Hutnik-Lubrzanka Kajetanów

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr sie 27, 2008 3:47 pm

1979 pisze:
tommyl pisze:Jest jeszcze jedna opcja spiskowa w którą nie chce wierzyć:
Chodzi o samych piłkarzy - jeśli awansują - ilu z nich załapie się do nowej drużyny Hutnika?? Będą musieli szukać innych klubów wiejskich - a tak to graja w Krakowie.
???


moim zdaniem akurat tutaj sytuacja bedzie wygladac zupełnie na odwrót jak napisałes. Tylko awans ,premie zostawia ten sklad jaki jest a z roku na rok ta druzyna bedzie lepsza ,bardziej zgrana itd. Jesli nie awansuja teraz to pewnie nie awansujemy przez nastepne kilka lat popadajac w marazm 4-ligowy. Sieklinski odejdzie do lepszego klubu (najlepszy trener chyba od czasów 1-ligowych). Ja bym skłaniał sie ku mysli ,ze to jeden z najwazniejszych sezonów kilku ostatnich lat -bo albo awans (druzyna ,trener zostaja -za rok sa o klase lepsi i walcza o 2 lige) ,albo pozostanie w lidze , nie daj Boze spadek (wszystko sie wali , odchodza co lepsi pilkarze ,trener ) i gramy w 4 lidze przez nastepne 5 lat. a to czy beda grac pilkarze w Krakowie czy gdzies na wiosce to mało znaczace. Popatrz na Wronki, Grodzisk, kiedys Pniewy i kilka innych tego typu "aglomeracji"



Szukiełowicz jeszcze był dobry :wink: (przynajmniej według mnie)

Pozdro

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr sie 27, 2008 4:12 pm

Szukiełowicz ?? gosc z pewnego awansu dal sie wyprzedzic Belchatowowi po czym go wyjebali ,wiec taki dobry to on nie był
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr sie 27, 2008 5:25 pm

Szukiełowicz nie tyle dał się wyprzedzić Bełchatowowi, co wziął w łape podczas przerwy zimowej (plotka usłyszana dawno temu). Warto też nadmienić, że w tamtym sezonie większość meczów odbywała się w sobote o 11. Pan Romuald ponoć lubiał mieć wolne popołudnie. Nie mniej jednak sezon 97/98 wspominam jako jeden z ciekawszych na Hutniku.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr sie 27, 2008 6:55 pm

Cóż ja nic o tym nie wiedziałem. A co do Bełchatowa, no to nie udało nam się, bo wydawał więcej kasy... Pierwsze słyszę o tym, że Szukiełowicz wziął w łapę.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr sie 27, 2008 11:13 pm

raval pisze: Zresztą to przcierz żadna nowość że od kilku sezonow zarząd nie chce awansowac:)



raval pisze:I co że sie zmienil? ja mówie o tym sezonie i o tym prezesie


Pierdolicie Hipolicie.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » czw sie 28, 2008 12:59 am

Dobra wierz dalej ślepo w dobre intencje tych starych jebanych dziadów z PRL-u, ja napisalem to w dobrych intencjach żeby póki czas "wyprostować" myśli prezesa i zarządu, żeby nie czuli sie bezkarni i niekontrolowani.

PS masz zadatki na adwokata

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw sie 28, 2008 8:01 am

[quote="raval"]Dobra wierz dalej ślepo w dobre intencje tych starych jebanych dziadów z PRL-u, ja napisalem to w dobrych intencjach żeby póki czas "wyprostować" myśli prezesa i zarządu, żeby nie czuli sie bezkarni i niekontrolowani.

Jak w dobrych intencjach? Slyszalem, od kogos ale nie powiem kogo i tak dalej i tak dalej. Takie zarzuty to jest takze podstawa do stwierdzenia iz prezes dziala na szkode spolki a to juz dla akcjonariuszy mniejszosciowych jest pewna szansa.

