ciekawe wątki na www.hutnik-krakow.pl

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

ciekawe wątki na www.hutnik-krakow.pl

Postautor: dUfio » wt maja 12, 2009 2:17 pm

od pewnego czasu z uwagą, niepokojem i wypiekami na twarzy obserwuję komentarze na "kresce". ciekawe zjawisko-pojawilo sie tam troche wpisujacych sie osob, pod nickami nikomu nic nie mowiacymi i nie zbieznymi z tym forum(gardenia1 , AnWo_64,ktosik i inni). zdaja sie miec oni wiedze ponadprzecietna, byc nie rzecz paranormalna. nie przejałbym sie tym gdy by to byly 2 czy 3 wpisy. ale wpisy te pojawiaja sie regularnie od kilku miesicy. oto przykład pierwszy z brzegu


AnWo_64 30.04.2009 11:50
Co prawda nadzieja umiera ostatnia, ale inna mądrość mówi o skrzeczącej rzeczywistości. I to drugie bardziej oddaje hutniczą rzeczywistość A.D. 2009. Tego klubu już nie ma!!! Nie można mieć pretensji do piłkarzy - niestety, ale wyżej sufitu nie podskoczysz - na tyle ich stać. Wszystko idzie ku czarnemu scenariuszowi - brak Hutnika w przyszłym sezonie nawet w III lidze to raczej pewnik . Jesli zagramy w VI lidze, to będzie dobrze. A Suche Stawy - już od dawna mówię, że to zbyt łakomy kąsek dla wszelkiej maści inwestorów, developerów, czy w końcu dla Cystersów. I tak to widzę - postawienie klubu w stan upadłości, przejęcie przez miasto terenów na SS (z pzrekształceniem ich w tereny komercyjne), zostawienie jakiegoś ochłapu w postaci jednej ścianki wspinaczkowej, jakiegoś boiska i hulaj dusza, piekła nie ma. Zreztą - nie zdziwiłbym się, gdyby zachowano sportowo-rekreacyjny charakter części terenu i przekazano go np. Cystersom.
A nam kibicom pozostanie wspominanie starych, dobrych czasów i ekscytowanie się pojedynkami z Orłem Piaski Wielkie, czy Bibiczanka.

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » śr maja 13, 2009 3:03 pm

Akurat dUfio, w tym powyższym tekściku jest chyba trochę prawdy.
Można by mówić o 'kompleksach', 'biadoleniu' czy 'niewiedzy' tych osób, ale prawdą jest że degradacja sportowa HKS będzie związana z utratą decyzyjności.
I wielu osobom będzie to na trzęsącą się rękę...

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 14, 2009 3:51 pm

ja nie mówie ze tu nie ma kszty prawdy. wrecz przeciwnie.
po prostu chodzi o to, ze wyglada iz sa wsrod kibicow czy moze ogolniej splecznosci Hutniczej jednostki, które maja dostep do pewniejszych informacji, mniej oficjalnych, dostepnych dla wybranych. Podczas gdy wiekszosc ludzi (w tym ja) nadal patrzac matematycznie ludzi sie wierzac w awans-oni juz wiedza ze jest juz pozamiatane. szkoda jedynie ze dziela sie tym z innymi w najmniej wiarygodnych z mozliwych sposobow (anonimowe wpisy) zamiast oswiecic oficjalnie wszystkich.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw maja 14, 2009 8:04 pm

Rozumiem Cię Dufio, ale szczerze, co by to zmieniło w Twoim podejściu do kibicowania temu klubowi?
Pytam poważnie.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 14, 2009 8:31 pm

JOK_NH pisze:Rozumiem Cię Dufio, ale szczerze, co by to zmieniło w Twoim podejściu do kibicowania temu klubowi?
Pytam poważnie.



jesli chodzi o całokształt to niewiele

jednak zachwiało by jednak emocjonowanie sie wynikami-co sezon sobie wmawiam ze mam na to wyjebane, ze to nie moja sprawa itd ale co sezon gdy sa szanse, gdy idzie pilkarzom- znowu jest to samo... czyli nadzieja.

powedz Jok-czy jakbys wiedział ze wszystko jest ustalone-nie awansujemy bo nie, cieszłbys sie ze zwyciestw z Puszcza, Staszowem czy Unią?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw maja 14, 2009 9:50 pm

maro 14.05.2009 20:41
i tylko ta 6 liga nam zostaje. ze względu na brak kasy obcięto o 30% pensje zawodników i sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu. zawodnicy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców. zarobki naszych graczy są porównywalne z graczami Szreniawy Koszyce (wiecie która liga). i co najważniejsze nikt z zarządu nie wymaga od zawodników awansu a nawet gry w barażu. więc Panowie Kibice, w dupę wsadźcie sobie marzenia o awansie.pozdrawiam.


Komentarz do: Hutnik II Kraków - Bibiczanka Bibice 6:0(2:0)

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » pt maja 15, 2009 12:33 pm

ktoś to potwierdzi ?
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pt maja 15, 2009 1:03 pm

Cato pisze:ktoś to potwierdzi ?


Na kresce jest info ze odwolali tez Presaka z prezesa zarządu

Prezesem (podobno) ma zostać Metal :)

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt maja 15, 2009 1:22 pm

ja proponuje na nowego prezesa Kazia Węgrzyna

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt maja 15, 2009 1:28 pm

lucero pisze:
Cato pisze:ktoś to potwierdzi ?


Na kresce jest info ze odwolali tez Presaka z prezesa zarządu

Prezesem (podobno) ma zostać Metal :)


Nie potwierdzam i nie zaprzeczam.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pt maja 15, 2009 1:47 pm

jeśli szukalibyście kasjera/skarbnika ze skłonnością do melwersacji , wyłudźeń to zgłaszam swoją kandydaturę :D

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pt maja 15, 2009 1:51 pm

pablo pisze:jeśli szukalibyście kasjera/skarbnika ze skłonnością do melwersacji , wyłudźeń to zgłaszam swoją kandydaturę :D


Takich ludzi już mamy, wiec nie wiem czy masz szanse

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt maja 15, 2009 3:05 pm

dUfio pisze:
JOK_NH pisze:Rozumiem Cię Dufio, ale szczerze, co by to zmieniło w Twoim podejściu do kibicowania temu klubowi?
Pytam poważnie.



jesli chodzi o całokształt to niewiele

jednak zachwiało by jednak emocjonowanie sie wynikami-co sezon sobie wmawiam ze mam na to wyjebane, ze to nie moja sprawa itd ale co sezon gdy sa szanse, gdy idzie pilkarzom- znowu jest to samo... czyli nadzieja.

powedz Jok-czy jakbys wiedział ze wszystko jest ustalone-nie awansujemy bo nie, cieszłbys sie ze zwyciestw z Puszcza, Staszowem czy Unią?


Ze zwycięstwa z Unią tak :D
No jest to jakiś argument, ale ja mam wrażenie, że ustalane z góry jest już jakiś czas...i co rok pierdolenie w bambus.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz maja 17, 2009 11:05 pm

maro 17.05.2009 19:30
fajnie, że młodzi wygrywają ale czym tu się podniecać? boli że pierwsza drużyna olewa kibiców. rozumiem, obcięte pensje, brak perspektyw w klubie. ale czy nie można robić tak jak robią w górniku wieliczka? tam jest jeszcze mniej kasy a chłopaki walczą, mają realne szanse do I ligi, promują się. a może walczą o nowego sponsora. widać naszym orłom brak charakteru. aha, mietek gil zastanawia się gdzie spędzić 04.06, czy w gdańsku czy w krakowie. sprawy klubowe ma głęboko w dupie. jak cały zarząd z resztą. pozdrawiam.


Komentarz do:

Małopolska Liga Juniorów Młodszych
Hutnik Kraków - Kmita Zabierzów 4:0(1:0)



Dla przypomnienia:

- przewodniczący rady nadzorczej: Mieczysław Gil

Obrazek

Obrazek





--------------------------------------------------------------------------------------

EDIT:

Tak w ogóle...

Prezes: Władysław Presak

To on? => Obrazek

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw cze 04, 2009 7:38 pm

OŻÓG 1950 pisze:maro 17.05.2009 19:30
boli że pierwsza drużyna olewa kibiców. rozumiem, obcięte pensje, brak perspektyw w klubie. ale czy nie można robić tak jak robią w górniku wieliczka? tam jest jeszcze mniej kasy a chłopaki walczą, mają realne szanse do I ligi, promują się. a może walczą o nowego sponsora. widać naszym orłom brak charakteru.


gdzie jesteś teraz maro???


kolejny kwiatek:

adamwas 04.06.2009 16:37
nie ma się co cieszyć, podobno drużyna przestaje istnieć po rundzie bezwzględnie na wynik baraży! obym się mylił!