Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ozzy

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co skan, wystarczy link:
http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/204533,kasperczyk-o-korupcji-w-futbolu-i-sprzedanym-meczu-hutnika,id,t.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buźka_1950

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert K. napisał:
Nasza sprawa to wierzchołek góry lodowej. Będą ukazywać się listy nie 50 tylko 200 osób. Skala zjawiska dopiero wyjdzie.

Fan Club Kościuszkowskie

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 10:41 am    Temat postu: Jeszcze coś o meczu z Motorem... Odpowiedz z cytatem

http://sportowetempo.pl/strefa_blogu/blog/30/6124_RYSZARD_NIEMIEC_zastanawia_sie_co_pchnelo_na_wystepna_droge_pilkarzy_Hutnika_ze_wzieli_lapowke_od_Motoru
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w krótkiej i koleżeńskiej acz burzliwej dyskusji przy tureckim kebabie na rynku były piłkarz Hutnika Tadeusz Kaczor stwierdził że nie ma chuja żeby Piotr M. sprzedał mecz. W Hutniku w tamtych latach bywało tak że przychodizło się do pieniądze do kantorka i dostawalo je nie wiedzac za co one sa. O sprzedanych meczach Hutnika decydowała starszyzna złozona z pasiona, jasiaka, sotnickiego itd. To że Piotr M. dostał pieniadze za Motor zdaniem Tadka wynikało z faktu ze łapal sie w limicie wiekowym, nie wiedzac jednak o tym ze emcz byl puszczony.

zgodzilismy sie co dojednego-ten klub musi upaść by powstac od nowa!

nie oceniam, tylko przytaczam, kazdy rozkmini po swojemu
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
flagus

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczach ???????
Pasion na chuja się zaklinał że sprzedał tylko z Motorem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy tak usłyszałeś MECZACH ???????

Powrót do góry
bolo

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flagus napisał:
Meczach ???????

MECZACH!!! I nie mów mi, że jesteś zdziwiony a że P.M nic nie wiedział w to nie wierze

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolo napisał:
flagus napisał:
Meczach ???????

MECZACH!!! I nie mów mi, że jesteś zdziwiony a że P.M nic nie wiedział w to nie wierze

Bolo-luzik. Każdy wie że nie było to jeden jedyny raz.
Tylko przypomniało mi się jak Pasion "Płakał" że był to jeden jedyny mecz.
W Madejskiego też nie wierzę.......
Zastanawiam się czy K. odwiedził już pana prokuratora....... Bo widzę że wiedzę ma ogromną..........
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flagus napisał:
Meczach ???????

szczerze to nie pamiętam

ogolnie to wszystko byłow tonacji ze młodzi nic nigdy nie wiedzieli i grali normalnie, decydowali i inkasowali fortune starzy
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bolo

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już różne rzeczy słyszałem od Pasiona i mówił zawsze grają na maxa i zawsze wychodziła z tego kupa, ale teraz przynamniej wiadomo, dlaczego, więc we wszystko to, co mówił mi po prostu nie wierze a zwałszcza w to że mu przykro

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpel sluchajac radia podobno slyszal o korupcji Korony i byly kapitan przyznal sie ze kupil mecz z nami...Ile w tym prawdy to niewiem, pisze to co uslyszalem z relacji kolegi.
Powrót do góry
MarianHKS

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie wciąz zastanawia komu zależało , aby do drużyny po przerwie bodajże ze Stali Rzeszów wróćił Grzegorz J. ,widocznie różwnież komuś wyzej lub trenerom zalezało na posiadaniu gracza z dojściami.
Ares

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" duży artykuł w którym o korupcji w Hutniku opowiada Kasperczyk. Tytuł artykułu: "Korupcja była czymś normalnym".
Zacytuje fragment:
"O meczu Motoru z Hutnikiem nie mogę nic powiedzieć. Szczegóły zna prokurator. Mogę tylko zdradzić że był to mecz szyty grubymi nićmi. Lepiej żeby kibice Hutnika nie znali jego szczegółów".
Powrót do góry
flagus

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ares napisał:
W dzisiejszym "Dzienniku Polskim" duży artykuł w którym o korupcji w Hutniku opowiada Kasperczyk. Tytuł artykułu: "Korupcja była czymś normalnym".
Zacytuje fragment:
"O meczu Motoru z Hutnikiem nie mogę nic powiedzieć. Szczegóły zna prokurator. Mogę tylko zdradzić że był to mecz szyty grubymi nićmi. Lepiej żeby kibice Hutnika nie znali jego szczegółów".

Dla kogo lepiej????
Dla nas czy dla sprzedawczyków typu Marcin P.?
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fragmenty

Cytat:
.... - Najbardziej żałuję, że nie odważyłem się powiedzieć "nie" - mówi szkoleniowiec z Krakowa....

... - Jako dzieciak chodziłem tylko na mecze Hutnika. Pamiętam, jak się jeździło starymi tramwajami na stadion. Potem Hutnik awansował do ekstraklasy. Grał w niej siedem lat. W ostatnim sezonie występował w Pucharze UEFA. Nie zapomnę, jak z moimi trampkarzami podeszliśmy do autokaru, którym przyjechała drużyna Monaco. Chłopcy podeszli do trenera Jeana Tigany, młodego Thierry'ego Henry'ego...

... słyszało o ustawianiu meczów. Wtedy abstrakcją było tego nie robić. Nie ma ani jednego piłkarza, sędziego czy trenera, który by się nie zetknął z korupcją w większym lub mniejszym stopniu. Dla człowieka, który jest daleko od piłkarskiej szatni i patrzy na to z boku, jest to na pewno coś nieprawdopodobnego....

... roku, mając 25 lat. Byłem młodym piłkarzem, gdy grałem w Błękitnych i Hutniku. Nie miałem nic do powiedzenia. Nie zdawałem sobie sprawy, że korupcja to coś złego. Było na nią swego rodzaju społeczne przyzwolenie. Były sytuacje, że gdy się nie wchodziło w układ - nie zagrało tak, jak trzeba,...

... mieli kłopoty z prawem. To też sprawiło, że przyznałem się. Zadzwoniłem do prokuratora i powiedziałem mu, że chcę złożyć zeznania dotyczące korupcji. On zaproponował, żeby zgłosili się także inni, którzy brali w niej udział. Zadzwoniłem do paru piłkarzy, oni do innych. Do Wrocławia przyjechaliśmy...

Całość jest niestety zahasłowana tutaj.
Powrót do góry
pawelhks

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytalem slowa tego czlowieka i jest kilka dla mnie porazajacych stwierdzen, np. :

1. ... po roku Hutnik spadł z extraklasy. Nie przypadkiem. Byl ofiara pewnego systemu...

2. gdy gralem w pilke.... czesto sie slyszalo o ustawianiu meczow. Wtedy abstrakcja bylo tego nie robic.

3.Kiedys (w ekstraklasie - moj przypis) Hutnik przegral u siebie, a po meczu jeden z sedziow przepraszal nas za to co sie stalo - a tak sie skompromitowal, ze kibice chcieli go bic - mowil, ze tak musialo byc, i ze on nam to kiedys wyrowna. Potem juz nigdy nam jednka nie sedziowal.

4. w tamtych czasach nikt sie nie bal, nie zastanawial sie "uda sie, czy sie nie uda". Wtedy zawsze sie udawalo!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

Skocz do: