transfery zima 2008/2009

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

transfery zima 2008/2009

Postautor: 1979 » sob sty 03, 2009 11:52 am

za GlosemNH

"byc moze podczas zimowej przerwy w pilkarskich rozgrywkach zespol Hutnika opusci kilku zawodnikow,ale na razie przesadzone jest odejscie tylko jednego gracza.Jest nim T.Kaczor ...
... nowohucki zespol pozyska jednego obronce.bedzie nim Tomasz Madoń ktory mial sie przeniesc do Hutnika jeszcze przed 3-ligowymi rozgrywkami 2008/9 i przygotowywal sie z nim juz do gry.wtedy doszlo jednak do pewnych komplikacji i ten wychowanek cracovii pozostal na pol roku w szreniawie Nowy wisnicz.
wiadomo takze o jednym z pilkarzy ,ktory powinien wzmocnic sile hutniczego ataku ,a gra ofensywna krakowskiej druzyny jest powodem do troski jego szkoleniowcow i sympatykow.Jak przyznal w jednym z prasowych wywiadow Dawid Chylaszek ,dostal on propozycje od Hutnika i ma przeprowadzic sie do NH. Jest on najlepszym strzelcem lidera 4 ligi malopolskiej ,Alwernii i calej tej ligi. wiele wskazuje ze moglby w trzeciej lidze wystepowac z dotychczasowym zespolem juz za pol roku ,ale stwierdzil ,iz wtedy bedzie gral klase wyzej bo w drugiej lidze z Hutnikiem "
ps. o tym transferze pisze takze w krakowskiej

14 Plebiscycie na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2008 organizowanym przez redakcję Gazety Krakowskiej, TVP 3 Kraków, Radio Kraków i Małopolski Związek Piłki Nożnej, nominowano dwóch przedstawicieli naszego klubu:


Dawida Chylaszka - w kategorii Najlepszy Piłkarz IV Ligi. oraz trenera za stronka Alwernii
Madon z tego co slyszalem ma ponad 190 cm wzrostu takze moze wkoncu bedzie jakies zagrozenie po rzutach roznych
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 03, 2009 1:09 pm

dobre podejscie, brawo
my mamy rozjebać wszystkich, chocby dlatego ze jestesmy Hutnik Kraków
i kropka.

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » pt sty 09, 2009 11:04 am


majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt sty 09, 2009 11:30 am

Dzisiejszy DP oprocz potwierdzenia informacji o Chylaszku, pisze tez o tym, ze "Hutnik jest bliski pozyskania innego napastnika, takze z malopolskiego klubu, ale nie obcokrajowca. Trener druzyny woli jednak na razie zachowac jego nazwisko w tajemnicy, bo konkurencja czuwa. Z klubem pozegna sie kilku graczy."

Przy okazji: wie ktos, o co chodzi z menedzerem Mamadou Sonko, ktory podobno mial grac u nas? Trener Sieklinski powiedzial DP tylko tyle, ze zachowal sie on wobec klubu nie w porzadku.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pt sty 09, 2009 11:38 am

We wczorajszym Glosie jest napisane, ze odejdzie m.in. Paszkiewicz.
Prawda to? czy ktos sie w jaja oparzyl?

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » pt sty 09, 2009 7:42 pm

Jak udało się dowiedzieć redakcji Futbol-Małopolska, bliski podpisania kontraktu z III-ligowym Hutnikiem Kraków jest najlepszy snajper IV-ligowej Alwerni - Dawid Chylaszek. 25-letni napastnik barwy Alwerni reprezentował przez ostatnie półtora roku a jesienią bieżącego sezonu w 17 występach strzelił 17 goli.

- Ustaliłem już warunki indywidualnego kontraktu ale wiem, że kluby nie doszły jeszcze do porozumienia między sobą. Rozmowy trwają i mam nadzieję że transfer na dniach dojdzie do skutku - poinformował czytelników Futbol-Małopolska Dawid Chylaszek
Hutnik Kraków
Obrazek

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » pt sty 09, 2009 8:56 pm

w klubie podziękowano Paszkiewiczowi i Wiąckowi - potwierdzam ...
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » sob sty 10, 2009 1:00 pm

Paszkiewicz??? Jak trzeba było zrobić miejsce dla Chylaszka to trzeba było Kiwackiego wy***** !! Szkoda, bo myślałem, że sie odrodzi...

A wiącka nie żałuję :P

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 10, 2009 1:24 pm

nie znam sie zbyt na pilce wiec nie wiem jak grał Wiacek, ale dziwi mnie jego odejscie jesli byla to dcyzja trenera bo zdawalo mi sie ze tworzyli z Pasionem taki jakby zarzad druzyny

Małolat
Posty: 197
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 9:31 am
Lokalizacja: Ogrodowe

Postautor: Małolat » sob sty 10, 2009 1:27 pm

Z tego co wiem to taka decyzje była spowodowana słabymi wynikami na testach wydolnosciowych na AWF.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob sty 10, 2009 4:00 pm

Małolat pisze:Z tego co wiem to taka decyzje była spowodowana słabymi wynikami na testach wydolnosciowych na AWF.


Dufio ma racje, ale jak widac trzon druzyny zmniejszyl sie do osoby Pasiona. Wiacek mial ten plus ze potrafl przywalic z wolnego, Pasza ciezko powiedziec, czy to dobra decyzja czy zla, a Kiwacki jeszcze sie odrodzi chlopak, ma pamietajscie pol roku dyspensy u nas

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob sty 10, 2009 7:08 pm

Z tego co pamiętam jak czytałem relacje z meczy na stronie Alwerni to Chylaszek strzelał jakieś bramy z wolnego więc mam nadzieję że sie dogadają i coś u nas ustrzeli, przydał by sie drugi Sermak, Romuzga czy Prokop bo z wolnego nie bardzo ma teraz kto przymierzyć

szaman1950
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:57 pm
Lokalizacja: wolne miasto Nowa Huta

Postautor: szaman1950 » sob sty 10, 2009 7:54 pm

dUfio pisze:nie znam sie zbyt na pilce wiec nie wiem jak grał Wiacek, ale dziwi mnie jego odejscie jesli byla to dcyzja trenera bo zdawalo mi sie ze tworzyli z Pasionem taki jakby zarzad druzyny
nie wiem o co ci chodzi bo wiacek jak odejdzie HKS nie zginie a naszego HUTNIKA nie widze bez Pasiona pozdro
kto kocha ten wierzy

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob sty 10, 2009 8:50 pm

majlech pisze:Przy okazji: wie ktos, o co chodzi z menedzerem Mamadou Sonko, ktory podobno mial grac u nas? Trener Sieklinski powiedzial DP tylko tyle, ze zachowal sie on wobec klubu nie w porzadku.


Na forum gorlickiego klubu, pojawiła się informacja, że ma pojawić się na jednym z najbliższych treningów Glinika.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob sty 10, 2009 9:08 pm

wojo77 pisze:Z tego co pamiętam jak czytałem relacje z meczy na stronie Alwerni to Chylaszek strzelał jakieś bramy z wolnego więc mam nadzieję że sie dogadają i coś u nas ustrzeli, przydał by sie drugi Sermak, Romuzga czy Prokop bo z wolnego nie bardzo ma teraz kto przymierzyć


Jeszcze Kołodzieja bym dorzucił tutaj :D