Temat o wszystkim

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn mar 05, 2018 9:35 am

W el klasiko na lazienkowskiej warszawiaki umêczy³y po wielkich bólach i po karnym w ostatnich minutach meczu,który wzbudza duze dyskusje zw³aszcza w obozie Lecha wynik 2-1,w kwesti lidera nic to nie zmieni³o,gdyz Jagiellonia nadal na pozycji pierwszej,tyle ze za 7 dni jedzie na trudny teren Lecha,a w Poznaniu w³asciwie kazdy przegrywa :roll: Jagiellonie czeka wielki tydzien prawdy czy faktycznie nadaje sie na powazne my¶lenie o mistrzostwie.Teoretycznie do walki o tytu³ moze w³aczyc sie jeszcze Górnik,ale zabrzanie co¶ zacieli sie w tej rundzie,Angulo tez zaprzesta³ byc w dobrej formie.Wydaje mi sie ze Legia gra podobnie jak reszta ligi,czyli niewiele co¶ pinad ponad poziom piachu co jak na zarobki pi³karzy zaskakuje ze mozna grac tyaka kaszanke :? potem przychodzi grac w europucharach i jest gruby wstyd :roll:

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt mar 06, 2018 9:06 pm


Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt mar 06, 2018 10:33 pm

stazyja69 pisze:można , można :wink:
https://streamable.com/iwx6u

reklama skody??
tu się nie udało
https://www.youtube.com/watch?v=rYqoou3SIIU

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr mar 07, 2018 8:03 am

Wciaz nie s³abna dyskusje na portalach po tym karnym jakim sedzia przyzna³ dla Legii w meczu z Lechem,wiele osób w obozie Lecha uwaza ze sedzia móg³ chociaz przejrzec Vara :roll: ale tak sie zastanawiam i co by to zmieni³o,przeciez nawet po wzieciu VARu nadal by Lech mia³ pretensje o karnego.Rodza sie pytania o interpretacje przyznania karnego,ale skoro gracz Lecha zagrywa³ pi³ke reke w polu karnym i to na wysokosci póltora metra,to trudno zeby sedzia tego nie odgwizda³.Lech zamiast bardziej skupic sie na tym,ze aktualnie nie gra na poziomie myslenia o tytule,to szuka winy porazki u sedziego.Legia graj±c taka siermiezna pi³ke nie bedzie w stanie zdobyc tytulu,bo w nieziemskiej formie jest Jagiellonia wygrywaj±ca 5 mecz na 5 mozliwych w tym roku :shock: dwa dni temu pojechali z Wisla 2-0.W niedziele ciezki test Jagielloni bo jad± do wsciek³ego Lecha,który jest potezne z³y za mecz z Legia i bedzie chcia³ sie odkuc.Ostatnio pilkarzowi Jagielloni przyznano obywatelstwo Polskie,a wobec kontuzji Makuszewskiego i nie grajacego Blaszczykowskiego to spora szansa jest ze na mundial pojedzie Romanczuk.Apropo mundial juz tylko 100 dni do tego niebotycznego turnieju.Dzi¶ jednak wraca liga mistrzow w tvp1 Spurs kontra Juwentus,wiele gwiazd w obu druzynach :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw mar 08, 2018 8:00 am

Szalone tempo gry,wielka dramaturgia i niepewnosc do ostatniego gwizdka sedziego,oraz marnie sedziuj±cy Polak Marciniak.Totenham gra fantastyczna pi³ke,akcje ida na duzym polocie,niesamowita druga linia która napedza Alii,Eriksen,Son i to co gra Kane to mistrzostwo swiata,facet potrafi wygrac g³owe,zastawic pi³ke,bierze na ciebie ciezar gry i jeszcze umie strzelic na bramke :roll: chyba pierwsza trójka na swiecie w¶rod pilkarzy globu.Spurs robili co chcieli z Juwe przez ponad 60minut objezdzaj±c defensorów,ale Bufon broni³ fantastycznie i obroncy Juwe blokowali strza³y,ale wreszcie Son w 38min strzeli³.Kiedy wydawa³o sie ze zrebaki beda musieli odpa¶æ to nagle dwie akcje i super precyzja Higuaina i Dybaly,przy czym drugi gol to ewidentny b³ad stoperów Spurs i bez opieki pogna³ Dybala na bramke.Szalencze zrywy kogutów w koncówce nie przynios³y efektu,ale by³o blisko gdyz pi³ka trafi³a w slupek i siadla na lini bramkowek,a wiêc wloski klub przechodzi dalej.Mecz godny nawet fina³u LM.Wczoraj awans tez Man City,ale po karygodnej porazce z Basel :roll: dzis wielkie emocje na stadio olimpiko Lazio kontra Dynamo Kijów w lidze europy,w skladzie Kijowian Kedziora.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt mar 09, 2018 12:43 am

PITROLU - to nie jest kącik poetyczno-muzyczny. Rozumiem Twoje intencje (chyba), ale postaraj się konkretniej, bo rozmywasz

I to jest merytoryczna krytyka, ale przez to zniszczę Gordiemu wątek o meczach LM :(
To z okazji dzisiejszego ;święta; Ja mam pomysł na kolejny serial paradokumentalny - ,,Klinika aborcyjna, czyli: Trudne skrobanki". Koniecznie na TVN.
Odcinek 1.
Do kliniki wbiegła zapłakana nastolatka, Klaudia, prosi o pilną aborcję.
- Dlaczego chcesz usunąć ciążę? - pyta lekarz.
- Mam ciasno w pokoju.
- A który to miesiąc?
- Teraz? Marzec.
W tym momencie Klaudia mówi do kamery:
- Ten lekarz jest jakiś głupi, nawet nie wie jaki mamy miesiąc!
Lekarz, ujęcie do kamery:
- Ja ją pytam który to miesiąc, a ta mi mówi, że marzec...
Kamera wraca do gabinetu, ujęcie rozmowy lekarza z nastolatką.
- Pytam o miesiąc ciąży, idiotko.
- Aaa... No to pierwszy.
- A tydzień?
- Też pierwszy.
- Hmm... a dzień?
- No pierwszy.
- Zaraz... to kiedy miałaś tę wpadkę?
- Jaką wpadkę?
- No stosunek kiedy miałaś?
- Stosunek do czego?
- K***a mać... Pytam kiedy SEKS uprawiałaś, dziewczyno!
- Jaki seks?! -_-
- BZYKANIE! CIUPCIANIE! DYMANKO! BARA-BARA! UMPA-UMPA!
- Aaaa, to mów typie od razu, skąd mam wiedzieć o co ci biega jak mi jakieś naukowe słownictwo zapodajesz! Słownik zeżarłeś?!
(Ujęcie do kamery, Klaudia: ,,To chyba jakiś PiSowiec...")
- No to kiedy miałaś to ciupcianie?
- A z 15 minut temu, jeszcze mi kolana drżą.
- To skąd wiesz, że jesteś w ciąży...?!
- Kobieta to czuje!
- Dobra, masz tu kapsułkę z takim lekiem, przegryź ją i idź stąd.
(Ujęcie do kamery, Klaudia: ,,Ten lekarz to jakiś kompletny kretyn! Od 15 minut jestem w ciąży, a on mi nie zrobił aborcji! Dobrze chociaż, że dał mi tę tabletkę na poronienie".
(Ujęcie do kamery, lekarz: ,,Nie dałem jej tabletki na poronienie, tylko kapsułkę z cyjankiem potasu, hehe. Żeby mieć pewność, że nie będzie się rozmnażać.")
Po chwili do kliniki wbiega zakochana para.
- Potrzebujemy aborcji, szybko! Tu są nasze wyniki badań.
Lekarz przejrzał dokumenty, spojrzał na parę, po czym zawyrokował:
- Nie zrobię wam aborcji.
- Coooo?! Dlaczego?!
- Bo nie i już. Nie jesteś w ciąży.
- Ale skąd pan to może wiedzieć! Niech pan dotknie, sam się pan przekona, że dzidzia już kopie!
- Masz wzdęcia, pewnie jedliście grochówkę. Nie jesteś w ciąży, idźcie do domu.
- Zygmunt, nie gadaj z nim, wracamy do domu!
- Masz rację, Paweł, nic tu po nas. Idziemy!
Po czym złapali się za ręce i wyszli z kliniki.
W NASTĘPNYM ODCINKU: pani Natalia chce się wyskrobać drugi raz w ciągu roku, ale zapomniała karty stałego klienta. Czy dostanie zniżkę
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt mar 09, 2018 8:28 am

Wczoraj gra³a liga europy i sensacyjnie przegra³a Borusia z Salzburgiem.Nie popisa³ sie slynny AC Milan wtapiajac z Arsenalem.Czeska Wiktoria Pilzno poleg³a ze Sportingiem 0-2 i to chyba koniec szans Czechow na przeskoczenie tej przeszkody.Swoj± droga gdzie sa kluby z Czech,a gdzie Polskie klubówki :shock: w sferze klubowej Polska mog³a by sie wiele nauczyc od Czechów.Bardzo dziwne ze nikt tam nie idzie po nauke,do¶c powiedziec ze jeszcze w 90 tych latach Polski klub by³ w stanie ograc klub z Czech,dzis juz nie da rady,bo Czechy od kilkunastu lat bardzo odjecha³y Polskim klubom.Wspomne o Dynamo Kijów i imponuj±cy wynik wywiezli z Rzymu,bo remis 2-2,ale Dynamo musi uwazac w rewanzu,gdyz to s± wlosi,a lekcewazenie remisu z wyjazdu moze skonczyc sie tak jak w przypadku Totenhamu gdzie mimo,iz mieli koguty korzystny remis bramkowy,to w okrutny sposób to roztrwonili :roll: tak sie zastanawiam jakie szanse pojechania na mundial ma grajacy w Kijowie Kedziora by³y gracz Lecha Poznan.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr mar 14, 2018 6:53 am

Rypne³o wielkim zaskoczeniem w LM,wielki Manchester United odpada z ligi mistrzów i nie bedzie united w najlepszej ósemce klubow LM,dalej przechodzi Sewilla :shock: tego chyba nikt by sie nie spodziewa³,a ktos jak gra u buków i postawi³ na Sewille to dorobi³ sie troche kasy,a Jader wielkim bohaterem meczu zdoby³ 2 gole.Wczoraj awans Romy po minimalnej wygranej z Szachtarem 1-0 i Wlochy maja az 2 kluby w cwiercfinale,dodam ze Anglicy tez maj± 2 klubyi Hiszpanie tez 2,ale mog± miec wiecej dzis na nu kamp Barcelona z Chelsea :roll: w dalszym etapie LM bedzie tez Bayern Lewandowskiego.W czwartek w Kijowie Dynamo bedzie bronic tego korzystnego remisu z Lazio,ale rzymianie postawia ciezki opór i Dynamo bardzo musi uwazac zeby awansu nie stracic i Kedziora tam graj±cy repr Polski.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw mar 15, 2018 7:47 am

Obrazek
z okazji wczorajszego święta pewnej liczby i niech mi ktoś napiszę że matematyka niema zastosowań w praktyce :wink:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw mar 15, 2018 8:40 am

Wczoraj pewny awans Barcelony ktorzy pojechali z Chelsea az 3-0.Barcelona szybko zdoby³a gola po b³edzie stopera Chelsea i potem pod nogami bramkarza Kurtua to zachowa³ sie jak dzieciak i pod nogami pusci³ gola któremu go zaaplikowa³ Messi.Gdy po 20 min Barcelona zdoby³a gola na 2-0 Dembele wydawa³o sie ze chyba jest po meczu.Chelsea w 44min miala wolnego i palne³a pi³ka w slupek.Po przerwie wyzej wyszli gracze Chelsea i dyskusyjna sprawa czy by³ karny czy go nie by³o :roll: sedzia postanowi³ nie przyznac,a mozliwosci Varu nie by³o.Trzeci gol na 3-0 po klepie i wykonczeniu Messiego i znowu Kurtua puszcza gola pod nogami :shock: w koncowce Chelsea miala poprzeczke.Widac ze Chelsea brakuje porzadnego stopera,rozgrywajacego w pomocy i bramkarza.Ciekawie zapowiada sie losowanie,az 3 hiszpanskie klubówki i duza szansa ze trafia na siebie w cwiercfinale i jest tez mozliwe el klasiko na tym etapie.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw mar 15, 2018 9:48 am

PITROL pisze:Obrazek
z okazji wczorajszego święta pewnej liczby i niech mi ktoś napiszę że matematyka niema zastosowań w praktyce :wink:


Czyli cytat :

"Matematyka - to bardziej czynność niż nauka."

jest jak najbardziej prawdziwy :wink:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw mar 15, 2018 9:38 pm

Kiepski dzien Polskich graczy w lidze europy i tak odpad³o Lokomotiw Moskwa Rybusa srogie baty od Atleti 1-5,nie bedzie dalej tez Dynama Kijow ulegli Lazio 0-2.Ostatnia szansa to Piszczek z Borusi.Ponadto Czechy straci³y ostatni klub w lidze europy,wygrana pyrrusowa ze Sportingiem 2-1 na nic sie zda³±,ale teraz mozna se odpowiedziec jak bardzo w tyle Polski klubówki s± w stosunku do Ukrainskich i Czeskich które odpad³y dopiero teraz :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt mar 16, 2018 1:05 pm

Losowanie LM i los wskaza³ el klasiko champions league Juwentus kontra Real,alez to beda bajeczne dwumecze :roll: ponadto el klasiko Anglii Liwerpool z Man City,z innych par Barcelona z Roma i Sewilla z Bayernem,a wiec Polski jedynak Robert pojedzie na po³udnie Hiszpani starac sie o awans do pólfina³u.Miodzio mecze sie zapowiadaja,ale to juz jest potezny poziom.

Awatar użytkownika
Pasha
Posty: 311
Rejestracja: pt cze 01, 2007 10:43 am
Lokalizacja: Kiev

Postautor: Pasha » ndz mar 18, 2018 11:34 pm

Tak, niestety przegrywamy z Lazio, faktycznie bez momentow i strzalow po bramce ((.
Na meczu duzo widzow, ~60 tys.
Obrazek [/img]
Krym - to Ukraina!

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr mar 21, 2018 5:19 pm

http://sportowetempo.pl/glowna_mlodziez ... rakow_2018 Inter Mediolan otwiera sie w Polsce .Cóz teraz czas na reprezentacje mecz za 2 dni Polska-Nigeria :roll: