Hutnik w mediach

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob lut 27, 2010 12:10 pm

Ale każdą pozycję można zaksięgować tak aby nie wydawała się podejrzana.
Kreatywna księgowość rządzi.
Znasz kogoś kto ma firmę i nie kombinuje???

Chodzi mi o to że te 20000 rzeczywiście idzie na konto zajęte przez komornika. Tytułem "wynajęcie stadionu".

5000 idzie na drugie konto ------- tytułem "obsługa meczu". Cokolwiek kryje się pod tym pojęciem.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » sob lut 27, 2010 12:29 pm

komornik zajmuje wszystkie konta i on nimi zarządza tak że słaba teoria, a SSA nie ma nic do gadania...
Hutnik NH KRAKÓW

ps. na WC to ja kupę robię ;)

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob lut 27, 2010 12:29 pm

PrYzU pisze:komornik zajmuje wszystkie konta i on nimi zarządza tak że słaba teoria, a SSA nie ma nic do gadania...


Obyś miał rację :wink:

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob lut 27, 2010 1:08 pm

KonradHKS pisze:
PrYzU pisze:komornik zajmuje wszystkie konta i on nimi zarządza tak że słaba teoria, a SSA nie ma nic do gadania...


Obyś miał rację :wink:


Komornik zajął wszystkie konta KLUBU. A kto powiedział że faktura za obsługę nie są wystawiane ja jakiś inny podmiot.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob lut 27, 2010 1:43 pm

Nie bądźcie naiwni, żyjemy wkraju korupcji i przekrętów. Na prawdę myślicie że w tym przypadku jest inaczej? Każdy ogarnięty księgowy jest w stanie to obejść. A nawet jeżeli nie, to przecież gotówka dalej jest w użyciu ;) Przecież "super dziadek" z ekipą, nie moga być tak wiecznie bezinteresowni :)

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » sob lut 27, 2010 4:02 pm

a mysleliscie z czego klub ma splacic ( nie mowie o prezesach i 'dyrektorach sportowych' itp ) pilkarzy, masarzystow , lekarzy , ksiegowe , trenerow juniorow itp? Nie wkurwilibyscie sie gdyby pensja za pol roku PRACY was ominela ?

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » ndz lut 28, 2010 12:39 am

flagus pisze:Ale każdą pozycję można zaksięgować tak aby nie wydawała się podejrzana.

to ja Ci już wysyłam pozdrowienia do więzienia.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz lut 28, 2010 10:10 am

bolaj pisze:
flagus pisze:Ale każdą pozycję można zaksięgować tak aby nie wydawała się podejrzana.

to ja Ci już wysyłam pozdrowienia do więzienia.


Zamiast wysyłać pozdrowienia to ja inaczej zinterpretuję to, co mogło mieć miejsce. Sposobów na ominięcie jest wiele. A już na wzięcie w tym przypadku w kieszeń jeszcze więcej. Pomyślcie...
Sam prezesunio wystartował od 60tys za mecz. Po co?? Dla dobra spółki?? Nie sądzę... Negocjacje były krótkie... Zakończyły się mniej więcej tak, że do klubu idzie oficjalnie powiedzmy 20tys. przelewem (i w tym momencie prezesunio i ekipa są bohaterami, bo coś tam wywalczyli pomimo śmierci części sportowej, a i komornik coś tam przytuli), a 10tys np. na umowę zlecenie/o dzieło* na członka rodziny nie kojarzonego bezpośrednio z nazwiskiem kogokolwiek z zarządu.
Finał tego jest taki, że WC syci i w cuglach poprawiają bilans KP** (bo więcej ludzi chodzi na mecze rozgrywane w Nowej Hucie niż Sosnowcu) i kolokwialnie mówiąc poprawiają jednocześnie bilans KW*** (mniejsze dużo koszty wynajmu i organizacji meczu).

Powyższe zapisy to tylko moje rozważania...

*niepotrzebne skreślić
**kasa przyjmie, wpływy do kasy itp.itd.
*** kasa wypłaci, wypływy z kasy itp. itd.

P.s. Terminologia tu użyta znacznie odchodzi od tej fachowej. Chciałem po prostu osobom nie znającym zagadnień księgowych uprościć troszeczkę mój sposób odbioru zaistniałej sytuacji...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz lut 28, 2010 10:14 am

94HKSNH pisze:a mysleliscie z czego klub ma splacic ( nie mowie o prezesach i 'dyrektorach sportowych' itp ) pilkarzy, masarzystow , lekarzy , ksiegowe , trenerow juniorow itp? Nie wkurwilibyscie sie gdyby pensja za pol roku PRACY was ominela ?


Nie mów mi, że wierzysz w to, że walczą jak lwy, żeby piłkarzom - których to notabene blokowali z pójściem nawet na testy - czy też trenerowi/om - o których Oro piał w maju ub. roku jakiej to wypłaty nie wziął - wywalczyć zaległe wynagrodzenia... Nie znam Cię, ale nie uwierzę!!! Chyba że wiesz coś o czym ja nie wiem, to proszę na priv.

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » ndz lut 28, 2010 12:49 pm

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ch-stawow/ artykuł o żydach z jakże dla nas miłym historycznym akcentem :lol:

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » ndz lut 28, 2010 12:55 pm

W pierwszej kolejności zostają wypłacane zaległe i bieżące pensje dla pracowników firmy - robi to komornik w następnej kolejności idą wierzyciele, którzy zajmują całą resztę. Na samym końcu są udziałowcy itd...

Jeżeli ekipa trzymająca władzę cokolwiek załatwiła dla siebie to w sumie podchodzi to pod prokuratora, niezależnie od tego jak to wygląda... Jak ktoś ma jakieś dowody takiego działania to niech je upubliczni to dokopie WC + SSA ;)

inną sprawą jest to że SSA nie miała nic do gadania bo właścicielem obiektów jest miasto, a SSA tylko je dzierżawi - co jest nie do końca prawdziwe bo za dzierżawę nie płaci. WC nie musi i zapewne nie chce dawać nikomu kasy na lewo bo po co i za co ? takie życie...
8)
Hutnik NH KRAKÓW



ps. na WC to ja kupę robię ;)

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » ndz lut 28, 2010 4:30 pm

Z tego co wiem pieniadze za pierwszy mecz nie trafily w rece komornika, tylko splacono nimi 'Enion' poniewaz w Piatek o 11 mial wylaczyc prad. Szczerze mowiac nie wierze ze walcza jak lwy o to zeby ich splacac, ale jezeli pieniadze wplyna to napewno nie wydarzy sie tak ze znikna a pensje dalej nie beda wyplacone. Co do wysokosci wyplat za wynajmowanie stadionu, to cracovia wyskoczyla z tysiacem zlotych, i z tego co mi wiadomo miasto im przytaknelo, a Hutnik zaczal od kwoty 60 tysiecy, co oczywiscie nie spodobalo sie im. Tutaj maja zloty interes i to jest pojebane :
Miasto placi za remont
Miasto placi za prad uzyty podczas remontu
W+C placily w Sosnowcu 80 tysiecy tutaj 20.
10 Tysiecy okolo kosztuje obsluga meczu.
10+20 = -30 Tysiecy
sprzedajac 3000 biletow za 20 zl = 60 tysiecy.
Zarabiaja na kazdym 30 tysi, a w Sosnowu tracili 90,i jeszcze teraz nic nie zaplacili za remont stadionu ;) Zyc nie umierac!
Nie podliczalem nawet wisly ktora moim zdaniem zjawi sie w 6 tysiecy osob i jej zyski wyniosa wiecej. Miasto im placi za remont naszego stadionu, miasto placi za nowy stadion a oni jeszcze zarabiaja :)

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lut 28, 2010 8:42 pm

WE wtorek o 19:50 na canal+ będzie 1na 1 z Węgrzynem, wywiad w na obiektach Hutnika

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 934
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz lut 28, 2010 9:20 pm

Właśnie. I tam ostro się śmiali z naszego stadionu. Ze to muzeum itp. Wkurwiłem się
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

hosek1950
Posty: 297
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Postautor: hosek1950 » ndz lut 28, 2010 10:47 pm

nie ze stadion muzeum ale szatnie:D i swiatlo zgaslo:) wiec to chyba bylo w pt o 11 krecone ^^