Górnik W - Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » pt kwie 11, 2008 8:34 pm

bo sukces goni Hutnika :wink: byle do środy temat można podsumować żenua

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pt kwie 11, 2008 9:00 pm

ogólnie 1 połowa to PIERWSZY RAZ GRAJĄCY Hutnik w całym sezonie :!: siedzielismy na nich cały czas. Wieliczka bez klarownej sytuacji :roll: ładna bramka Kajdinio. ogólnie Brzeziański w miare Obi walczył w miare Bodzio i Pasion nieźle funkcjonowali/wypierdalali (niepotrzebne skreślić). Pomoc Sunday i Kaczi tak sobie brakowało prostopadłych piłek dołem na napadziorów boki pomocy hujowo brakowało mi Świętego i Kempesa który potem dopiero jak wszedł to ruszył. Wasilewski znowu himeryczny w drugiej połowie 0 biegania. Kajdowy jak na siebie dobrze :) ogólnie doping jak na liczbę wporzo i wogóle kto nie był niech żałuje pomimo przegranej... i tak jak powiedział jeden z co głośniejszych fanatyków "na przyszłą runde wszyscy kupujemy karty na wszystkie linie " :lol:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt kwie 11, 2008 10:00 pm

fcb pisze:
fan pisze:Wasilewski gwiazda 4 ligowa z bożej łaski. Takich łajz nie potrzebujemy. Ogólnie nie ma się co do nich przypierdalać są jacy są każdy widzi, na 3 ligę się nie nadają.
I CO TERAZ POWIESZ MIKULSKI - DALEJ ŻE JAK PRZYCHODZIŁEŚ TO HUTNIKA TO MIAŁ 3 PKT A TERAZ WIĘCEJ ? ILE ZDOBYŁEŚ W TEJ RUNDZIE ??? PODPOWIEM CI KACAPIE ZASRANY 1 PUNKT !!!



Po Pierwsze wiemy ile Wasyl dla nas zrobił już (szczelił najwiecej bramek), po drugie nie przekreslajcie go bo jest bez formy co Ty bys powiedział jakbys był dobry w miarę a nagle bys nic nie grał ? tez by na Ciebie nadawali. Myslisz że on jest z tego zadowolony że nie ma formy... taka jest piłka nożna taki jest sport. Każdemu sie żdaza nie grac najlepiej. No a to że Hutnikowi nie idzie teraz to juz parodia;/


Byles na meczu ?
Wedlug ciebie on sie przewraca za kazdym razem bo jest bez formy ?
Wolne w jego wykonaniu sa tak chujowo uderzane ze szok.
A po co sie do kibicow niby rzucal jak jeden z nich zapytal sie ile razy uderzyl na bramke ? Kurwa on zachowuje sie jak pierdolona gwiazda ktora miala testy w Lechu i Lecznej... I czemu go nie wzieli ? Widac wlasnie przewracanie sie w okazjach ktore mozna inaczej zakonczyc. Widac ze nie uznaje on krytyki gdyz najlpeszy on na boisku, dobra koniec tematu laseczki co w pilke nie umie uderzyc... Pasionek juz pogodzony z faktem spadku...
A teraz do pilkarzy 2 rytoryczne pytania:

O CO WY GRACIE JESLI AMBICJI NIE MACIE ?
KTO Z WAS KURWA ZOSTANIE W 4 LIGOWYM KLUBIE ??


Moge sie zalozyc ze polowa zawodnikow odejdzie do wyzszej ligi bo tacy z was nie honorowe k....
Czy zarzad zdola zatrzymac Swiatka czy Kepe ? Nie mowiac juz o Zajacu czy Jaroszu...

Nastala Chujnia ;/

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt kwie 11, 2008 10:05 pm

Przesadzasz kto ich wezmie do wyzszej ligi. Swiatek i Jarosz moze gdzies pojda reszta zostanie. Accha no i oczywiscie murzynek pojdzie w pizdu ale to bylo wiadomo od poczattku
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 11, 2008 10:09 pm

Perła17 pisze: Swiatek i Jarosz moze gdzies pojda reszta zostanie.


nie wiem kto Jarosza w takiej formie wezmie gdziekolwiek

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt kwie 11, 2008 10:11 pm

Gdzie pójdą? A choćby i do Wieliczki parę stów na miesiąc więcej. Mieszkanie w Krakowie, dojazd dobry a Wieliczka będzie chyba grała ligę wyżej niż my.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 11, 2008 10:25 pm

flagus pisze:Gdzie pójdą? A choćby i do Wieliczki parę stów na miesiąc więcej. Mieszkanie w Krakowie, dojazd dobry a Wieliczka będzie chyba grała ligę wyżej niż my.


taaa dzisiaj z godzine tam jechalismy i sobie wkrecalismy ze to dalszy wyjazd niz 15 km :P

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt kwie 11, 2008 10:26 pm

dUfio pisze:
flagus pisze:Gdzie pójdą? A choćby i do Wieliczki parę stów na miesiąc więcej. Mieszkanie w Krakowie, dojazd dobry a Wieliczka będzie chyba grała ligę wyżej niż my.


taaa dzisiaj z godzine tam jechalismy i sobie wkrecalismy ze to dalszy wyjazd niz 15 km :P


A mnie po korzystaniu z miejscowego busa dalej boli dynia :?

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt kwie 11, 2008 10:30 pm

Do Wieliczki pojda "leszcze" lakome na kase takie jak np Sotnicki , Lipecki , Kasperczyk ;P

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt kwie 11, 2008 10:37 pm

Z tym ostanim nazwiskiem bym sie nie dokonca zgodzil wiadomo kasa kasa ale..

Acha i daodam niema pilkarza(jak znacie to podajcie), sorry (znam jednego moj brat ale to tylko rezerwy w Hutniku i juz nie aktualne granie oczywiscie za darmo) na swiecie dla ktorego liczy sie swoj ukochany klub liczy sie tylko tto kto da wiecej sportowo i finansowo i w sumie nie ma co sie dziwic w pilke sie gra do 35 roku zycia i trzeba zarobic kase na utrzymanie przez nastepne lata.
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt kwie 11, 2008 11:46 pm

Dziwi mnie niesamowicie,ze niektorzy z was boja sie ze czesc pilkarzy po zakonczeniu sezonu odejdzie. Sami widzicie,ze nie graja kompletnie nic,cisniecie po nich,narzekacie, ale jak odejda to bedziecie plakac po nich...na prawde dziwne. Poziom jaki prezentuja gwarantuje nam,ze zainteresowanie klubow z wyzszych lig tymi kopaczami jest niemozliwe,co najwyzej Wanda albo Grebalowianka moglaby sie o niektorych upomniec.
Na dzien dzisiejszy nie mamy po prostu druzyny, oni w ogole nie tworza zgranej paki. W kazdym meczu wygladaja jakby grali ze soba pierwszy raz,a kiedy traca bramke to juz w ogole sie sypia. Ja nie watpie,ze oni potrafia w pilke grac ale w tej chwili sa w takim dolku ze juz nic z nich nie bedzie. Mikulski jest do wyjebania to nie ulega watpliwosci,potrzebujemy 'mlodego' ,ambitnego trenera, z zewnatrz ktory bedzie w stanie na suchych stawach stworzyc prawdziwa druzyne...poki co na awans do nowej 2giej ligi.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt kwie 11, 2008 11:52 pm

Kepa Swiatek Jarosz Kaczor Ogorek Garzel Pasionek Zajac no i moze Brzezianski sie nadaja wedlug mnie ;] a reszta do wyjebania

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob kwie 12, 2008 12:11 am

Przeżywałem już różne chwile na SS, awans do I ligi w 90 roku, potem kolejne spadki: z ekstraklasy, z II ligi ale NIGDY bym nie przypuszczał, że doczekamy się spadku z III ligi... :? Niestety ale już nie widać nadzieji :(

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob kwie 12, 2008 12:30 am

Górnik W. - Hutnik: To była wojna, a nie mecz
Waldemar Kordyl
2008-04-11, ostatnia aktualizacja 2008-04-11 23:14

Kolejne spotkanie przegraliśmy przez karygodny błąd sędziego. Przy takim traktowaniu do niczego nie dojdziemy - denerwował się Albin Mikulski, trener Hutnika



W 82. min spotkania przy stanie 1:1 sędzia Rafał Krężołek nie odgwizdał faulu na Tadeuszu Kaczorze, a przy okazji puścił akcję Górnika, choć Łukasz Nowak był na spalonym. Pomocnik Górnika bez namysłu strzelił obok bezradnego Rafała Brzeziańskiego i obrońców Hutnika, którzy czekali na gwizdek. - Bardzo boli, gdy sędziowie kradną nam punkty. Trzecia porażka z rzędu praktycznie skazała nas na degradację do IV ligi - przyznał zasmucony Piotr Kajda, strzelec bramki dla Hutnika.

Decyzji arbitra nie chciał komentować zdobywca zwycięskiego gola. - Nawet nie spojrzałem na sędziego, wpadł gol i tylko to się liczy - stwierdził Nowak.

Emocje próbował ugasić Robert Kasperczyk, trener Górnika. - Mecz był nagrywany na wideo i przyjrzymy mu się bardzo wnikliwie. Rozumiem wzburzenie trenera Hutnika, bo sam przeżywałem takie momenty podczas meczów wyjazdowych.

Mikulski zapytany przez dziennikarkę "Dziennika Polskiego" o swoją przyszłość w Hutniku znów zareagował wybuchowo. - Moja pozycja nie jest zagrożona, a Pani brakuje taktu - odparł gniewnie. - Tak, najlepiej zwolnić i wypieprzyć trenera. Tylko za co?

W pierwszej połowie przewagę miał Hutnik, ale po przerwie częściej przy piłce byli gospodarze. Zawodnicy obu drużyn nie żałowali sobie ani kopniaków, ani uderzeń łokciami. - To wojna, a nie mecz - łapał się za głowę Ireneusz Adamus, dyrektor Górnika.

Bramkę dla Hutnika w pierwszej połowie przepięknym strzałem zdobył Kajda. Po przerwie mocnym uderzeniem w długi róg wyrównał Artur Skiba.

- Hutnik nie zasłużył na porażkę - podsumował Mirosław Hajdo, trener Kolejarza Stróże.



Górnik - Hutnik 2:1 (0:1)
Skiba (69.), Nowak (82.) - Kajda (26.).

Górnik: Sotnicki - Szymonik Ż, Świstak, Górski, Kubik - Gruszka (46. Skiba), Łukaczyński, Wtorek (61. Wojcieszyński), Nowak Ż - Kisiel (15. Filipowski), Gawęcki (75. Suchan). Hutnik: Brzeziański - Obierak (70. Bizoń), Pasionek (86. Kolański), Zając, Garzeł - Kajda (70. Jarosz), Kaczor, Czajka, Ibrahim, Antas (70. Kępa) - Wasilewski Ż. Sędziował: Rafał Krężołek z Krosna. Widzów: 300.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob kwie 12, 2008 9:41 am

Nie ma za co zwolnic ?
4 mecze = 1 pkt = SPADEK ! ??
NIE MA ZA CO !!!??? CZLOWIEKU CO TY PIERDOLISZ ??