1000 osob ktory wygrali od 5 lat.. (derby puzzlowe-wyjatek potwierdzajacy regule)

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt kwie 08, 2008 7:57 am

co mowil Pasion gdy podszedl jako jedyny do kibicow??widzialem ze dlugo dyskutowal przy kratach...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » wt kwie 08, 2008 8:50 am

SIMON NH pisze:co mowil Pasion gdy podszedl jako jedyny do kibicow??widzialem ze dlugo dyskutowal przy kratach...


to bedzie wielka tajemnica

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt kwie 08, 2008 10:00 am

Mówił żeby nas było w Wielczce tyle co dzisiaj bo z Gónikiem to już na pewno wygraja.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt kwie 08, 2008 6:16 pm

Bylo trzeba byc to bys wiedzial :P

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt kwie 08, 2008 6:25 pm

vitoss pisze:Bylo trzeba byc to bys wiedzial :P


:roll: :roll: tak..mialem leciec pol stadionu aby posluchac Pasiona...zastanow sie!
widzialem ze podszedl i dluugo gadal wiec chcialem sie dowiedziec
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard