Europejskie puchary

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw lip 31, 2008 12:08 am

HAMAS pisze:Ja natomiast jestem POLAKIEM i życzę szczęścia wszystkim ,jak są puchary to nie interesuje mnie polski szowinizm.


szowinizm ? raczej wspolrywalizacja -podaj choc jedno miasto gdzie kibice chca aby ich derbowy rywal osiagnol jak najwiecej
ps . mowie4 o Polsce
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt sie 05, 2008 9:34 am

Ares pisze:Mnie to osobiście pierdoli czy gra Legia, Wisła czy Lech, każdej polskiej drużynie życzę aby w pucharach doszli jak najdalej bo nie grają tylko dla siebie ale też dla polskiej piłki. Rozumiem animozje i niechęć do Wisły ale osobiście nie popadłem jeszcze w takie kompleksy ani nic ciężkiego nie spadło mi na głowę żeby kibicować izraelskim żydom (notabene dość radykalnym, więc wiadomo co myślą o Polsce i Polakach).


Mógłbyś uściślić źródło Twoich informacji? Posty dzieci na necie? Legendy opowiadane przez babcie o Zydach-Polakozercach?

NIE DLA WISLY W LIDZE MISTRZÓW!!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt sie 05, 2008 10:12 am

Jak sądzę Ares miał na myśli radykalnych kibiców Beitaru (że oni coś tam myślą), ale chyba się pomylił bo z tego co wiem, niestety tylko z youtube'a to oni raczej myślą o Palestyńczykach...

Tak czy inaczej, trzymam kciuki za Beitar
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt sie 05, 2008 1:34 pm

majlech pisze:
Ares pisze:Mnie to osobiście pierdoli czy gra Legia, Wisła czy Lech, każdej polskiej drużynie życzę aby w pucharach doszli jak najdalej bo nie grają tylko dla siebie ale też dla polskiej piłki. Rozumiem animozje i niechęć do Wisły ale osobiście nie popadłem jeszcze w takie kompleksy ani nic ciężkiego nie spadło mi na głowę żeby kibicować izraelskim żydom (notabene dość radykalnym, więc wiadomo co myślą o Polsce i Polakach).


Mógłbyś uściślić źródło Twoich informacji? Posty dzieci na necie? Legendy opowiadane przez babcie o Zydach-Polakozercach?

NIE DLA WISLY W LIDZE MISTRZÓW!!!!


3 lata temu byłem w Izraelu, swoje widziałem i przeżyłem. Z reguły nie wypowiadam sie w tematach o których nie mam pojęcia, tutaj akurat co nie co wiem. Beitar sie klubem radykalnie prawicowym gdzie żaden arab nigdy nie zagra, ale chuj z tym. Chodziło mi o to jak żydzi traktują Polaków, zwłaszcza w Izraelu. Ja miałem spore przeprawy już od samej granicy. Nie wspomnę już o tym że żydzi lepiej traktowali niemieckich turystów niż polskich. Dlatego ich serdecznie pierdole za to że za każdym razem musiałem udowadniać że nie jestem wielbłądem, bo według nich Polak to od razu antysemita i faszysta. Nie wiem, może ktoś miał lepsze doświadczenia z żydami, ja miałem raczej złe, zarówno w Izraelu jak i w Polsce. Dlatego nigdy nie będę kibicował żadnej żydowskiej drużynie.
Wisły nie lubię, ale nie będę sie bawił w psa ogrodnika. Lepiej równać w górę niż w dół.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt sie 05, 2008 5:03 pm

zydzi tacy sa , jak sie im zwroci w Polsce o cos uwage to odrazu z ryjem na Ciebie ze jestes antysemita , przyjezdzaja do Polski i uwazaja sie za nie wiadomo kogo .
TYLKO POLSKA

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt sie 05, 2008 6:47 pm

W kwestii porzadkowej - ten temat dotyczy pucharow europejskich :-).

Tez bylem w Izraelu i na wlasna reke zjezdzilem caly kraj, mam tam sporo znajomych - Polakow, Zydow i Palestynczykow i jakos z kazdym moglem sie dogadac. Procedury bezpieczenstwa w Izraelu sa ostrzejsze niz w innych krajach, ale nie zauwazylem, zebym byl gorzej traktowany niz inni przyjezdni.
Wiem, ze w naszym kraju wszyscy znaja sie na wszystkim od polityki po medycyne, dlatego proponuje nie dyskutowac na temat "nacjonalizmu zydowskiego", bo rozmawiac mozna o faktach.

Stopsunek niektorych Zydow do Polski i Polakow jest jaki jest - w czym osobiscie widze wine po obu stronach. Nie da sie uciec od trudnej dla obu stron historii, ale izolowanie sie nic nie da. O tym jak fatalne rodzi to skutki swiadczy m.in. sposob patrzenia na Polakow mlodych Izraelczykow, ktorzy tu przyjedzaja co roku na obowiazkowe wycieczki do Polski. Warto z nimi rozmawiac i jakos ich oswajac. Tylko tak mozna zmienic rzeczywistosc.

Wracajac jeszcze na moment do wypowiedzi Aresa: nie mam kompleksu Wisly, kibicujac druzynie, z ktora sympatyzuje niezaleznie od tego z kim gra. Nie widze tez powodu, dla ktorego miara patriotyzmu i dobro polskiej pilki ma mnie pchac do kibicowania Wisle w jakimkolwiej starciu z inna druzyna. Moze pozwolmy temu klubowi samemu dac sobie szanse walki o LM - czy wsparcie kibicow Hutnika i wszystkich kibicow w Polsce (bo tak rozumiem Twoja wypowiedz) jest Wislakom potrzebne? Smiem watpic.
By the way: kompleksem jest pisanie nazw wlasnych z malej litery :-)

I jeszcze na koniec - nie widze nic niestosownego we wspieraniu jutro Beitaru. Dla mnie Hutnik, Wisla i Cracovia rywalizuja na tym samym poziomie o kibicow - na razie jestesmy na koncu, ale po co mamy wspierac przeciwnikow? Na tej samej zasadzie trzeba bylo sie zgodzic na wynajem SS Cracovii - dla dobra krakowskiej pilki noznej lepiej byloby jej grac w Nowej Hucie, itd. W Mediolanie, gdy Milan przegral w karnych z Liverpoolem kibice Interu wykupywali szaliki tego klubu, dwa lata pozniej kibice Milanu, po porazce Interu z Valencia, w szalkiach hiszpanskiej druzyny przyszli na mecz wlasnej druzyny w LM. Wiosna tego roku kibice Lazio (o dosc radykalnym nastawieniu nie mieli najmniejszych skrupulow, by nawolywac do kibicowania Manchesterowi Utd. w starciu z Roma, choc pewnie w kazdej innej sytuacji byliby do Anglikow wrogo nastawieni.

Jutro calym sercem jestem za Beitarem, a o dobro polskiej pilki zatroszcza sie Legia i Lech.
Ostatnio zmieniony czw sie 07, 2008 9:10 am przez majlech, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt sie 05, 2008 9:24 pm

majlech pisze:...I jeszcze na koniec - nie widze nic niestosownego we wspieraniu jutro Beitaru. Dla mnie Hutnik, Wisla i Cracovia rywalizuja na tym samym poziomie o kibicow - na razie jestesmy na koncu, ale po co mamy wspierac przeciwnikow?...




zalezy od pogladow :P
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr sie 06, 2008 1:07 am

Ja jestem antysemita ale i tak wolalbym zeby jutro wygral Beitar.
Co do 'kibicowania' Wisle w walce o LM, w stu procentach zgadzam sie z Majlechem.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » śr sie 06, 2008 1:43 am

ja bynajmniej nie mowie ze bede za Wisla , ten mecz mi wisi , obu druzyn nie lubie
TYLKO POLSKA

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » śr sie 06, 2008 9:46 am

Widać że niektórzy źle zrozumieli, ja w żadnym wypadku nie kibicuje Wiśle (choć byłem pewien że znajdą sie osoby które tak to zrozumieją). Po prostu w europejskich pucharach nie życzę źle polskim drużynom, zwłaszcza na tak niskim etapie rywalizacji. Dodatkowo mam prywatne powody dla których klubowi z Izraela kibicować nie będę. Jak przystało na prawdziwego krakusa Legii też nie lubię ale mimo tego nie życzę im porażki. Lech mi jest obojętny ale niech grają, w końcu reprezentują też polski futbol.
Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy, żeby Wisła zagrała w tym roku w LM to musiałby sie zdarzyć jakiś cud :lol:

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr sie 06, 2008 11:27 am

Sam fakt,ze grali z takimi klubami jak Real czy Barcelona to juz skurwysynstwo hehe.A gdyby awansowali jeszcze do LM to bylby juz koniec swiata ;D Otrzasnalby sie ten Cupial i dal se spokoj.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr sie 06, 2008 11:53 am

Ja najlepiej życzę Lechowi, oni naprawde najlepiej reprezentują kibicowska Polskę.
A Wisła coż...moim zdaniem powinni przejść Beitar - patrząc realnie. No i tradycyjnie na tym sie skończy.
Zresztą, co tu gdybać...w pucharze UEFA też nie nawojujemy...

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr sie 06, 2008 10:50 pm

Widzę że już koledzy zapomnieli, jak kilkanaście lat temu podczas spotkania z Fedorowiczem w Teatrze Ludowym kiedy spytał komu by kibicowali gdyby Hutnik zagrał w Pucharze z FC Brugge. Co ryknęło stado wiślaków???? Przypomnieć ????
FC Brugge, FC Brugge.
Więc domyślcie się komu dziś kibicowałem i komu będę kibicował w meczu z Barcą.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » śr sie 06, 2008 11:05 pm

spokojnie spokojnie na meczu z Barca , Wisla zkonczy swoja przygode z LM , i mam wielka nadzieje ze bedzie to pogrom zeby sie nie cieszyli za bardzo tym 5:0 z dzisiaj
TYLKO POLSKA

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw sie 07, 2008 9:06 am

No coz - szkoda Beitaru. Wisla i tak juz zyskala, bo jak wyliczyl Przeglad Sportowy dzieki wyeliminowaniu Beitaru i grze z Barcelona zarobi ok. 6 mln bodajze zlotych. No ale niewazne. Niech sie udlawia.

Dla mnie fajnie byloby gdyby w 1 rundzie PUEFA wylosowali AC Milan :-)