Wiec albo wszyscy siedza cicho i jak w PZPNie nikt sie nie wychyla z pilkarzami wlacznie, albo jak ktos ma takie informacje i je juz przedsatwil to trzeba pojsc dalej

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw sie 28, 2008 9:04 am

raval, sytuacja wygląda tak - rzucasz jakieś niekonkretne oskarżenia - a to na obecny zarząd a to na poprzednie, powołujesz się na "zbliżone do dobrze poinformowanych" źródło, ale nie chcesz podać szczegółów.
Dobrze napisał lucero - masz konkrety - upublicznij je. Zaraz po Twojej pierwszej wypowiedzi odezwał się przedstawiciel SSA (nick: marketing), ale nie raczyłeś mu odpowiedzieć.

Pozdro 600

PS: Masz zadatki na polityka.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » czw sie 28, 2008 9:51 am

KonradHKS pisze:Ja wierze w piłkarzy. Moim zdaniem na przeszkodze może stanąć Puszcza z Dalinem a nie zarząd. Trzeba wierzyć bo co innego pozostaje.



Puszcza bedzie w czubie ale nie awans. Do awansu sie szykuja Unia, Bruk-Bet
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw sie 28, 2008 10:50 am

Perła17 pisze:
KonradHKS pisze:Ja wierze w piłkarzy. Moim zdaniem na przeszkodze może stanąć Puszcza z Dalinem a nie zarząd. Trzeba wierzyć bo co innego pozostaje.



Puszcza bedzie w czubie ale nie awans. Do awansu sie szykuja Unia, Bruk-Bet


zabrzmilo to tak jakby juz bylo wszystko ustalone w tym sezonie heh

Awatar użytkownika
Raven
Posty: 462
Rejestracja: czw sie 26, 2004 10:52 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: Raven » czw sie 28, 2008 12:37 pm

Proponuje przenieść dyskusję na www.pudelek.pl :roll:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw sie 28, 2008 2:29 pm

raval pisze:PS masz zadatki na adwokata


metal pisze:PS: Masz zadatki na polityka.



heee dobre :D

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw sie 28, 2008 10:22 pm

Raven pisze:Proponuje przenieść dyskusję na www.pudelek.pl :roll:

Fajna stronka raven.....
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » pt sie 29, 2008 12:11 am

Fan Hutnika pisze:
Perła17 pisze:
KonradHKS pisze:Ja wierze w piłkarzy. Moim zdaniem na przeszkodze może stanąć Puszcza z Dalinem a nie zarząd. Trzeba wierzyć bo co innego pozostaje.



Puszcza bedzie w czubie ale nie awans. Do awansu sie szykuja Unia, Bruk-Bet


zabrzmilo to tak jakby juz bylo wszystko ustalone w tym sezonie heh


Bo to tak mialo zabrzmiec. Puszcza nie ma aspiracji do awansu , a w Tarnowie czy Niecieczy mowia o tym otwarcie
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » pt sie 29, 2008 1:39 am

a Hutnik otwaircie sie nbije o awans od 6 sezonów . Unia już rok temu miała awansować i jakoś nie wyszło , jeszcze za wcześnie by szukać faworytów , kluczem do awansu jest nie tracić punktów z kelnerami , a my już w ten sposób dwa punkty straciliśmy, nasuwa się sezon kiedy wracaliśmy do 2 ligi przegraliśmy z bodaj z Pogonia Staszów z Cracovią wywalczyliśmy tylko 1 punkt i i tak awansowaliśmy teraz będzie tak samo , to jest chyba za niski poziom aby w przypadkowej lidze upatrywać w kimś faworyta bo ma lepszych grajków za 5-7 kolejek już będzie widać kto konsekwentnie grmadzi punkty wygrywając nawet po 1-0 . Hmm zmierzam do tego ,że kandydatów do awansu na chwilę obecną moim zdaniem jest 8 drużyn . Ja po cichu liczę na miejsce barażowe.
Hutnik Centrum B