Spotkanie z trenerem I drużyny

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Spotkanie z trenerem I drużyny

Postautor: marketing » pn sie 04, 2008 9:08 am

Klub zaprasza do udziału w spotkaniu z trenerem I drużyny Hutnika Dariuszem Sieklińskim. W czwartek (7 sierpnia), od dodz. 18 w sali konferencyjnej, w budynku klubowym każdy kibic będzie mógł zadać trenerom Hutnika pytania dotyczące naszej drużyny.

Bezpośrednio po spotkaniu piłkarze, trenerzy udadzą się do Kościoła św. Bartłomieja w Mogile, gdzie o godzinie 19 odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Hutnika. Zapraszam wszystkich chetnych kibiców.

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pn sie 04, 2008 12:44 pm

Czy będzie ktoś z Zarządu klubu ... aby zadać im też pytania?
Hutnik Kraków

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn sie 04, 2008 3:15 pm

a jakie pytania ? chyba o awans kiedy planuja ?
to ja Ci odpowiem w imieniu zarzadu
co sezon planem jest awans
:)

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 04, 2008 9:53 pm

No nie mówcie, że w tym sezonie tez ma być awans, bo spadne ze stołka :lol:

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pn sie 04, 2008 11:41 pm

JOK_NH pisze:No nie mówcie, że w tym sezonie tez ma być awans, bo spadne ze stołka :lol:


Już chyba od spadku z 2 ligi co rok mielismy ten sam cel czyli awans. Czemu nie tym razem :D ? Cale zycie walczymy o "awans" ;p

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 05, 2008 12:30 am

vitoss pisze:
JOK_NH pisze:No nie mówcie, że w tym sezonie tez ma być awans, bo spadne ze stołka :lol:


Już chyba od spadku z 2 ligi co rok mielismy ten sam cel czyli awans. Czemu nie tym razem :D ? Cale zycie walczymy o "awans" ;p


No nie źle nam idzie :lol:
Tak walczyliśmy, że nawet udało nam sie spaść niechcący, pewnie za bardzo chcieliśmy :lol:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt sie 05, 2008 9:22 am

Pamiętajcie Żuczki, że do awansu potrzeba kilku rzeczy, nie na wszystkie ma wpływ trener.

Pzdr.
Metalowy
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 05, 2008 10:46 am

metal pisze:Pamiętajcie Żuczki, że do awansu potrzeba kilku rzeczy, nie na wszystkie ma wpływ trener.

Pzdr.
Metalowy


Żuczku, to było apropos całokształtu pracy SSA. Przeczytaj posta Fana Hutnika.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt sie 05, 2008 12:31 pm

:) Post Fana Hutnika jest OT,

Myślę, że trenera można pytać o taktykę, nabytki, ustawienia, formę poszczególnych piłkarzy, etc,

Sprawa awansu (jak pokazują ostatnie lata) zależy (moim zdaniem oczywiście) od:
- trenera (owszem): jeśli pociągnie za sobą emerytów przejadających kasę Klubu (Janicki) to lipa. Jeśli nie będzie umiał wymusić posłuchu na gwiazdorach to lipa. Jeśli będzie miał w dupie, to lipa.

- zarządu: pensje i premie na czas, oraz ODPOWIEDNIA motywacja piłkarzy.

- kibiców: Pozytywna presja na piłkarzy (doping zarówno przy porażce jak i wygranej), brak personalnych wrzutów do piłkarzy (niczemu nie służą, a na Hutniku od wielu lat musiał być "kozioł ofiarny, którego się bluzga i wyśmiewa). A teraz pewnie się narażę: unikanie pozaboiskowych atrakcji na Suchych Stawach - kary dla klubu działają na naszą niekorzyść, zła fama odstrasza potencjalnych sponsorów, najgorszy scenariusz - walkower za przerwanie meczu... wiadomo.

- "zielony stolik", czyli coś na co wpływu nie mamy - jak trafi się kolejny raz Kolejarz, Heko czy inna Korona to sobie możemy 3 w/w aspekty wsadzić w zadki.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 05, 2008 6:21 pm

No jest OT, ale nie dziwie mu się, że to napisał.
Cała analiza wydaje się być sensowna, tylko zabrakło mi przy zarządzie jeszcze agresywnej polityki transferowej. Tzn. ona nawet jest agresywna, tyle, że w pozbywaniu sie grajków (nie wnikam, czy pozbywali się słusznie, czy też nie - mam to o tyle w dupie, że ruch transferowy w drugą stronę kuleje)
Chciałbym się trenera zapytać, czy z tym składem z ręką na sercu może powiedzieć, że awansujemy?
Dla mnie środek tabeli, wszystko ponad będzie dla mnie mega zadowalającą niespodzianką :D
Czego sobie i nam wszystkim życzę (a najbardziej tego, o czym Dufio pisał w temacie z terminażem o świetowaniu awansu...)

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt sie 05, 2008 7:25 pm

Zakładałem, że spadek z ligi nie MUSI wiązać się ze wzmocnieniami, gdyż spadamy do ligi teoretycznie słabszej, więc.... Wzmocnienia zostawmy na "po awansie"/

Niestety nie znam poziomu piłkarskiego drużyn, z którymi przyjdzie się nam zmierzyć, więc nie odpowiem na Twój "środek tabeli". Chciałbym, żebyś się mylił :)

PZDR
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 05, 2008 11:27 pm

Kończąc polemikę...
Z transferami jest tak od dawna, nie tylko ten sezon mam na myśli - i nie pisz tylko, że to jest OT...
Co do wzmocnień, to właśnie ja mam odmienne trochę zdanie i wydaje mi się, że juz teraz trzeba było ich szukać, a nie po najmniejszej lini oporu próbować - z resztą...nic się nie stanie jak się nie uda... :?
Mam nadzieję, że także się mylę i mój realizm szlag trafi na koniec sezonu :)

P.S. w poprzednim poście mogłem zostac źle odebrany - wszystkim nam życzę jednak awansu.

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » śr sie 06, 2008 12:06 am

JOK_NH pisze:Z transferami jest tak od dawna,





To były jakieś transfery w tym sezonie :shock: Tak transfer z drużyny juniorów do seniorów
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr sie 06, 2008 12:09 am

Pawełek__NH pisze:
JOK_NH pisze:Z transferami jest tak od dawna,





To były jakieś transfery w tym sezonie :shock: Tak transfer z drużyny juniorów do seniorów


No właśnie Pawełku o tym cały czas piszę...smutne to.

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » śr sie 06, 2008 12:11 am

JOK_NH pisze:
Pawełek__NH pisze:
JOK_NH pisze:Z transferami jest tak od dawna,





To były jakieś transfery w tym sezonie :shock: Tak transfer z drużyny juniorów do seniorów


No właśnie Pawełku o tym cały czas piszę...smutne to.





Więc bracie musimy walczyć z tymi skur........ o awans bo inaczej to ............


(Wypluję te słowa bo aż płakać się chce jak pomyślę o takich rzeczach)
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.