Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Europejskie puchary

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaelowiec

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 3:27 pm    Temat postu: Europejskie puchary Odpowiedz z cytatem

Znamy już wyniki losowania

http://www.mocnyblog.pl/2008/07/01/znamy-pucharowych-rywali/

jak oceniacie szanse ?

ten Beitar to najsilniejsza drużyna z nierozstawionych
mr.Vitaminka

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to będzie Święta Wojna Wink

wszyscy rywale są do przejscia, oby, bo potrzeba nam dużo punktów żeby za pare sezonów być rozstawionym w pucharach
majlech

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z całego serca wspieram Beitar Smile

Sportowo mimo wszystko to sa ekipy porownywalne, choc pamietajac o tym, z kim Wisla do tej pory odpadala, to jej szanse oceniam marnie Smile

Natomiast licze na to, ze Lech i Legia nie zawiada tym razem i one godnie nas zaprezentuja w pucharach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
stefan batory

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze Wisla odpadnie w konfrontacji z ogranymi zydami i tego im zycze. Jesli chodzi o Legie i Lecha to jak najbardziej- powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oro

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legii i Lechowi życzyć szczęścia, zdrowia i powodzenia należy, a sukinsynom z Reymonta jak najszybciej w dupę. Szanse są Smile
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odjadą z Beitarem, jak odjeżdżali wcześniej z jakimis Vallarengami, etc.
Lech ma przejebany wyjazd, ciekawi mnie, czy się pojawią, tzn. w jakiej liczbie.
HAMAS

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jestem POLAKIEM i życzę szczęścia wszystkim ,jak są puchary to nie interesuje mnie polski szowinizm.
Powrót do góry
KonradHKS

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też Wiśle życze awansu dalej. Jestesmy w dupie a jak odpadniemy jako Polska w 2 rundzie kwalifikacji to będziemy.... nawet nie wiadomo w czym. Niech wszyscy chociaż przedjda po rundzie Rolling Eyes
Powrót do góry
stefan batory

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z tego, Hutnik tam grac nie bedzie ;] Niech Lech i Legia walcza o punkty dla Polski ale nie gts.
Powrót do góry
majlech

PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAMAS napisał:

Ja natomiast jestem POLAKIEM i życzę szczęścia wszystkim ,jak są puchary to nie interesuje mnie polski szowinizm.

Dobre.

JOK_NH napisał:

Lech ma przejebany wyjazd, ciekawi mnie, czy się pojawią, tzn. w jakiej liczbie.

Wiem, ze sie wybieraja. Niestety dojazd na mecz nie jest latwy, ale klub poszedl im na reke i wynajal wiekszy samolot, ktorym poleca pilkarze i kibice. Mysle, ze wiecej niz 100 osob nie pojedzie. Cena wyjazdu to ok. 2500 zl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
KonradHKS

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie czy bedzie relacja w radiu z meczu Wisły? Nie mam konta ani na ich forum Cool ani na kibice.net a nie moge nic znaleźć i z tego co patrze po programach to ani jedynka ani radio kraków relacji robic nie będzie.
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAMAS napisał:

jesli zycze Wisle wszystkiego najgorszego to nim nie jestem...? huehue

"Tłumy" na meczu Legii
PIŁKA NOŻNA: PUCHAR UEFA
"Tłumy" na meczu Legii
Fot. Adam Polak/legia.comLegia Warszawa i FK Homel - czas na rewanż. Szkoda, że bez kibiców?
To nie żart: na wyjazdowy mecz rewanżowy w Pucharze UEFA Legii Warszawa z białoruskim FK Homel "zapisał" się jeden kibic stołecznej drużyny. W związku z tym klub... zrezygnował z organizacji wyjazdu.
Do 18 lipca klub przyjmował zgłoszenia kibiców, którzy chcieli się udać do Homla. Od 24 lipca miały być sprzedawane bilety. Z jakim efektem? Na wyjazd zapisała się jedna osoba!
Na Białoruś wybiera się 150 osób i kupią bilety na stadionie. Poinformowaliśmy UEFA o tym, że nie bierzemy za tych kibiców odpowiedzialności
Jarosław Ostrowski

Oficjalnie jeden...

Aby w organizowanej przez klub grupie wyjechać na mecz wyjazdowy Legii trzeba dysponować "Kartą Kibica". Legia anulowała niedawno absolutny zakaz wyjazdu kibiców, wprowadzony po ubiegłorocznych burdach w Wilnie.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że na Białoruś wybiera się grupa kibiców klubu z Łazienkowskiej. - Na Białoruś wybiera się 150 osób i kupią bilety na stadionie. Poinformowaliśmy UEFA o tym, że nie bierzemy za tych kibiców odpowiedzialności - oświadczył członek zarządu KP Legia Warszawa Jarosław Ostrowski.
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sikorek_nh

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:
Ja mam pytanie czy bedzie relacja w radiu z meczu Wisły? Nie mam konta ani na ich forum Cool ani na kibice.net a nie moge nic znaleźć i z tego co patrze po programach to ani jedynka ani radio kraków relacji robic nie będzie.

TVP 2 Godz 19 : 55
Ares

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to osobiście pierdoli czy gra Legia, Wisła czy Lech, każdej polskiej drużynie życzę aby w pucharach doszli jak najdalej bo nie grają tylko dla siebie ale też dla polskiej piłki. Rozumiem animozje i niechęć do Wisły ale osobiście nie popadłem jeszcze w takie kompleksy ani nic ciężkiego nie spadło mi na głowę żeby kibicować izraelskim żydom (notabene dość radykalnym, więc wiadomo co myślą o Polsce i Polakach).

P.S. mam nadzieje tylko że nikt z kibiców Hutnika nie zniży sie do żenującego poziomu kibiców Cracovii którzy na murach wymazują napisy chwalące pucharowych przeciwników Wisły (PAO, Valeranga itp.).

Co do samego meczu Beitar - Wisła, to kibicowsko może być ciekawie, przynajmniej w Jerozolimie:

Cytat:
Polują na kibiców Wisły!

Bojówkarze identyfikujący się z Beitarem Jerozolima chcą dopaść kibiców Wisły - przestrzegają izraelskie media.

Na każdym ważniejszym placu Jerozolimy policjanci z karabinami, wykrywacze metalu, wzmożona ostrożność - tak wyglądało miasto w przeddzień - nie, nie ewentualnego ataku terrorystycznego, a piłkarskiego meczu Beitar - Wisła.

Wystarczy zacytować gazetę "Haaretz", która donosi, że właściciel Beitaru Arkadij Hajdamak (ostatnio podniósł budżet klubu o 1,5 mln dolarów, do 34 mln, czyli ok. 68 mln zł) bardziej niż Wisły, obawia się zachowania własnych kibiców! Beitar ma faktycznie niesfornych fanów. Klub kilka razy płacił już słone kary za ich wybryki, groziło mu nawet odebranie mistrzostwa kraju!

- Nasi kibice muszą zrozumieć, że w dwumeczu z Wisłą reprezentują nie tylko swój klub, ale całe państwo Izrael - apelował na łamach "Haaretza" Hajdamak. - Jestem zaniepokojony, ale jednocześnie mam nadzieję, że nie zachowają się niewłaściwie. Proszę ich, by pokazali się Europie w korzystnym świetle i wspierali nasz zespół w sportowej rywalizacji. Futbol to nie tylko sport, ale też okno na świat.

Jego apel nie uspokoił jednak zapoznanego przez nas pod stadionem Teddy'ego taksówkarza.

- Jutro moja noga tu nie postanie. Nie chcę mieć nic wspólnego z kibicami Beitaru. To najbardziej szalona grupa w całym kraju - tłumaczył nam z dezaprobatą.

Niestety w Jerozolimie już wszystko wiedzą o źle pojętej "świętej wojnie" między kibicami Wisły i Cracovii. - Nie dziwcie się, że na każdym kroku jest pełno policji. Pilnuje porządku przed meczem, a kibice Beitaru chcą dopaść fanów Wisły, bo ci nie lubią Żydów i zwalczają klub Cracovia, który jest nazywany żydowskim - opowiadał nam taksówkarz.

O zatargach pseudokibiców "Pasów" i "Białej Gwiazdy" napisała już jedna z gazet ukazujących się w Jerozolimie. Doniosła też o agresji - na razie słownej - między kibicami Beitaru i Wisły, jakiej nie brakuje na forach. To wszystko postawiło w pełnej gotowości policję.

Z powodu wybryków chuliganów policja przed meczem z Wisłą "okroiła" pojemność stadionu Beitaru z 21 do 17 tys. Rzecz jasna wszystkie bilety rozeszły się w oka mgnieniu.

interia.pl
Powrót do góry
Aldaris

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w dzisiejszym meczu Beitar-Wisła kibicuje oczywiście drużynie z Jerozolimy. Pomijając waśnie klubowe, Wisła poprostu na Lige Mistrzów nie zasłużyła. Ogromny budżet, możliwość pracy z młodzieżą na wysokim poziomie, wyszukiwanie talentów itd... A tu co. Ponad dziesięć lat od przejęcia klubu przez Telefonike i dalej nic. Krótkowzroczność właścicieli, którzy już chyba w 1999 roku zażyczyli sobie Ligi Mistrzów dalej nie przynosi efektów. Ciągłe zmiany trenerów, tak jakby miało to coś nagle dać. Pamiętam jeszcze ja Franciszkowi Smudzie nie wolno było przegrać meczu, bo zostanie zwolniony. W końcu przegrał bodaj z Ruchem na wyjeździe 1-0. Frankowski kiedyś też do rezerw został przeniesiony bo miał słabszą forme. Z takim możliwościami (jak na Polske) już dawno można było zdecydowanie więcej ugrać...

Z polskich drużyn to chyba tylko Lechowi będę kibicował, bo do Legii nie czuje jakoś sympati.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: