Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Temat o wszystkim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 94, 95, 96  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BIMBER

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Pijany-kierownik-budowy-z-fantazja-stawial-znaki-drogowe,wid,11208253,wiadomosc.html?ticaid=182da&_ticrsn=3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Aldaris

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moussa Yahaya - po Hutniku trafił do drugoligowego Albacete w którym strzelał sporo bramek, a jak podaje 90minut w ekstraklasie strzelił ich 4. Sam klub Albacete jest satelickim klubem Realu Madryt. W pewnym momencie rozważano przejście napastnika z Nigru do królewskich. Niestety poważna kontuzja zniweczyła plany, a sam piłkarz zaczął staczać się po równi pochyłej swojej piłkarskiej kariery. Dziś juz chyba nie gra w żadnym poważniejszym klubie.

Rozmawiałem kiedyś z gościem, który znał osobiście Yahaye. Z tego co mówił to owszem lubiał sobie wypić i pobawić, ale informacje pochodzące z mediów są bardzo krzywdzące i mijające się z rzeczywistością. Byłbym ostrożny z cytowaniem mało wiarygodnych źródeł.

Swego czasu piłkarz nietuzinkowy Cool
bn

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno miał duży potencjał, umiał znaleźć się we właściwym miejscu o właściwym czasie na boisku, kreował wiele ciekawych akcji, brakowało mu nieco wykończenia. Do dziś kołacze mi się też po głowie sytuacja z meczu Monako-Hutnik, gdy przy stanie 1:1 w polu karnym Monako skoczyli do piłki Bartez z Yahayą. Bartez chybił, trafiając nogą w głowę Yahaję. Moim zdaniem sędzia przestraszył się podyktowania drugiego karnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aldaris

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat się chyba nie przyjmie. To temat o wszystkim, a my dalej o Hutniku. Takie nasze zboczenie Laughing
huteusz

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto mówi o Hutniku to mówi o Hutniku Wink
Piotrek

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lepiej wspominam Yahaye od Lambo, ale to Lambo strzelał bramki dla nas, i ta sytuacja Yahayi w meczu z Monaco mogło być 1:0, było 0:1Sad
Powrót do góry
BIMBER

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bedziecie tak gadac głupoty to wam banany wyrosną koło domu..... poco loco vamos a'la discoteka !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
krowodrzaHKS

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełek__NH napisał:
"Zbroja boga" z Jackiem Chanem, "Wejście smoka" Bruce Lee, "Pijany Mistrz" , itd etc

widziałem...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
huteusz

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIMBER napisał:
jak bedziecie tak gadac głupoty to wam banany wyrosną koło domu..... poco loco vamos a'la discoteka !!!!

No wlasnie lepiej zamiast pierniczyc glupoty wejsc na moje radio Cool Laughing
birkut

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spóźniła się na lot Airbusem, zmarła w wypadku
Pasażerka z Włoch, która spóźniła się w Rio de Janeiro o kilka minut na tragiczny lot samolotem francuskich linii lotniczych Air France do Paryża zmarła w wypadku samochodowym - informują włoskie media.
Kobieta wraz z mężem spędzała wakacje w Brazylii, skąd szczęśliwie wróciła na pokładzie samolotu, który wyleciał z Brazylii kilka godzin po feralnym Airbusie 330. Małżeństwo jednak miało wypadek samochodowy na autostradzie między lotniskiem w Monachium a alpejskim miastem Brennero. Miejscowość znajduje się w prowincji Bolzano. W wyniku doznanych w wypadku obrażeń kobieta zmarła w karetce w drodze do szpitala.

Samolot linii lotniczych Air France spadł do oceanu pierwszego czerwca w odległości około 1200 km na północny wschód od wybrzeży Brazylii. W katastrofie zginęło 228 osób, w tym 28 Niemców i dwóch Polaków.
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"La Stampa": Jan Paweł II ufał tylko Wandzie Półtawskiej
mm, KAI, PAP
2009-06-11, ostatnia aktualizacja 44 minuty temu
"Papież ufał tylko Wandzie" - tekst pod takim tytułem ukazał się na łamach włoskiego dziennika "La Stampa". W tekście gazeta przytacza wypowiedzi sędziego Rosario Priore, który prowadził dochodzenie w sprawie zamachu na polskiego papieża. Twierdzi on. m.in., że przyjaciółka papieża Wanda Półtawska posiada zdjęcia papieża wykonane z ukrycia tuż po ataku z 13 maja 1981 roku.
Wanda Półtawska
Fot. Waldemar Kompała / AG
Wanda Półtawska
ZOBACZ TAKŻE

"Nie ufał reszcie Watykanu"

Po kilku artykułach na temat jej wieloletniej korespondencji z Karolem Wojtyłą - księdzem, biskupem, kardynałem i papieżem - w których sugerowano, że listy te mogą okazać się przeszkodą w jego beatyfikacji, dziennik ujawnia kolejny dowód na to, że - jak twierdzi gazeta - Jan Paweł II ,,ufał tylko Wandzie".

,,Po zamachu papież zerwał kontakt z kurią i z sekretariatem stanu, zawierzając się tej nieznanej nikomu Polce - lekarce z Krakowa, do której miał całkowite zaufanie" - czytamy. ,,Wniosek oczywisty: nie ufał reszcie Watykanu" - stwierdza autor artykułu Francesco Grignetti.

Zdjęcia zrobione z ukrycia

Sędzia śledczy Rosario Priore, który trzy razy przesłuchiwał doktor Półtawską w listopadzie 1993 roku, powiedział dziennikowi, iż przyjaciółka papieża posiada nieznane dotąd zdjęcia Jana Pawła II.

Chodzi o fotografie zrobione papieżowi w niejasnych okolicznościach i przez nieznanego autora w pierwszych dniach rekonwalescencji. Jak pisze "La Stampa", jest ,,dziesięć zdjęć wykonanych przy użyciu silnego teleobiektywu, które nagle pojawiły się w Watykanie. Trafiły one do rąk niejakiego ks. prałata Salerno, konsultanta Prefektury Ekonomicznych Spraw Stolicy Apostolskiej. Były niewątpliwie szokujące: przedstawiały zbolałego papieża, który stoi w szlafroku na małym balkonie w otoczeniu dwóch lekarzy".

Ks. Salerno, który otrzymał te fotografie okrężną drogą, przekazał jej doktor Półtawskiej. Jak wyjawił sędziemu Priore, uznał za stosowne poinformować ją o sprawie mającej związek z bezpieczeństwem papieża. To pani Półtawska - relacjonuje dziennik - zrozumiała od razu, że sprawa jest bardzo poważna i zasygnalizowała "braki" w ochronie Jana Pawła II oraz wszczęła tajne "wewnętrzne dochodzenie" z udziałem m.in. papieskiego fotografa Arturo Mariego, który zbadał zdjęcia z profesjonalnego punktu widzenia.

Ustalono, że zdjęcia zostały zrobione między 4 i 6 czerwca 1981 roku z wierzchołka kopuły św. Piotra, profesjonalnym aparatem, który nie mógł nie rzucać się w oczy. "Oczywiste było, że był jakiś agent w Watykanie. Może w szeregach samej ochrony" - podsumowuje autor artykułu, sugerując, że doktor Półtawska może znać pochodzenie zagadkowych fotografii.

Gazeta Wyborcza
Powrót do góry
mr.Vitaminka

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birkut napisał:
Spóźniła się na lot Airbusem, zmarła w wypadku
Pasażerka z Włoch, która spóźniła się w Rio de Janeiro o kilka minut na tragiczny lot samolotem francuskich linii lotniczych Air France do Paryża zmarła w wypadku samochodowym - informują włoskie media.
Kobieta wraz z mężem spędzała wakacje w Brazylii, skąd szczęśliwie wróciła na pokładzie samolotu, który wyleciał z Brazylii kilka godzin po feralnym Airbusie 330. Małżeństwo jednak miało wypadek samochodowy na autostradzie między lotniskiem w Monachium a alpejskim miastem Brennero. Miejscowość znajduje się w prowincji Bolzano. W wyniku doznanych w wypadku obrażeń kobieta zmarła w karetce w drodze do szpitala.

Samolot linii lotniczych Air France spadł do oceanu pierwszego czerwca w odległości około 1200 km na północny wschód od wybrzeży Brazylii. W katastrofie zginęło 228 osób, w tym 28 Niemców i dwóch Polaków.

jak nic przypomina to film "efekt motyla"...
Dark

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może wie skąd się wzięło że sezony ligowe są rozgrywane po połowie dwóch lat (08/09) ? Dawniej było tak że sezon zaczynał się na wiosnę i kończył na jesień (w Rosji gra się nadal w ten sposób) . W latach 60 zmieniono to na łamane sezony tylko czemu i po co ?
Powrót do góry
birkut

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dark napisał:
Czy ktoś może wie skąd się wzięło że sezony ligowe są rozgrywane po połowie dwóch lat (08/09) ? Dawniej było tak że sezon zaczynał się na wiosnę i kończył na jesień (w Rosji gra się nadal w ten sposób) . W latach 60 zmieniono to na łamane sezony tylko czemu i po co ?

chyba żeby się dostosować do zachodu.
puchary europejskie były coraz bardziej popularne.
Powrót do góry
Dark

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birkut napisał:
Dark napisał:

chyba żeby się dostosować do zachodu.
puchary europejskie były coraz bardziej popularne.

Ale Puchary też są rozgrywane tym systemem. jaki problem żeby zaczynały się na wiosne ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> Kogel-Mogel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 94, 95, 96  Następny
Strona 2 z 96

Skocz do: