Górnik W - Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Górnik W - Hutnik

Postautor: Aldaris » śr kwie 09, 2008 10:55 am

2000/01

Hutnik 1 (końcowe miejsce w tabeli)
Górnik W 4

Górnik W - Hutnik 0-0


2002/03

Hutnik 4
Górnik W 9

Górnik W - Hutnik 2-1


2003/04

Gornik W 4
Hutnik 5

Górnik W - Hutnik 1-2


2004/05

Hutnik 6
Górnik W 7

Górnik W - Hutnik 2-3


2005/06

Górnik W 4
Hutnik 7

Górnik W - Hutnik 2-2


2006/07

Górnik W 3
Hutnik 7

Górnik W - Hutnik 2-1



Wszystkie dotychczasowe wyjazdy Hutnika do Wieliczki. Jak będzie tym razem. ZOBACZYMY :!:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » pt kwie 11, 2008 4:09 pm

Co z relacją?? :?
Edit: Ok, już jest..

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt kwie 11, 2008 4:34 pm

No i proszę Janicki nie gra.... Bramki wpadają :)
Brawo chłopcy Hutnicy.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pt kwie 11, 2008 5:50 pm

82 minuta i spadek staje się faktem

R.I.P.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt kwie 11, 2008 6:07 pm

i jesteśmy w dupie !!

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pt kwie 11, 2008 6:54 pm

Jako ze widzialem mecz na zywo moge smialo ocenic !! SEDZIOWIE NAS PRZEKRECILI ! to jest nieporozumienie !! Hutnik w 1 polowie siadł na wieliczce ktora była bez zadnej klarownej sytuacji ,w drugiej polowie nieco Hutnik zrzucił z tempa ale ogolnie na tle wieliczki wypadl bardzo dobrze ! no ale niestety jak sie nie gwizdze spalonego ...
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt kwie 11, 2008 7:08 pm

sikorek_nh pisze:Jako ze widzialem mecz na zywo moge smialo ocenic !! SEDZIOWIE NAS PRZEKRECILI ! to jest nieporozumienie !! Hutnik w 1 polowie siadł na wieliczce ktora była bez zadnej klarownej sytuacji ,w drugiej polowie nieco Hutnik zrzucił z tempa ale ogolnie na tle wieliczki wypadl bardzo dobrze ! no ale niestety jak sie nie gwizdze spalonego ...



To mogli w 1 połowie strzelić jeszcze 3 gole i w 2 połowie by ich nikt nie przekręcił.
Hutnik Kraków

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pt kwie 11, 2008 7:17 pm

nikt nie bedzie wierzyl jak bylo trzeba bylo byc zeby wiedziec jak jest
Hutnik 1950 KRAKÓW.

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » pt kwie 11, 2008 7:20 pm

Taka jest prawda ze Hutnik siedzial cala 1 polowe na wieliczce jak chuj, nie wiem kurwa co to ma byc z tymi sedziami ale to co zrobili przy bramce na 2-1 to jest kurwa po prostu tragedia, w dodatku skurwysyny nie gwizdaly ewidentnych faulow jak np na Sundayu... szkoda ze nie mamy napastnika bo kurwa takim Wasyla nie mozna nazwac co z reszta jest ogolnie wiadome, ja pierdole a co do jego wolnych to juz szkoda mi sie wypowiadac po raz kolejny, pierdolony Ronaldinho, idz pan w chuj..
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt kwie 11, 2008 7:48 pm

Wasilewski gwiazda 4 ligowa z bożej łaski. Takich łajz nie potrzebujemy. Ogólnie nie ma się co do nich przypierdalać są jacy są każdy widzi, na 3 ligę się nie nadają.
I CO TERAZ POWIESZ MIKULSKI - DALEJ ŻE JAK PRZYCHODZIŁEŚ TO HUTNIKA TO MIAŁ 3 PKT A TERAZ WIĘCEJ ? ILE ZDOBYŁEŚ W TEJ RUNDZIE ??? PODPOWIEM CI KACAPIE ZASRANY 1 PUNKT !!!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt kwie 11, 2008 7:51 pm

I jeszcze jedno - piłkarze są cieńcy to każdy widzi - szkoda tylko że taki klub jak Hutnik będzie się tułał po 4 ligowych stadionach...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt kwie 11, 2008 7:53 pm

BOBASBK pisze:
sikorek_nh pisze:Jako ze widzialem mecz na zywo moge smialo ocenic !! SEDZIOWIE NAS PRZEKRECILI ! to jest nieporozumienie !! Hutnik w 1 polowie siadł na wieliczce ktora była bez zadnej klarownej sytuacji ,w drugiej polowie nieco Hutnik zrzucił z tempa ale ogolnie na tle wieliczki wypadl bardzo dobrze ! no ale niestety jak sie nie gwizdze spalonego ...



To mogli w 1 połowie strzelić jeszcze 3 gole i w 2 połowie by ich nikt nie przekręcił.


Ale kto miał strzelić te 3 gole :?:

wasilewski na mnóstwo pojedynków główkowych, wygrał DWA!!!

Do tego mogę mu doliczyć jeszcze jedną celną główkę.

I TYLE!!

wasliweski już dwa razy na Suchych Stawach pokazał mi faka, jak na niego krzyczałem, że gra kiszkę. Dzisiaj stawiał się do kibiców, którzy mieli do niego pretensje przy opuszczaniu stadionu.

Kawał cwaniaka i do tego piłkarskiego cieniasa.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt kwie 11, 2008 8:23 pm

Szkoda, ze nie udalo sie przelamac, a szansa na to byla, bo Gornik nic wielkiego nie gral.
Sedziowie to nieporozumienie, bramka na 2-1 zdobyta po niezauwazonym faulu na Kaczorze i potem spalonym. Wczesniej wfg. mnie sedzia powinien byl odgwizdac karnego za faul na Kepie.

Na plus trzeba zaliczyc wystep Kepy, ktory przeprowadzil pare swoich firmowych rajdow, niezle zagral Zajac i Sunday.

Pawel Wasilewski - nie wiem skad ta maniera, ze przewraca sie za kazdym razem w polu karnym - to nic nie daje, bo sedziowie nie chca sie na to nabierac. Szkoda, bo przy swoich warunkach powinien byc twardszy.

mimo wyniku warto pamietac o pieknej bramce Kajdy - brawo!!!

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » pt kwie 11, 2008 8:31 pm

fan pisze:Wasilewski gwiazda 4 ligowa z bożej łaski. Takich łajz nie potrzebujemy. Ogólnie nie ma się co do nich przypierdalać są jacy są każdy widzi, na 3 ligę się nie nadają.
I CO TERAZ POWIESZ MIKULSKI - DALEJ ŻE JAK PRZYCHODZIŁEŚ TO HUTNIKA TO MIAŁ 3 PKT A TERAZ WIĘCEJ ? ILE ZDOBYŁEŚ W TEJ RUNDZIE ??? PODPOWIEM CI KACAPIE ZASRANY 1 PUNKT !!!



Po Pierwsze wiemy ile Wasyl dla nas zrobił już (szczelił najwiecej bramek), po drugie nie przekreslajcie go bo jest bez formy co Ty bys powiedział jakbys był dobry w miarę a nagle bys nic nie grał ? tez by na Ciebie nadawali. Myslisz że on jest z tego zadowolony że nie ma formy... taka jest piłka nożna taki jest sport. Każdemu sie żdaza nie grac najlepiej. No a to że Hutnikowi nie idzie teraz to juz parodia;/
Technika gubi każdego zawodnika !

Football Forever

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pt kwie 11, 2008 8:34 pm

OŻÓG 1950 pisze:
BOBASBK pisze:
sikorek_nh pisze:Jako ze widzialem mecz na zywo moge smialo ocenic !! SEDZIOWIE NAS PRZEKRECILI ! to jest nieporozumienie !! Hutnik w 1 polowie siadł na wieliczce ktora była bez zadnej klarownej sytuacji ,w drugiej polowie nieco Hutnik zrzucił z tempa ale ogolnie na tle wieliczki wypadl bardzo dobrze ! no ale niestety jak sie nie gwizdze spalonego ...



To mogli w 1 połowie strzelić jeszcze 3 gole i w 2 połowie by ich nikt nie przekręcił.


Ale kto miał strzelić te 3 gole :?:

wasilewski na mnóstwo pojedynków główkowych, wygrał DWA!!!

Do tego mogę mu doliczyć jeszcze jedną celną główkę.

I TYLE!!

wasliweski już dwa razy na Suchych Stawach pokazał mi faka, jak na niego krzyczałem, że gra kiszkę. Dzisiaj stawiał się do kibiców, którzy mieli do niego pretensje przy opuszczaniu stadionu.

Kawał cwaniaka i do tego piłkarskiego cieniasa.


Jak dla Mnie to nawet Brzeziański może kurwa strzelać ... liczy się to co w sieci , a czy ma grać Wasyl , czy X to od tego jest trener i wygrywać ma zespół a nie X .
Hutnik Kraków