MARCIN LATOS NIE ŻYJE

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » pt paź 03, 2008 12:04 pm

Ostatnia droga Marcina Latosa
(03.10.2008 11:20)
Informujemy, że pogrzeb ŚP Marcina Latosa odbędzie się w najbliższy poniedziałek, o godzinie 13, na Cmentarzu w Grębałowie.

Rodzina i przyjaciele proszą o nieskładanie wieńców dużych rozmiarów.

Gieksiarz
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 5:51 pm

Wielka szkoda

Postautor: Gieksiarz » pt paź 03, 2008 2:10 pm

[*] Marcin!!! [*] Najszczersze kondolencje z mojej strony dla całej rodziny Marcina i dla kibiców którzy w niego wierzyli i kibicowali mu :(:(:(

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pt paź 03, 2008 3:23 pm

[*]
Da rade zorganizowac minute ciszy przed meczem w Gorlicach? Pomyslal ktos o tym w klubie?

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pt paź 03, 2008 7:26 pm

dziwnie się czuje...

nie znałem Marcina osobiście - kiedyś na rezerwach śmialiśmy się jak mu ktoś podawał piłkę a on miał ją wykopać - sam mówił " o kurna znowu" ! staliśmy za bramką i razem z Nim się śmialiśmy.

W dzień Jego śmierci - rano - przypomniałem sobie o pamiętnym turnieju i o Marcinie, bo coś czytałem o Hutniku i szukałem na necie jaki jest stan jego zdrowia....
Następnego dnia, rano przeczytałem smutną wiadomość...
Sam nie wiem czy mi się zdawało, czy nie...


[*]
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt paź 03, 2008 10:08 pm

stefan batory pisze:[*]
Da rade zorganizowac minute ciszy przed meczem w Gorlicach? Pomyslal ktos o tym w klubie?

to juz lepiej tydzien poczekac i uczcić go na ESS.
pamietam nieprzyjemna sytuacje w Chorzowie po smierci jednego z naszych wiec lepiej nie

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob paź 04, 2008 8:32 pm

stefan batory pisze:[*]
Da rade zorganizowac minute ciszy przed meczem w Gorlicach? Pomyslal ktos o tym w klubie?


była minuta ciszy na prośbę kibiców Hutnika mimo że działacze Hutnika uznali że jest ona na tym meczu ZBĘDNA

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob paź 04, 2008 10:30 pm

Co do s.p. Marcina to gosciu mial jaja. Udowodnil to kiedys w konfrontacji z nami. Bylo to na wiosne chyba w 1999 roku jeszcze w II-ej lidze na wyjezdzie do Zamoscia. Przegralismy tam mecz i bylismy na pozycji spadkowej (jednak w tym sezonie sie utrzymalismy, spadek rok pozniej). Wracajac gdzies po drodze na Zamojszczyznie natknelismy sie na naszych pilkarzy spozywajacych kolacje w jakims zajezdzie. Bylismy bardzo wkur.....ni bo nasi od dawna kiepsko grali i chcielismy im za pomoca slow i czynow wytlumaczyc co o nich myslimy. No i wtedy w sile calego autokaru (50 osob) wpadamy do baru, pilkarze akurat przy stolach, i bez wachania ich zaczynamy opier....c. Wszyscy pilkarze oprocz Marcina (byl wtedy rezerwowym) pospuszczali glowy i cicho siedza. A Marcin, jak to przystalo na charakternego chlopaka, zaczal sie do nas stawiac i pyskowac. Po jakims czasie dolaczyli do niego Kazek Moskal, Artur Prokop i ktos tam jeszcze i zaczeli nam przysiegac, ze predzej sobie ch...e poobcinaja niz pozwola Hutnikow spasc. Faktycznie utrzymalismy sie wtedy, spadek za rok. Po dlugiej dyskusji, moze i godzinnej, rozstalismy sie z pilkarzami w dobrych nastrojach i ruszyli w droge powrotna.
Byl ktos jeszcze na tym wyjezdzie?
Z tamtym meczem jeszcze dobrze zapamietalem mlyn Hetmana, a w zasadzie jego brak, bo tworzylo go moze 20-tu pietnastolatkow. Wtedy ruch kibicowski u nich dopieron raczkowal. Ale po tych 9-u latach zrobili oni bardzo duzy postep. A jak z tym u nas? Chyba nie wiele sie zmienilo

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw paź 01, 2009 9:33 pm

dzisiaj mija pierwsza rocznica śmierci Marcina

spoczywaj w pokoju

BART
Posty: 339
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:18 pm

Postautor: BART » czw paź 01, 2009 11:19 pm

Pamietamy Marcin o Tobie

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt paź 02, 2009 1:28 am

To juz tak szybko...
[*]

KOŚCIUCH
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 02, 2008 7:37 am

Postautor: KOŚCIUCH » pt paź 02, 2009 7:36 am

PAMIĘTAMY