Spotkanie z trenerem I drużyny

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw kwie 30, 2009 10:48 am

Panowie, jeśli chodzi o dymisję trenera to zachowajmy spokój. Trzeba podchodzić ostrożnie do doniesień prasowych. Z tego co Wiem, to do prezesów nie trafiło żadne pismo z prośba o dymisję od trenera, zarząd również nie podjął takiej decyzji. Trener w emocjach chlapnął coś do dziennikarzy po meczu ( i to jak widac tylko koledzy z GW tak to zrozumieli bo w innych relacjach nie ma info o dymisji) i zrobł sie z tego dym. Dziś popołudnu trener spotyka się z prezesami, Szmytem i Presakiem, będzie wiadomo coś wiecej. Zachowajmy "chłodne głowy".

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw kwie 30, 2009 10:53 am

pawelhks pisze:wiem, ze to sport, wiem, ze forma jest i jej nie ma, ale po co byc takim pewnym swego, a teraz odchodzic w niechwale?

Paweł, jednym z zadań trenera jest MOTYWOWANIE drużyny. Jak byś Go WTEDY oceniał, gdyby mówił "jesteśmy cieńcy jak dupa węża, na bank oddamy punkty brukarzom. Boimy się Puszczy i Naprzodu... itp."

Moim zdaniem nie ma podstaw, żeby zarzucać cokolwiek Panu Trenerowi jeśli chodzi o słowa, które wypowiedział podczas spotkań z nami.
Powinniśmy (a raczej pracodawca powinien) Go rozliczać z wyników, taktyki, przygotowania drużyny.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw kwie 30, 2009 11:28 am

>Powinniśmy (a raczej pracodawca powinien) Go rozliczać z wyników, taktyki, przygotowania drużyny.

A co nasz pracodawca może pogadać o taktyce i przygotowaniu drużyny :) mam nadzieje ze wiedzą w których grają nasi.

Ja byłbym za zostawieniem trenera, generalnie nie podoba mi sie żonglowanie tym stanowiskiem bo wybor jest ogranioczny i nikt tutaj prochu nie wymysli. Smiesza mnie takie zmiany jak chociazby w Ruchu Arce itd

Na podstawie jednego z tekstu jaki wczoraj padl w czasie podejscia do nas pilkarzy można wywnioskować, ze cos jest nie tak na linii pilkarze-trener ale bylbym bardziej sklonny udupic pilkarzy niz Sieklinskiego, znow pewnie jakies fochy o czas grania, sklad, pozycje itd jak to u nas w Polsce, czy to 3 czy w 1 czy reprezentacji. Taka juz jest nasza mentalnosc

Natomiast do tej pory kazdy mial szanse sie pokazac i jakos nie widze aby kazdy szanse chcial wykorzystac

Wiec jak dla mnie nie w trenerze tkwi problem. Pasy tez nie mogły przebolec swojego idola, dlugo pozostawal na przekór poslkiej modzie zwalaniania trenerów, przyszedl Płatek i co? I jeszcze gorzej.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » czw kwie 30, 2009 12:43 pm

Panowie, zeby byla sprawa jasna: nie ma nic do Sieklinskiego, ale uwazam, ze robi duzy blad odchodzac teraz po bunczucznych zapowiedziach przedsezonowych.

Jest jeszcze sporo meczy, skoro ma konflikt w druzynie to powinien wyjebac krzykaczy i tyle - lawke ma przeciez dluga.
A co da jego odejscie? Nic...

Wiec piszac, ze odchodzi w niechwale mam na mysli, ze odchodzi teraz gdy jeszcze wszystkiego nie przegral i ma szanse udowodnic nam kibicom, ze sie nie mylil w zimie zapowiadajac, ze walczymy (o zwyciestwo w kazdym meczu, o awans, o pokazanie sie).

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw kwie 30, 2009 12:48 pm

Paweł przeczytaj post Snuffa na górze strony i NIGDY WIĘCEJ nie wierz Wyborczej.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » czw kwie 30, 2009 1:07 pm

Dzieki, tak wiem, czytalem, mam swoje ograniczone zaufanie do GW.

Jesli trener nie zlozyl dymisji to dla mnie jest to najlepsze wyjscie z sytuacji.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw kwie 30, 2009 2:33 pm

pawelhks pisze:Dzieki, tak wiem, czytalem, mam swoje ograniczone zaufanie do GW.

Jesli trener nie zlozyl dymisji to dla mnie jest to najlepsze wyjscie z sytuacji.


Uważam podobnie. Jest to trener do którego nabrałem zaufania. Popełnił kilka błędów w meczu z orliczem ale dalej jesteśmy w barażach wiec bez stresu powinniśmy grać dalej....

Jak dla mnie jeśli Siekliński rezygnuje to jest coś nie tak od góry.... nie mam żadnych informacji i to tylko moja teoria.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw kwie 30, 2009 3:48 pm

zobaczymy czy będziecie dalej tak pisać jak przegrają jeszcze ze trzy mecze
trener natychmiast do zmiany

drużyna z potencjałem nic nie gra od czterech kolejek

_zawsze_ po zmianie trenera jest jakiś chwilowy impuls (nawet Cracovia to miała po przyjściu płatka), a nam do barażu powinno to wystarczyć (pomijam kwestie barażu Korony2)

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » czw kwie 30, 2009 4:16 pm

witam wszystkich.chodze na mecze od 1988 i wiele widziałem juz na ss.wiekszość z was nadaje na trenera.moim zdaniem duzy błąd.trener który ma pojecie co robi zna sie na rzeczy.dyscyplina to jego priorytet.moim zdaniem najlepszy w ostatnim 10 leciu.to nie on strzelał karnego w meczu ostatnim ,to nie on stal na obronie gdy padła bramka.iwec czemu te narzekania na trenera.chlopaki graja ładna pilke do przodu nawet gdy prowadzimy.niepamietacie juz jak było dawniej?1-0 i cofamy sie bo to juz duzo.co do pilkarzy.trener napewno wzmocnił druzyne kilkoma zawodnikami w ataku.moze brakuje doswiadczenia w obronie.sam Pasion nie wystarczy.potrafi tylko krzyczec na innych a jego błedów nikt nie komentuje a ma ich sporo.co do awansu.klub ma b duze klopoty finansowe wiec nie wiem czy nas stac na wyzsza lige.budzet klubu musi byc przynajmniej 3-4 razy wiekszy niz obecnie.czy klub stac na to??

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw kwie 30, 2009 6:32 pm

A co? Dadzą nowego trenera to od razu zaczniemy wygrywać 8:0? Niby kogo dadzą?

Moim zdaniem nasz obecny trener jest dobry, i co najważniejsze ambitny. Jak wiadomo szary kibic nie o wszystkim wie ale przynajmniej stwarza to wszystko pozory bycia OK.

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » czw kwie 30, 2009 6:45 pm

Zgadzam sie ze Siekliński to jeden z lepszych trenerów w ostatnich latach i przede wszystkim sprowadzał rzeczywiscie do Hutnika zawodników którzy coś wnosili w przeciwieństwie do ostatnich lat kiedy duża liczba zawodników trafiająca do Hutnika nic soba nie reprezentowała. Ja bym szukal winy słabszej formy piłkarzy w problemach finansowych w klubie i tym ze nie wiadomo co nadal bedzie z klubem jak nie znajdzie sie jakis sponsor, bo inaczej piłkarz gra gdy wie ze jest płynnośc finansowa i na nic nie brakuje pieniedzy.
Hutnik 1950 Kraków

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » czw kwie 30, 2009 8:18 pm

czytam i niektórzy madrze mówia.Górnik ma Kasperczaka i co gdzie sa w tabeli??to nie trener gra tylko zawodnicy graja.w wisle miał skład wiec mieli mistrza i tyle.wiec nawoływanie zwolnic trenera jest nie na miejscu.bo lepszego i ambitniejszego napewno na obecne czasy nie znajdziemy.