Jak to jest z tą Koroną 2?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw maja 14, 2009 11:42 am

Niestety ani serwis 90minut.pl ani Hutnik.krakow.pl ani [usuwamy] nie odpowie na to pytanie.
Prawdy można dowiedzieć się WYŁĄCZNIE w ŚZPN-ie. Niestety jak dotąd nie słyszałem, żeby ktokolwiek o to OFICJALNIE zapytał. Spodziewam się też, że nawet jeśli ktoś zapyta to odpowiedź będzie wieloznaczna :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt maja 22, 2009 2:50 pm

A jak Korona awansuje to wtedy znika Korona 2 i idzie do mlodej ekstrakalsy tak?

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » pt maja 22, 2009 3:24 pm

Dzisiaj się może wiele wyjaśnić ponieważ Korona gra w Lubinie i jeśli przegra to Zagłębie odskoczy jej na 8 pkt, scyzoryki stracą możliwość awansu bezpośrednio i zostaną im tylko baraże które są rozgrywane chyba w podobnym terminie jak w naszej lidze.

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pt maja 22, 2009 3:33 pm

PSKNHKS pisze:Dzisiaj się może wiele wyjaśnić ponieważ Korona gra w Lubinie i jeśli przegra to Zagłębie odskoczy jej na 8 pkt, scyzoryki stracą możliwość awansu bezpośrednio i zostaną im tylko baraże które są rozgrywane chyba w podobnym terminie jak w naszej lidze.


i w tym własnie największy problem,
w momencie zakończenia naszych rozgrywek nie będzie wiadomo czy Korona1 awansuje czy nie

odnośnie regulaminu można znaleźć na 90minut także inne opinie:
"administrator niestety myli się. Kwestię gdzie mogą grać rezerwy rozstrzyga paragraf 2, punkt 8 uchwały w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną
http://www.pzpn.pl/a/organizacja_rozgrywek(1).pdf
nie mam tam żadnych ograniczeń dla klubów z Ekstraklasy. Rezerwy klubu z Ekstraklasy spokojnie mogą grać nawet w tzw. I lidze. Jest tylko jeden warunek klub musi zgłosić zespół do ME."

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » pt maja 22, 2009 4:59 pm

a ja z tego co słyszałem to Jak Korona Awansuje do extraklasy to wycofuja rezerwy :) a jak nie awansuja to Korona II wtedy awansowac nie moze wiec chyba to dla nas bez różnicy :)

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt maja 22, 2009 5:00 pm

na piśmie ci prezes korony złożył że wycofują rezerwy jak awansują?:] oni moga zrobić co chcą. Moga mieć 3 drużyny.

hosek1950
Posty: 297
Rejestracja: wt lis 11, 2008 2:57 pm

Postautor: hosek1950 » pt maja 22, 2009 5:51 pm

W związku z tym, że Korona II Kielce nie może awansować na szczebel centralny, udziałem w barażach będzie premiowane trzecie miejsce w tabeli.

za 90minut.pl

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt maja 22, 2009 7:01 pm

metal pisze:Niestety ani serwis 90minut.pl ani Hutnik.krakow.pl ani [usuwamy] nie odpowie na to pytanie.
Prawdy można dowiedzieć się WYŁĄCZNIE w ŚZPN-ie. Niestety jak dotąd nie słyszałem, żeby ktokolwiek o to OFICJALNIE zapytał. Spodziewam się też, że nawet jeśli ktoś zapyta to odpowiedź będzie wieloznaczna :)

Jakby się komuś nie chciało przeczytać posta z góry strony...
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 22, 2009 7:32 pm

no ale skoro wszem i wobec media ogłaszają PEWNY awans Cieczki to cos w tym musi kurna być


ja spotkalem sie tez z bardzo absurdalnym wariantem (w Polsce wiec do zrobienia) ze Korona moze zajac 2 miejsce, moze wystapic w barazach, moze je wygrac ale nie awansuje tak czy siak hehe

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt maja 22, 2009 8:23 pm

Najbardziej obawiam sie sytuacji, w ktorej okaze sie, ze Korona II nie moze awansowac, ale zajmujac drugie miejsce spowoduje, ze druzyna z drugiej ligi, ktora ja wylosuje otrzyma po prostu wolny los.
Po ubieglym sezonie w nizszych ligach taki wlasnie balagan byl, tak ze sklady niektorych grup byly ustalane dopiero po rozpoczeciu rundy jesiennej. le badzmy dobrej mysli, choc Zarzad powinien sie ta kwestia zainteresowac!
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » pt maja 22, 2009 8:30 pm

Normlany zarzad by zadzownil i zapytal sie prezesa Korony co oni rozkminiaja bo napewno juz maja warianty ustalone, ale te pierdziochy komunistyczne od nas maja to gleboko w swoich rozruchanych dupskach

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt maja 22, 2009 8:31 pm

ale czy zarząd powiedział jednogłosnie ''chcemy awansu''?? bo jak nie to juz widze jak sie oni zainteresuja...teraz pewnie zalatwiaja formalnosci odnosnie WC u nas i maja ''duzo pracy'', heh

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt maja 22, 2009 8:36 pm

raval pisze:Normlany zarzad by zadzownil i zapytal sie prezesa Korony co oni rozkminiaja


No ludzie dajcie już spokój z tym zarządem, któy jawnie tego awansu nie chce. Po chuj się nakręcać jeszcze?

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » pt maja 22, 2009 10:57 pm

http://sport.onet.pl/0,1248759,1976238,wiadomosc.html
Więc jest szansa, że Korona nie zdobędzie nawet 3 miejsca :D

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » sob maja 23, 2009 1:15 am

JOk ja sie nie nakream tylko wierze ze te malolaty ktore graja dla nas beda sluchac nas a nie zarzadu, musza wszytko wygrac do konca i tyle, a co do Korony to juz niestety nie od nas zalezy i musimy miec nadzieje ze pojdzie po naszej mysli