Hutnik -- Garbarnia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Hutnik -- Garbarnia

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz maja 17, 2009 12:59 am

Nikt nie założył tematu piłkarskiego...

Zatem robię to ja...

----------------------------------------------

Odnośnie meczu...

Dlaczego nie bronił Turbasa?

Jak zobaczyłem Brzeziana w bramce, to jakoś miałem przeczucie, że Garbarnia nam strzeli :/

Bardzo liczę na Turbasę, przecież wystarczy wygrywać po 1-0.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
CENTRUM D NH
Posty: 294
Rejestracja: czw paź 19, 2006 10:30 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: CENTRUM D NH » ndz maja 17, 2009 1:07 am

Mowil spiker ze dochodzi do siebie po kontuzji jaka odniosl w Kajetanowie
Każdy Głos, Każdy Cios Oddany Za Ten Klub, Za Te Barwy HKS !!!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz maja 17, 2009 7:35 am

Gra dość słaba, prawie brak strzałów i szybkości rozegrania akcji.
Zastanawiam się, czy nie jest to - obok organizacyjnej niepewności w klubie - wynikiem tego, że od kilku tygodni piłkarze grają w środę i w weekend.

Gdyby taka sytuacja trafiła się naszym rywalom z Błoń, to myślę, że media ubolewałyby na losem przemęczonych piłkarzy. Dla mnie ten brak szybkości najbardziej rzuca się w oczy.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » ndz maja 17, 2009 5:54 pm

To nie jest brak szybkości tylko ambicji i chęci grania. Garbarnia też gra środa - sobota, kopaczy ma słabszych, ale przez 70 minut wyczyniała na boisku co chciała. Naszym gwiazdorom wydaje się, że są bóg wie kim, a to nie jest Liga Mistrzów, tylko IV liga, tu trzeba zapierdalać. Zresztą, ostatnie 20 minut meczu pokazało, że jak się chce to się da. Ekipy, które grają za czapkę gruszek, czy za flaszkę oranżady, półamatorskie (vide Suchedniów czy Kajetanów) walczą, a tym "asiorom" się nie chce. Zero ambicji po prostu, zero ambicji, niby większość tych zawodników to wychowankowie, ale wygląda na to, że oni mają ten klub w dupie, nie w sercu.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz maja 17, 2009 6:47 pm

Ogrywamy Garbarnie w sparingu przed rundą 5-6 do zera - nie ważne.
Z Górnikiem Wieliczka gramy o klasę lepiej i wygrywam chyba 3-0 też nie pamiętam.

A teraz - ledwo remis z Garbarnia a Górnik wygrywa na wyjeździe z liderem!!

Co się stało z tą drużyną?

Ja Wam powiem - popierdolili to wszystko ! A my debile i pojebani napaleńcy jesteśmy z nimi - wkurwia mnie to bo nie wiem czym sobie na to zasłużyliśmy??
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz maja 17, 2009 6:55 pm

tommyl pisze:Ogrywamy Garbarnie w sparingu przed rundą 5-6 do zera - nie ważne.
Z Górnikiem Wieliczka gramy o klasę lepiej i wygrywam chyba 3-0 też nie pamiętam.

A teraz - ledwo remis z Garbarnia a Górnik wygrywa na wyjeździe z liderem!!

Co się stało z tą drużyną?

Ja Wam powiem - popierdolili to wszystko ! A my debile i pojebani napaleńcy jesteśmy z nimi - wkurwia mnie to bo nie wiem czym sobie na to zasłużyliśmy??


noz kurwa to proste ze popierdolili wszystko
sparing z SSW i Bracmi z Jastrzebia te w porzadku i niech nikt nie mowi ze to tylko sparnigni
odpuszczone i koniec biadolenia
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz maja 17, 2009 7:01 pm

Fan Hutnika pisze:odpuszczone i koniec biadolenia



Czemu mam skończyć jak mnie w huja robią???
Mogli powiedzieć wprost - pierdolimy awans i zwycięstwa - jak chodzicie na mecze to tylko z przyzwyczajenia a do nas pretensji nie miejcie.


Rezerwy by wpuścili i by ojebali Garbarnie bez problemu!
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz maja 17, 2009 7:04 pm

Krzywdy by nam nie zrobili jakby odpuścili od początku. Zostali by nazwani tylko 'łamagami' itp itd. i może nikt by nie zauważył a tak to ja nie wiem co oni myśleli że nikt nie zauważy. chyba latwiej przegrać pare pkt z cieczką i odpuścić baraze niz tak pierdolić wszytskie mecze. baraż można przegrać zawsze :roll:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 9:35 pm

a tym czasem mamy już tylko 2 pkt nad Wierną!! po najbliższym meczu przeskakują nas w tabeli.. na cud już nie liczę !!
a tym czasem .. czy ten gość ma jakis honor ?? dziś sobie ustawił takie zdjęcie główne!! Na te barwy trzeba zasłużyć aby się nimi afiszować!!
http://nasza-klasa.pl/profile/21422041

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz maja 17, 2009 9:54 pm

w ramach rehabilitacji ma zrobic impreze i zaprosić nastepujące kolezanki ze swoich znajomych na n-k:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

czekam :)

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:22 pm

ja poproszę te dwie z ostatniej fotki :twisted:

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » ndz maja 17, 2009 10:28 pm

dufio ty erotomanie :D
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz maja 17, 2009 10:29 pm

Remis z Garbarnią komplikuje Hutnikowi drogę do barażu o II ligę.
- Brakowało walki i chęci - uważa Rafał Gil, strzelec bramki dla gospodarzy
Gdyby Hutnik wygrał, to odskoczyłby depczącej mu po piętach Puszczy Niepołomice. - Niestety, w pierwszej połowie pokazaliśmy się ze słabej strony - przyznał Dariusz Siekliński, trener gospodarzy.

Co innego Garbarnia, która szybko zagroziła bramce gospodarzy. Hutnik mógł się odgryźć, ale Gil przegrał pojedynek sam na sam z Krzysztofem Żylskim. - Chciałem przelobować bramkarza, ale za słabo podciąłem piłkę i trafiłem prosto w niego - wzdychał napastnik.

Gospodarze poszli za ciosem, ale wciąż razili niedokładnością. Za to Garbarnia, dopingowana przez 30-osobową grupę kibiców, poczynała sobie coraz śmielej i w 34. minucie prowadziła. Adam Przeniosło precyzyjnym strzałem nie dał szans Rafałowi Brzeziańskiemu. - Dostaliśmy bramkę z niczego, winę biorę na siebie - bił się w piersi Marcin Pasionek, kapitan Hutnika.

Przeniosło: - Objęliśmy prowadzenie i nagle przestaliśmy grać.

Po zmianie stron do roboty wzięli się gospodarze i 20 minut później doprowadzili do remisu. - Piłka odbiła się od obrońcy wprost pod moje nogi i uderzyłem w długi róg - opisywał Gil, który zdobył czwartą bramkę wiosną.

W 90. minucie w sporym zamieszaniu futbolówka po raz drugi zatrzepotała w siatce Garbarni, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu. - Remis to dla nas strata dwóch punktów - podsumował Gil.

http://miasta.[usuwamy]/krakow/1,35800, ... rbach.html

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz maja 17, 2009 10:37 pm

to trzebabyło zapierdalać a nie po meczu sie żalić !!!!!!!!!!!!!!!


Pawełek dlaczego ero? to bedzie imporezka z tym klimacie: http://c.wrzuta.pl/wm15890/c03391770024 ... 20ostre%20!)%14

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz maja 17, 2009 10:37 pm

Tak i ja jako pierwszy gość :D pasuje w te klimaty :lol: