Temat o wszystkim

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » sob cze 15, 2019 11:59 pm

Wczoraj na Diablaku

Obrazek

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz cze 16, 2019 12:07 am

stazyja69 pisze:Wczoraj na Diablaku

Obrazek


Hutniczy czelendż dwa tematy niżej!!!

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt cze 18, 2019 8:35 am

Mlodziezowa repr Polski zwyciestwo odniosla z Belgia 3:2 do lat 21,wynik to duze zaskoczenie,no bo belgowie byli faworytami.W drugim meczu tej grupy wlosi zwyciezyli hiszpanow 3:1.Awansowac z grupy to zadanie arcy trudne,rywale duzej klasy,ale trzeba probowac cos jeszcze zdobyc :roll: jutro bialo czerwoni kontra wlosi.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw cze 20, 2019 9:28 pm

Polacy mlodzi ograli rowniez Wlochow 1;0,a w sobote o wszystko z hiszpanami.Olbrzymia skala trudnosci,ale patrzac na forme byc moze bialo czerwoni przy szczesciu moze awansuja :D

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » ndz cze 23, 2019 11:15 am

Niestety, trafiliśmy na Hiszpanów i na olimpiadę nie pojedziemy.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn cze 24, 2019 1:13 pm

enhaman pisze:Niestety, trafili¶my na Hiszpanów i na olimpiadê nie pojedziemy.
Zbyt defensywna taktyka,to byl podstawowy blad,wyraznie brakowalo Kownackiego,bo Buksa wygladal slabo i kiepsko linia pomocy wygladala na czele z Zurkowskim,Szymanskim,ktorzy byli chwaleni za poprzednie spotkania,a z Hiszpania nie potrafili utrzymac pilki,ani napedzic sytuacji w ofensywie,a wiec Polacy caly czas siedzieli w obronie i modlili sie o cud,braki motoryczne i kondycyjnie bardzo widoczne,obroncy wygladali jak dzieciaki zagubione we mgle :roll: ja rozumie przegrac,ale zeby chociaz powalczyc,a w sobote Polacy nawet nie zawalczyli.Niby pochwaly za mecze z Belgia i z Wlochami,ale cel nie osiagniety,a bylo blisko :? grupe A wygrywa Hiszpania,a Wlochy musza czekac,w grupie B tutaj Niemcy zwyciezyli,a Dania mimo 2 miejsca nie wejdzie,w grupie C dzis Francja z Rumunia o 1miejsce,a byc moze umowia sie na remis by obie druzyny weszli.Najwieksze zaskoczenie na minus to Anglia,Chorwacja i Serbia,ktorzy nawet punktu nie zrobili.A zaskoczenie na plus to Polacy mimo braku awansu,ponadto Rumunia,Dania i Austria.Dzis sie okaze jakie pary polfinalowe i mozna by powiedziec jaki mozliwy bylby final :roll:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt lip 02, 2019 12:01 am

Ponieważ nie wytrzymuję kilku dni bez jątrzenia, antagonizowania i dzielenia Polaków, dziś chciałbym to przenieść na pole zwyczajów alkoholowych. Czy otwierając pół litra trzymasz butelkę i odkręcasz nakrętkę, czy może trzymając nakrętkę kręcisz butelką?
Proszę o przemyślane komentarze z merytorycznym uzasadnieniem 8)
Podpowiedź: jest też trzecia możliwość ale to tylko dla zdesperowanych/bardzo spragnionych.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr lip 03, 2019 12:24 am

Jest jeszcze 3 opcja. Kręcę nakrętką i butelką w przeciwnych kierunkach....
Czwarta, ale butelka musi być przymocowana i 99 prób może być nieudanych.
Podziękował za transfery :wink:
https://streamable.com/regnt
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » ndz lip 14, 2019 9:10 am

Legia 0:0 Koledz FC klub gibraltarski :shock: wielka zawodowa walczaca corocznie o mistrzostwo kraju Legia,a nawet z pol amatorami wygrac nie potrafi.Zapewne warszawiaki u siebie awansuja,ale i tak wstyd jak cholera nie wygrac z kims takim.

ZBYCHO
Posty: 668
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » ndz lip 14, 2019 10:48 am

gordi pisze:Legia 0:0 Koledz FC klub gibraltarski :shock: wielka zawodowa walczaca corocznie o mistrzostwo kraju Legia,a nawet z pol amatorami wygrac nie potrafi.Zapewne warszawiaki u siebie awansuja,ale i tak wstyd jak cholera nie wygrac z kims takim.


Gordi polskie kluby od 30 lat się hańbią w pucharach.
Ciężko znaleźć sezon gdzie ktoś nie odpadł z piekarzami czy kelnerami.

Większość drużyn europejskich marzy żeby trafić na nasze ekipy bo jest duża szansa że je przejdą

Kiedyś my się cieszyliśmy jak trafiliśmy na drużyny z Mołdawii , Litwy czy Azerbejdżanu bo tylko było kwestią ile będzie w dwumeczu a teraz od nich dostajemy w papę.

Jeszcze tylko drużyny z San Marino nie mamy na rozkładzie.
Nasi przegrali by nawet z drużyną z Watykanu czy kelnerami z San Escobar

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt lip 19, 2019 7:48 am

No to sie nagrala ta Cracovia w tyc europucharach.Juz na pierwszym rywalu odpadly pasy,o tyle zaskakuje to,iz oni mieli dosc korzystny bramkowy remis wyjazdowy z Dunajska Streda i nawet tego nie byli w stanie przypilnowac.Wstyd i niec dalej Probierz sie pruje w mediac.Wczoraj to byla zwykla Sracovia,a nie Cracovia,ktora przyniosla wstyd Polskiej klubowej pilce.Podsumujmy Lechia trafila na Brondby z Dani i watpie by gdanszczaki ich ograly.Legia po wywaleniu pólamatorow gibraltarskich to zderzy sie z Kups Kuopio z Finlandi i szanse oceniam rowno,a Piast tutaj mysle,ze gliwiczaki powinni przejsc slaba Ryge z Lotwy :roll: Reasumujac,z roku na rok coraz wieksza padline i tylko tvp probuje na sile i sztucznie ubarwic stan Polskiej klubowki i wyjada z tekstem,ze nie ma juz slabych druzyn w klubowej pilce w europie :roll:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn lip 22, 2019 8:01 am

https://twitter.com/Greenpeace_PL/statu ... 5020775425

https://dorzeczy.pl/kraj/108752/Gretkow ... owcom.html

Naprawdę bez polityki. Ale za tą nurkinię i wroginię to bym dostał pałę od nauczycielki Polskiego. Teraz żyjemy w postępowym świecie. Ja jestem zadowolony że pierdolę tą poprawność a jeszcze w radiu napierdzielają. Jak w tej bajce wszyscy widzą że król jest nagi ale każdy boji się to powiedzieć królowi w twarz. Ludzie są wkurwieni bo nie każdy lubi rżnąć głupa .Pisz poprawnie po Polsku to hasło zostało by pewnie uznane za faszystowskie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt lip 23, 2019 8:16 am

Znowu ja. Jak ktoś nie wierzy niech zobaczy.
Kilka słów o postępowej lewicy.
Amanda Whittaker ma bardzo bujne życie uczuciowe i erotyczne. Mając 27 lat zerwała burzliwy związek ze swoim zestawem perkusyjnym, bo uwiodła ją Statua Wolności. By zalegalizować ten romantyczny związek, zmieniła nazwisko na Liberty. Ale uczucie wygasło. Nie wiemy co się stało, być może Statua, ta męska szowinistyczna świnia, zdradziła Amandę, na przykład z Krzywą Wieżą w Pi***e. Podobno zanim Statua wydymał wieżę w Pizie, była prosta. Ale jak się wziął do roboty to aż tynk leciał!
Wróćmy do tematu. Amanda nie musiała długo czekać na kolejnego fagasa. Ale tym razem to już coś poważnego, a nie tylko przelotny romans. Amanda chce się ustabilizować. I wcale nie przeszkadza jej wiek partnera - ma on 91 lat. W miłości jednak nie patrzy się na cyfry, metrykę i tak dalej. Miłość jest ślepa.
Wybrańcem Amandy jest żyrandol. Ale to będzie związek LGBT, bo dla Amandy żyrandol Lumiere (tak go nazwała) jest płci żeńskiej. Po czym to poznała, nie pytajcie mnie, nie mam pojęcia. Może namierzyła cipkę gdzieś koło żarówki. Nigdy żyrandolu z cipką nie widzieliście...? Chociaż, sądząc po zdjęciu, Lumiere nie ma waginy, ale ma aż 6 penisów! Jeszcze się nie do końca oswoiliśmy z pojęciem ,,kobieta ma prawo mieć penisa", a tu już trzeba się przyzwyczajać do żyrandola płci żeńskiej z sześcioma fiutami. Weź tu nadążaj z postępem. -_-
Jak pisze w ,,New York Times" pan Yaron Steinbuch (anglosas jak się patrzy!), Amanda wyznała mediom: - Chcę urządzić uroczystą ceremonię ślubną, by udowodnić Lumiere, że moja miłość będzie trwać. Nie zdecydowałam jeszcze którą sukienkę założę, muszę też zaprosić naszych najbliższych". A najbliżsi żyrandola to...? Latarka? Świeca łojowa? Lampa naftowa?
Amanda zapewnia też, że planuje zakup obrączek ślubnych, które będą pasowały obojgu. Ciekawe jak będzie wyglądała przysięga. ,,Ja, Amanda, biorę sobie ciebie, żyrandol, za żonę, i ślubuję ci miłość, wierność i posłuszeństwo, dopóki prądu nam nie wyłączą. Bo wtedy zdradzę cię ze świecą łojową."
W każdym razie, Amanda tak tłumaczy swoją żyrandofilię: - Ludzie często nie potrafią zrozumieć, że to jest moja naturalna orientacja. Że potrafię znaleźć piękno w przedmiotach, i wyczuwać ich energię. Przecież nikogo nie krzywdzę przez to, że tworzę z nimi związki partnerskie. Po prostu podążam za swoim sercem".
Aż mi się ze wzruszenia laptop poryczał. Teraz już tylko czekać na pierwszy zalegalizowany ślub onanisty z prawą ręką. Nawet nie chcecie wiedzieć, który narząd byłby na tym ślubie za świadka.
Jakiś mądrala zaraz napisze: ,,biedna, chora kobieta, po co to nagłaśniać". I tu się mylicie. Bo to nie jest wariatka, ty chory, zaściankowy, nietolerancyjny zwyrolu. To jest OBJEKTOFILKA. Tak, w naszych popieprzonych czasach WSZYSTKO musi mieć swoją naukową nazwę. Jak ktoś pójdzie do gazet z informacją, że sra wyłącznie z żelazkiem w ręku, na pewno zostanie to nazwane żelazkostolcofilia. Jeśli ktoś za każdym razem, gdy zobaczy na ulicy marynarza, musi zrobić 4 salta w bok i 25 pajacyków, to nie można napisać, że jest jebnięty, tylko że jest osobą o skłonnościach saltopajacykomarynistofilskich.
Więc i objektofilia ma swoją stronę na amerykańskiej wikipedii. Dzięki temu możemy się dowiedzieć o pionierce tego ruchu mniejszości seksualnych, która w 1979 poślubiła Mur Berliński, i przyjęła po nim nazwisko. Z kolei znana i utytułowana amerykańska łuczniczka, złota medalistka na wielu zawodach - Erika Eiffel (skojarzenie ze słynną wieżą w Paryżu nieprzypadkowe - to jej mąż) założyła organizację mającą na celu walkę o prawa osób czujacych pociąg seksualny do przedmiotów, i pragnących tworzyć z nimi związki. O swojej walce o równouprawnienie opowiadała w programach telewizyjnych oglądanych przez miliony Amerykanów, między innymi w ,,Good Morning America".
Walka o legalizację trwa. Póki co, w 2016 roku, mężczyźnie odmówiono zawarcia formalnego związku ze swoim komputerem.
Wszystko w swoim czasie, kochani. Wszystko w swoim czasie. Pozwalajmy lewicy rządzić a już niedługo będziemy zmuszeni by tolerować i traktować z szacunkiem dosłownie WSZYSTKO.
A i psie gówienko na chodniku zacznie mieć swoje prawa.

Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt sie 02, 2019 10:41 am

No to pokazaly sile Polskie klubowki w europucharach,tak jak praktycznie co roku pokazuja dziadostwo i szajs.Fakty sa takie Piast,Cracovia i Lechia nie przeszly zadnego rywala w pucharach :shock: co prawda mozna w jakis sposob nieco rozgrzeszyc Lecie,no bo Brondby to uznana druzyna klubowa i trudno bylo spodziewac sie przjscia klubu z Dani,ale reszta dala ciala po calosci.Awans zrobila Legia,po zenujacym stylu w dwumeczu z przecietnym klubem Kuopio z Finalandi i to po duzym farcie,a warszawiaki oddaly moze dwa powazne strzaly na bramke finow,a juz szczytem pokazu dziadostwa jest rzut karny nie wykorzystany przez Kulenowica i warszawiaki do 90min drzaly o awans,ale co sie odwlecze,to raczej nie uciecze,bo za kilka dni czeka na Cwks czwarta druzyna greckiej alfa etniki,czyli Atromitos Ateny.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt sie 06, 2019 6:13 pm

Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard