Kochani Piłkarze MAMY NA WAS OKO.

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz maja 17, 2009 10:04 pm

vitoss pisze: Jedynie chyba Jarosz w Wieliczce gra.


Wieliczka idzie na awans :shock: :shock:

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:08 pm

KonradHKS pisze:
vitoss pisze: Jedynie chyba Jarosz w Wieliczce gra.


Wieliczka idzie na awans :shock: :shock:

Wieliczka to idzie ale do rozwiązania drużyny po tym sezonie...
Obyśmy nie podzielili ich losu !! Tylko że oni mają jaja i stwierdzili że ten sezon dograją ma maksa do końca cokolwiek bedzie!!

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz maja 17, 2009 10:08 pm

no zwyeciestwo w Nowym Saczu chlopy graja a podobno maja ogromne problemy finansowe

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz maja 17, 2009 10:09 pm

o tym mówię. Niby mają rozwiązać a tu im gorzej tym lepiej....

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » ndz maja 17, 2009 10:18 pm

niestety człowieka krew zalewa jak widzi jak gra wieliczka mimo kłopotów finansowych ale chłopaki mają charakter i chwała im za to. Chociaż im się dla garstki dziadków chce grać i lepszej przyszłości bo pewnie się dobrze sprzedają swoją postawą na boisku . A nasi młodzi gwiazdorzy właśnie pokazują jak im zależy na Hutniku. Po prostu jedna wielka LIPA

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:19 pm

sztuczne boiska itp.. Wieliczka przygotowywała się zimą na trawniku przy boisku bo nie mieli gdzie i są efekty!!

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz maja 17, 2009 10:21 pm

I po co ta gadka, że mamy najczystszą drużynę od dekady, minęło 5 miesięcy i co widzimy???
Niestety to goście bez honoru i ambicji, gdyby im tak bardzo zależało na klubie, jak do niedawna twierdzili, to wywalczyli by ten awans mimo wszstkich przeciwności, by pokazać że zrobili wszystko, a to zarząd nie zgłasza ich do wyższej ligi, tylko wtedy sprawa byłaby czysta z ich strony.
A tak to widaćże mają wyjebane na wszystko w tym na nas, przykre bo jak wszyscy wiemy, od lat na meczach w zasadzie są te same osoby, które doświadczyły już tylu spadków, a mimo to dalej wierzą.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz maja 17, 2009 10:21 pm

Panowie, daleko nie szukajmy, LKS, Ruch, pol 1 ligi pol 2

To tez nie jest tak ze tylko u nas jest zle, tyle ze u nas jak jest zle to zawsze jest kleska pilkarska a w innych teamach maja honor walczyc

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz maja 17, 2009 10:37 pm

BINGONH pisze:Trochę ci się OŻÓG 1950 dziwie bo donoszenie mi się kojarzy z minioną epoką, i metodami panów z SB i ich TW.
A z tego co wiem nie jesteś miłośnikiem poprzedniego systemu.
Można i wręcz należy mieć pretensje do piłkarzy o brak zaangażowania, ale z tym donoszeniem to kiepski pomysł.
Raz że nie jest to zbyt moralne i honorowe
Dwa że i tak pewnie nie był by to skuteczne.

Bo nawet jakbyś dzień przed meczem spotkał Gila w knajpie to co nie może się napić?

Proponuje ci zrób fotki piłkarzą jak piją wyślij e-mailem do zarządu ciekawe jaka będzie ich reakcja pewnie żadna.

Rację ma Aldaris że największym problemem Hutnika jest jego zarząd.

Może by tak lepiej jakaś prowokacja w stronę prezesa?
Przyjdziemy do klubu przedstawimy się jako ewentualni sponsorzy, postawimy preziowi dobry koniak a potem buch dzwonimy na policje i do TVN-u że prezes pije w czasie pracy
Co ty na to?



Nie bądź śmieszny.

Zobacz na Górnika Wieliczka. Brak kasy, a każdy się jakoś stara. Widać, kto ma jaja, a kto makijaż.

I nie wciskaj tutaj polityki, bo to nie o to chodzi.



LOKO pisze:I po co ta gadka, że mamy najczystszą drużynę od dekady, minęło 5 miesięcy i co widzimy???
Niestety to goście bez honoru i ambicji, gdyby im tak bardzo zależało na klubie, jak do niedawna twierdzili, to wywalczyli by ten awans mimo wszstkich przeciwności, by pokazać że zrobili wszystko, a to zarząd nie zgłasza ich do wyższej ligi, tylko wtedy sprawa byłaby czysta z ich strony.
A tak to widaćże mają wyjebane na wszystko w tym na nas, przykre bo jak wszyscy wiemy, od lat na meczach w zasadzie są te same osoby, które doświadczyły już tylu spadków, a mimo to dalej wierzą.


Loko, ale to jeden gwiazdor z drugim zepsuli drużynę.
Był gdzieś na kresce o tym komentarz.

Jestem przekonany, że nie wszyscy tacy są.

Ja już wolę mniej zdolnego chłopaka, który może jeszcze nie umie, ale stara się, próbuje!!!

Wolę skromnego, ale walecznego, niż gwiazdora, który się dąsa i obraża.

Życie jest brutalne, grać na maksa, z honorem i odejść z klubu po sezonie jak nie pasi.
Ostatnio zmieniony ndz maja 17, 2009 10:43 pm przez OŻÓG 1950, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:39 pm

Chcecie wiedzieć jak jest tak naprawdę to udajcie się w weekend do klubu MIDGARD .. zobaczymy ilu kolegów tam spotkacie.. Pyciaka obstawiam na bank a reszta nie wiem jak często tam bywa :))

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz maja 17, 2009 10:45 pm

To zależy kiedy tam są. Jeśli dzień przed meczem, no to kurwa trzeba coś z tym zrobić.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz maja 17, 2009 10:50 pm

nawet jakby był po meczu to kurwa przy ostatnich grach co 3 dni chyba nie bardzo jest wskazane!! .. no ale mają przez kibiców kupowane suplementy diety itp.. jest się czym leczyć następnego dnia po treningu ..

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz maja 17, 2009 10:52 pm

To prawda ze nie bylo widac zaangazowania calkowitego w pierwszej polowie.. ale ja jeszcze sie wstrzymam z ostra krytyka... mamy dalej barazowe miejsce od Puszczy co prawda powinnismy odejsc o 3pkt ale dobry i 1pkt... a teraz bardzo wazny mecz z Małogoszczą ktory zweryfikuje forme, ambicje, umiejetnosci i wtedy mozna sie wypowiadac... Ciekawi mnie co bedziecie pisac jesli z nimi wygramy..Hehe Pozdro...Kto kocha ten wierzy...

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz maja 17, 2009 11:02 pm

OŻÓG 1950 napisał:

Loko, ale to jeden gwiazdor z drugim zepsuli drużynę.
Był gdzieś na kresce o tym komentarz.

Jestem przekonany, że nie wszyscy tacy są.

Ja już wolę mniej zdolnego chłopaka, który może jeszcze nie umie, ale stara się, próbuje!!!

Wolę skromnego, ale walecznego, niż gwiazdora, który się dąsa i obraża.

Życie jest brutalne, grać na maksa, z honorem i odejść z klubu po sezonie jak nie pasi.[/quote]





Ja doskonale wiem że nie wszyscy są tacy, dlatego tym bardziej trzeba wychwycić tę buntującą TRÓJKĘ i wylot z nimi, niech się nawet w rezerwach nie pokazują bo nawet tam nie potrzebujemy takich zawodników!!!

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » ndz maja 17, 2009 11:37 pm

OŻÓG 1950 pisze:Ja już wolę mniej zdolnego chłopaka, który może jeszcze nie umie, ale stara się, próbuje!!!

Wolę skromnego, ale walecznego, niż gwiazdora, który się dąsa i obraża.


był taki niedawno. bez żelu itp. a i tak po nim jechali (kibice)
Obierak się nazywał