IV liga nie jest zła w IV lidze też się gra!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt cze 23, 2009 3:47 pm

tomznh pisze:Hutnik grający na suchych Stawach z dość dużą ilością kibiców nie byłby dla MZPN tworem stricte "nowym". To nie byłoby pospolite zebranie się chłopaków z podwórka i zgłoszenie drużyny kumpli. MZPN wie, że za dużo by ryzykował. Zresztą... przykład Kmity jest znamienny.


A dlaczego miałby nie być "nowy" i co by ryzykował? Wprost przeciwnie: MZPN ryzykowałby próbując złamać prawo i dopuścić nową drużynę do gry wyżej niż w najniższej klasie. Nie wiadomo też po co miałby to robić.

Pogoń Nowa też zaczynała w Szczecinie od najniższej ligi, czyli B Klasy - dopiero po późniejszej fuzji z pierwotną Pogonią mogli zająć ich miejsce w IV lidze. Jeśli zaczyna się od zera, to od C Klasy.

Nie wiem też, co tu ma do rzeczy Kmita, która wycofała się z rozgrywek I ligi więc zgodnie z regulaminem spada o 2 klasy do III ligi.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 23, 2009 4:10 pm

proponuje na temat przyszlości Hutnika debatowac w temacie "przyszłość Hutnika"

tu dyskutujemy o licznych plusach z grania w 4 lidze

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt cze 23, 2009 11:09 pm

Po przegranym barazu zalamalem sie konkretnie. Przez 2 dni nic nie jadlem, nie pilem, nie palilem, tylko wspomnieniami i ulecialymi nadziejami zylem. W koncu postanowilem, ze dosyc z Hutnikiem, bo najwidoczniej Wielki Manitou nas zwyczajnie nie lubi. Wiec zaplanowalem, ze wskocze na Mustanga, wyjade w prerie i bede polowac na bizony, a w przerwach popalal fajke pokoju. W miedzyczasie zrobie swojej squaw Nieruchomej Klodzie conajmniej piatke malych Indianiatek.
Ale najpierw spadlem z konia i sie potluklem. Potem okazalo sie, ze bizonow juz nie ma, a palenie powoduje raka. A co do potomstwa to dupa zbita, bo juz samo imie mojej squaw mowi wszystko. Wiec pozostaje tylko Hutnik NA CALE ZYCIE !!! :D

I tego trzymajmy sie drodzy bracia! Moc bedzie z nami!

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr cze 24, 2009 12:02 am

Soooorry Winetuuu
Jak Nieruchoma Kłoda jest taka nieruchoma to moze kup jej jakis afrodyzjak ? Albo zdejmij pioropusz w lozku ? Nie kaz tez biednej dziewczynie nosic siodla i zaprzestan <na Boga!> tego swojego indianskiego darcia sie po kazdym razie z bieganiem naokolo lozka wlacznie ! Powinno pomoc

Pozdrawiam
Zatroskany Dzuhas
pzdr Osiek

mr.Vitaminka
Posty: 1898
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr cze 24, 2009 1:01 pm

nie chce mi sie wertować XXX tematów, ale chyba mój wpis powinien znaleźć sie tutaj

nie widzicie pewnej analogii?

zawsze kiedy graliśmy o awans ktoś nas uprzedzał (za wyjątkiem Staszowa), a w następnym sezonie graliźmy mega pyte i albo środek tabeli albo dalsza degrengolada.

w tym momencie będzie to samo, kadra pewnikiem zostanie podobna (zakładam opcje że wystartujemy) ale zawsze znajdzie się Nieciecza II albo inna wieś i nas wyprzedzi. znów będą baraże i znów to samo. i tak w koło Maciuju. za sezon powtórka z rozrywki z tym że dramatyczna walka o utrzymanie, potem spadek i cykl powtórny.


nie wiem o co chodzi - czy to jakaś klątwa rzucona na nasz klub, czy co. w kazdym razie ja sie ostro załamałem po sobocie. myślałem, że wrezcie nastąpi przełom, ale oczywiście nie. jak dla mnie scenariusz jest oczywisty, czy tego chcemy czy nie - "opcja zerowa" i nastąpi catharsis. najgorzej to być zawieszonym w próżni jak w tym momencie - musi nastąpić ruch w przód (była szansa w sobotę) albo w tył. ciężko mi tak pisać, ale realia nie pozostawiają złudzen.

no hope, no glory - ONLY HKS!

PS Winetu i dzuhas - padłem :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr cze 24, 2009 3:44 pm

w tym momencie będzie to samo, kadra pewnikiem zostanie podobna (zakładam opcje że wystartujemy) ale zawsze znajdzie się Nieciecza II albo inna wieś i nas wyprzedzi. znów będą baraże i znów to samo

W tym sezonie chyba barazy juz ma nie byc, co nie zmienia oczywiscie reszty slusznego spostrzezenia

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr cze 24, 2009 10:49 pm

dzuhas pisze:Soooorry Winetuuu
Jak Nieruchoma Kłoda jest taka nieruchoma to moze kup jej jakis afrodyzjak ? Albo zdejmij pioropusz w lozku ? Nie kaz tez biednej dziewczynie nosic siodla i zaprzestan <na Boga!> tego swojego indianskiego darcia sie po kazdym razie z bieganiem naokolo lozka wlacznie ! Powinno pomoc

Pozdrawiam
Zatroskany Dzuhas


Dzuhas Jestes Wielki! Sprobowalem i ... to dziala!!!
Prawde mowia ludzie, ze trzeba sie sluchac starych madrych gorali. Drogi przyszly baco, skoro juz tak zlotoustnie mowisz, to czy potrafisz cos poradzic na inne problemy tzn. za palenie zabija, ze bizonow juz nie ma i ze jezdzac na koniu, czasem sie z niego spada? :D

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt cze 26, 2009 11:02 am

wez apap ;p
pzdr Osiek

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob cze 27, 2009 6:33 pm

W środę w siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach doszło do spotkania przedstawicieli Małopolskiego ZPN: Jerzego Kowalskiego, Tadeusza Kędziora, Stefana Komendołowicza i Świętokrzyskiego ZPN: Stanisława Nowaka, Roberta Kozieła, Arkadiusza Krali, Szymona Piasty. Głównym punktem narady było przekazanie prowadzenia rozgrywek III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej w sezonie 2009/2010 do Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Uzgodniono także termin rozpoczęcia rozgrywek o mistrzostwo III ligi w sezonie 2009/2010 na 8/9 sierpnia 2009 roku.

Uzgodniono, że ze względów na nadzwyczajne okoliczności - wycofanie Kmity Zabierzów z I ligi oraz prawdopodobne nie przyznanie licencji Górnikowi Wieliczka na występy w II lidze - Komisja wspólna złożyła wniosek o powiększenie do 18 zespołów III ligi małopolsko-świętokrzyskiej na sezon 2009/2010 przez pozostawienie w tej klasie rozgrywkowej najwyżej sklasyfikowanych drużyn ze strefy spadkowej.

futbol.org.pl

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » sob cze 27, 2009 7:54 pm

no zajebiście, jak przy 16 zespołach trzeba było grać systemem środa-sobota :roll: no chyba, że za nieprzygotowane boiska będą walkowery...
ja bym jednak wolał zdegradować te zespoły, niech Unia leci

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » sob cze 27, 2009 8:23 pm

wsród tych 18 zespolow napewno jakas wiocha sie znajdzie ktora bedzie cisnela o awans... ale zreszta..przeciez Hutnik z gory zaklada ze bedziemy tkwic w tej 3 lidze takze jeden chuj...

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » sob cze 27, 2009 8:51 pm

czytajac to wszystko płakac mi sie chce ... :( :(
Przy Arce wierne jest Przy Arce HKS !!!

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » sob cze 27, 2009 9:49 pm

KoKoNH pisze:niech Unia leci


To wolisz cały czas z wioskami grać? :?

GrzesiekNH!
Posty: 115
Rejestracja: pt lis 14, 2008 3:10 pm

Postautor: GrzesiekNH! » pn cze 29, 2009 10:35 am

Trzecia liga będzie liczyła 18 drużyn

Na to się zanosiło. Ze względu na wycofanie Kmity Zabierzów z I ligi oraz nieprzyznanie licencji Górnikowi Wieliczka na występy w II lidze oba te zespoły miałyby występować w III lidze. Gdyby chciano zachować ligę w formule 16-zespołowej, oznaczałoby to konieczność degradacji drużyn, które w sportowej walce w całym sezonie zapewniły sobie utrzymanie. Chodziłoby o zespoły Naprzodu Jędrzejów oraz tarnowskiej Unii. Z duchem sportu nie miałoby to wiele wspólnego.

Dlatego doszło do spotkania w siedzibie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach przedstawicieli obu związków regionalnych. Małopolski Związek Piłki Nożnej reprezentowali Jerzy Kowalski, Tadeusz Kędzior oraz Stefan Komendołowicz. Głównym punktem narady było przekazanie prowadzenia rozgrywek III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej w sezonie 2009/2010 do Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Ustalono też, że rozgrywki nowego sezonu III ligi rozpoczną się 8- 9 sierpnia 2009 roku. Przedstawiciele obu związków uzgodnili również, że z powodów jak wyżej komisja wspólna złoży wniosek o powiększenie do 18 zespołów III ligi małopolsko-świętokrzyskiej na sezon 2009/2010. Gdyby doszło do wycofania z rozgrywek rezerw kieleckiej Korony, liga zostanie uzupełniona przez pozostawienie w niej najwyżej sklasyfikowanej drużyny ze strefy spadkowej. Jeżeli, a wszystko na to wskazuje, wniosek o powiększenie ligi zostanie zaakceptowany, to tym samym zostanie zachowany status w lidze IV małopolskiej, gdyż do niej nie zostanie zdegradowana żadna drużyna z naszego regionu.

za naszemiasto.pl

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn cze 29, 2009 10:52 am

To widze niedługo będziemy grali w lidze małopolsko - małopolskiej :wink:

Na razie 12 z 18 drużyn z małopolski :roll: