Temat o wszystkim

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw cze 28, 2018 12:30 pm

Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw cze 28, 2018 10:44 pm

Szmaciarze z love krakow nawet sie nie zająknęli o naszym awansie, a jak w gts ktoś bąka puści to zaraz obszerna relacja z tego wydarzenia.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt lip 06, 2018 8:18 am

A nóż się komuś w postępowej europie przyda więc wkleję gotowca..
Pamiętacie piski, że Kaczyński, prawica i Kościół wtrącają się w życie seksualne obywateli i zaglądają im do łóżek?
No, to w Szwecji rządzi nowoczesne, postępowe, liberalne lewactwo, i właśnie wprowadziło przepis, według którego każda para - nawet małżeńska - powinna przed stosunkiem wyrazić oficjalną zgodę na seks. Pojawiły się już pierwsze aplikacje na komórkę. Jeśli partner nie wysyła partnerce zaproszenia do ciupciania, i jeśli ona nie klika ,,tak" (lub jeśli nie udowodnią obopólnej chuci w inny sposób) - ich stosunek jest w świetle prawa przestępstwem i daje podstawę do wytoczenia pozwu o gwałt.
Dajmy .Nowoczesną do władzy i wprowadźmy to u nas! <3 Ale nie jakieś tam aplikacje na telefon, mam już propozycję wzoru pisma.
,,Ja, Dżesika Koniuszko, zamieszkała w Zgorzelcu przy ulicy Wałęsy, wyrażam zgodę na wpuszczenie w moją przestrzeń intymną (zwaną dalej puśką) męskich narządów rozrodczych (zwanych dalej fajfusem), należących do Bogdana Pimpusia, zamieszkałego w Bytomiu przy ulicy Opałowej 12.
Bon na moją zgodę jest jednorazowy i można go wykorzystać w ciągu tygodnia od zatwierdzenia niniejszego wniosku przez odpowiedni konstytucyjny urząd, z podpisem Małgorzaty Gersdorf lub Andrzeja Rzeplińskiego.
Jednocześnie nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych genetycznych, więc w razie wpadki zastrzegam sobie prawo do aborcji, gdyż lubię mieć luz w mieszkaniu.
Proszę Sąd Najwyższy o szybkie rozpatrzenie podania, akceptację i pieczątkę, gdyż ja już się umyłam a Bogdan siedzi obok w samych gaciach i mu się chyba spieszy, bo domaga się, żebym wysłała pismo poleconym.
Z poważaniem,
Dżesika Koniuszko."
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn lip 09, 2018 7:47 pm

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... at/c0k9rzz Jutro w cieniu mundialu w Rosji ruszaja kwalifikacje do ligi mistrzów popularnej zwana tez liga misiów :roll: ciekawe czy jaka kolwiek tv Polska to pokaze :roll:

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt sie 28, 2018 12:42 pm

Śledzi ktoś doniesienia z procesu, który toczy się w związku z zabójstwem Iwony Cygan sprzed 20 laty w Szczucinie?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pt wrz 07, 2018 6:01 pm

Gra ktoś w grę football manager Hutnikiem?
Tomek83

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob wrz 22, 2018 8:03 pm

Jak czytam ze w fazie grupowej ligi europy graj± jeszcze kluby z Wegier,Bialorusi,Slowacji,Bulgari,Kazachstanu,Azerbejdzanu,Kazachstanu,czy Cypru,to stwierdzam ze Polskie kluby w europucharach to jakis absurd :roll: Liga Polska szumnie nazywana ekstraklasa to jakas kpina,cienizna z masa poprzeplaconych cudzoziemcow i efekt ze drugi rok pod rzad Polskie klubowki wyglupily sie w europie :roll: gdyby nie jako takie jeszcze wyniki repr Polski seniorskiej,chociaz mundial to byl dramat :? co prawda cien nadzieji niby pojawia sie u mlodziezowej kadry Polski,tyle ze jak wygrac w Kopenhadze z Dania :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob wrz 29, 2018 3:22 pm


Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn paź 29, 2018 5:06 pm

Tak dla urozmaicenia .
Dla osób decyzyjnych do rozważenia na zimę.
Lekkie , łatwe ...... jako przerywnik.
Zahaczyłem o taki koncert Doris Brendel i tam zapodano kawałek The One.

https://www.youtube.com/watch?v=HGSFSQu4ff8

Ten filmik nie oddaje mocy , ale .... od 1:00 .
Można coś pokombinować .

Sorry, ale zawsze twierdziłem, że lepiej się głupio pośmiać niż mądrze popłakać.Z całym szacunkiem stazyja69 bo niechęcę rozwalać wątku poważnego. Samo się nasuwa pytanie kto na flecie?
Ja mam propozycję.
Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr paź 31, 2018 8:09 am

Lech odpada z Pucharu Polski po porazce z Rakowem i nie zagra w finale w maju na narodowym :shock: Legia na strasznym farcie ogrywa Piasta.Najciekawiej dzis powinno byc na Gks Katowice z Jagiellonia.Dzis haloween :roll: przed nami dlugi weekend i akcja znicz takze wokó³ cmentarzy i na drogach bedzie duzych ruch.Ligi mistrzow w tym ryg nie ma,ale obstawiam,ze Kurski za tydzien pusci Juwentus z Manchyesterem United :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw gru 27, 2018 8:01 pm

Na autokarze woz±cym pilkarzy Legii po przyjezdzie z Poznania w ost kolejce w maju na starowce widnia³ napis LEG 14 :shock: a przeciez pzpn tytul z 1993 roku odebra³ Legii i we wszystkich skarbach kibica i na oficjalnych stronach pzpn czy Liggi Polskiej widnieje liczba trzynascie,po co zatem warszawiaki przypisuja zatem ten czternasty tytul mistrzowski,skoro to jest straszna bzdura przypisywanie tego czternastego tytulu mistrzowskiego :roll: ciekawe co napisza na autokarze w razie gdyby Cwks zdobyl kolejny tytul w nastepnych latach,oby nie,ale co wtedy bedzie tam napisane :roll:

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » czw gru 27, 2018 9:13 pm

gordi pisze:Na autokarze wozącym pilkarzy Legii po przyjezdzie z Poznania w ost kolejce w maju na starowce widniał napis LEG 14 :shock: a przeciez pzpn tytul z 1993 roku odebrał Legii i we wszystkich skarbach kibica i na oficjalnych stronach pzpn czy Liggi Polskiej widnieje liczba trzynascie,po co zatem warszawiaki przypisuja zatem ten czternasty tytul mistrzowski,skoro to jest straszna bzdura przypisywanie tego czternastego tytulu mistrzowskiego :roll: ciekawe co napisza na autokarze w razie gdyby Cwks zdobyl kolejny tytul w nastepnych latach,oby nie,ale co wtedy bedzie tam napisane :roll:


Gordi a myślisz że inne drużyny sobie nie przypisują mistrzostw kupionych a potem oficjalnie odebranych
( Choćby Juve oficjalnie podaje 36 tytułów i ich nie obchodzi jakieś Calciopoli :D )

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt sty 25, 2019 1:28 am

Tak tylko po pracy i przed snem sobie przypomniałem.
https://www.youtube.com/watch?v=65NJajwLi64
Mówię to co myślę, robię to co mówię

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob sty 26, 2019 3:07 pm

Media w Polsce oszalaly po rekordowym transfeerze Piatkaza straszna kase,a dzis bodaj AC Milan kontra SSC Napoli,ale czy Piatek zagra tego nie wie nikt,w Napoli powinien zagrac Milik :roll: dawno tylu pilkarzy z Polski nie gralo w jednej lidze,co teraz gra we wloskiej,a ma jeszcze tam dojsc Zurkowski z Gornika.Bardzo zaskakujace sa transfery Swiderski z Jagielloni idzie do Paok z Grecji,a Pazdan do Turcji do Ankary :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr sty 30, 2019 8:12 am

Piatek 2 gole dla Milanu w starciu z Napoli,cale san siro wczoraj wymienilo nazwisko Piatka :P jesli utrzyma forme z Genui to za rok,dwa,trzy zainteresuja sie nim nawet Real lub Barcelona :roll: slaby mecz wczoraj Zielinskiego i Milika i nie najlepiej to wrozy,wszak w marcu Polska gra mecz z Austria w Wiedniu :roll: