Hutnik-Jeziorak (baraż o awans do II ligi) 17.06.09 godz. 17

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw cze 18, 2009 1:29 am

aha, i chciałbym jeszcze dodac... bo wszyscy wychwalamy Swiatka, Pyciaka, Hajduka, ale zobaczcie jak gra i doslownie zapierd... po boisku Tabak! typowy walczak, chlop od czarnej roboty... zawsze duzo odbiorow, jest wszedzie.. jak Jeziorak u siebie bedzie grał w pilke, a nie bronil sie 11 caly mecz tak jak dzisiaj to mysle ze ustrzelimy im jakas bramke...

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » czw cze 18, 2009 1:40 am

http://www.krak.tv/kategoria-9,film-457.html - materiał video z meczu z Jeziorakiem (są bramki i wypowiedzi)

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw cze 18, 2009 8:19 am

na 90 minut zmienili juz :D
choc ludzi bylo wiecej

17 czerwca 2009, 17:00 - Kraków
Hutnik Kraków 1-1 Jeziorak Iława
Paweł Pyciak 53 - Piotr Dymowski 90

Hutnik: 12. Kamil Turbasa - 14. Paweł Czajka, 10. Marcin Pasionek, 17. Adrian Jurkowski, 4. Mateusz Niechciał - 7. Paweł Kępa (76, 9. Leszek Tarasek), 15. Rafał Tabak, 8. Krzysztof Świątek, 16. Paweł Pyciak (64, 6. Wojciech Dziadzio) - 20. Szymon Kiwacki (71, 5. Dawid Szewczyk), 32. Sebastian Hajduk.

Jeziorak: 1. Tomasz Staniszewski - 5. Dawid Kowalski, 3. Sławomir Święcki, 10. Cezary Ruczyński, 7. Bartłomiej Pietrasik (69, 19. Jakub Drzystek) - 8. Tomasz Radziński (85, 18. Łukasz Ciechowski), 6. Tomasz Zakierski, 13. Piotr Dymowski, 11. Łukasz Harmaciński, 16. Tomasz Sedlewski - 9. Wojciech Figurski (78, 14. Bartosz Dobroński).

żółte kartki: Pyciak, Niechciał, Świątek - Święcki, Ciechowski.

sędziował: Jacek Zygmunt (Jarosław).
widzów: 2000.
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » czw cze 18, 2009 9:00 am

mam pytanie bo materiał z tej tv internetowej strasznie cicho nagrany. o kim Siekliński mówi że "zachował się jak kretyn " i zrobił " kretyński faul" ? bo nie moge sie dosłyszeć... bo nie pamiętam kto tam sfaulował bo byłem po drugiej stronie . dzięki za odpowiedź . pozdro :wink:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw cze 18, 2009 9:19 am

NH Power pisze:mam pytanie bo materiał z tej tv internetowej strasznie cicho nagrany. o kim Siekliński mówi że "zachował się jak kretyn " i zrobił " kretyński faul" ? bo nie moge sie dosłyszeć... bo nie pamiętam kto tam sfaulował bo byłem po drugiej stronie . dzięki za odpowiedź . pozdro :wink:


O Tarasku...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

sever
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 08, 2008 4:24 pm

Postautor: sever » czw cze 18, 2009 9:21 am

Wszystkim cześć!
Ech, na 90 minucie przepuściły!
Wszystko będzie dobrze! W Ilawe zwyciężymy!
Tylko Hutnik, Tylko zwycięstwo!
Russia, Murmansk

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw cze 18, 2009 9:23 am

Dobry początek drugiej połowy - atak,atak, atak..
Najlepszy mecz Hajduka, dobry Jurkowski..

Co do Kiwackiego to lepiej się nie wypowiadać - on jest słaby a że strzeli raz na jakiś czas gola..przecież to jest napastnik. Jest po prostu słaby...

Szkoda tego gola z 90 min.. Mogło być spokojnie 3,4 dla nas i pewny awans..Teraz to nie wiem..

Ale czytając wypowiedzi prezesa z wczoraj że II liga to dalekie wyjazdy np na mazury to nie można spodziewać się dobrego wyniki z dwumeczu.

Tam musimy atakować i strzelić szybko gola - oni mogą grać z kontry bo remis bezbramkowy jest dla nich korzystny..

ech szkoda.szkoda...

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw cze 18, 2009 10:07 am

wyluzujcie już z kilkoma sprawami

1) chcą pokazywać w tvp3 tylko inne wydarzenia - ich sprawa, ktoś Wam każe to oglądać?
macie krak.tv - fajne reportaże tam robią
zresztą dla nas ten mecz i tak stanie się legendarny
już takie życie że jak coś nieszczęśliwego ma się komuś przydarzyć - to przydarzy to się Hutnikowi ;-)

2) z Kiwackim to oglądaliście chyba jednym okiem mecz, chłopak walczył i tyrał - jak zagramy w Lidze Mistrzów to zobaczycie to w statystykach przebieganych km ;-)
jakoś nikt nie jojczy na Hajduka i Dziadzia którzy mieli takie sytuacje że powinno być pięć stron na forum że ich nie wykorzystali
a Kiwacki miał trudną sytuację na 16 metrze i pretensje że nie trafił do bramki
a właśnie to Kiwacki najlepiej pasuje na ten cały Jeziorak, co z tego że ich wozimy technicznie: Pyciak, Świątek i Hajduk są technicznie dwa razy lepszy od każdego grajka z Iławy, jak goście siłowym futbolem strzelili z dupy bramkę i wywieźli remis
a Kiwacki jako jeden z niewielu (jeszcze przede wszystkim Jurkowski i po części pozostali obrońcy - ale to kwestia pozycji na boisku) podjął z nimi zwykłą fizyczną walkę, wiem że to trudno dostrzec i lepiej się jarać kiwkami Pyciaka i Świątka - ale futbol jest brutalnie niesprawiedliwy - to nie łyżwiarstwo figurowa, za ładne akcje nikt nam punktów nie doda, trzeba także wyrobników, szczególnie jak gramy z ekipą która ma tylko takich
i właśnie podjęcia fizycznej walki i takiego gola z niczego potrzeba nam w Iławie, gdzie Hajduk nie będzie już miał 5 setek, a taki Kiwacki a nuż włoży w jakims zamieszaniu podbramkowym swoją łepetynę
strzelił ważne bramki w obu meczach z Unią Tarnów to nikt się o nim nie zająknął, teraz wielkie do niego pretensje jak się mecz nam wywalił wtedy gdy gość już siedział na ławce

jakby już oceniać indywidualnie - choć może się nie powinno bo każdy zagrał najlepiej jak potrafił - to:
+ Jurkowski
- Tarasek

3) wiem że krytykowanie sędziego jest zawsze w modzie, ale modlę się żeby w rewanżu mieć takiego jak wczoraj
Ostatnio zmieniony czw cze 18, 2009 11:11 am przez tomabon, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » czw cze 18, 2009 10:32 am

Nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa ale najlepszym zawodnikiem Hutnika jest Adrian Jurkowski - jak nie awansujemy gość od przyszłego sezonu będzie pewnie grał co najmniej w 1 lidze jak nie w ekstraklasie,już o niego pytają.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » czw cze 18, 2009 10:39 am

snuff pisze:Nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa ale najlepszym zawodnikiem Hutnika jest Adrian Jurkowski - jak nie awansujemy gość od przyszłego sezonu będzie pewnie grał co najmniej w 1 lidze jak nie w ekstraklasie,już o niego pytają.



No nie wiem - parę dziurek dostał od drągala z Jezioraka :)
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » czw cze 18, 2009 10:43 am

hajduk pisze:http://www.krak.tv/kategoria-9,film-457.html - materiał video z meczu z Jeziorakiem (są bramki i wypowiedzi)


czy ja tylko nie mam dźwięku od 1 minuty?
Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw cze 18, 2009 11:07 am

snuff pisze:Nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa ale najlepszym zawodnikiem Hutnika jest Adrian Jurkowski - jak nie awansujemy gość od przyszłego sezonu będzie pewnie grał co najmniej w 1 lidze jak nie w ekstraklasie,już o niego pytają.


Nie żebym się czepiał, ale pierwsza połowa bez fajerwerków. Dużo strat i przegranych pojedynków jeden na jeden. W drugiej połowie za to faktycznie duży +. Czyścił i przerywał akcje Jezioraka aż miło. Dobrze że tak młody zawodnik wchodzi do składu. Podsumowując jednak - dobry występ.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » czw cze 18, 2009 12:18 pm

patryk pisze:
NH Power pisze:mam pytanie bo materiał z tej tv internetowej strasznie cicho nagrany. o kim Siekliński mówi że "zachował się jak kretyn " i zrobił " kretyński faul" ? bo nie moge sie dosłyszeć... bo nie pamiętam kto tam sfaulował bo byłem po drugiej stronie . dzięki za odpowiedź . pozdro :wink:


O Tarasku...




Panowie nie ma się co oszukiwać, Leszek nie wprowadził się dobrze w mecz, wszedł i zaraz potem mógł zapewnić nam spokój szczelając gola na 2:0!

Nie rozumiem tylko na ki chuj dotykał tego gościa, przecież wychodzili z ta akcją 2 na 2 był Pasion i Czajnik a ten kurwa musial go łapać bo by nie przeżył. Słuszne pretensje trenera na konferencji do Taraska - ZACHOWAł SIę JAK KRETYN !

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » czw cze 18, 2009 1:32 pm

tomabon pisze:1) chcą pokazywać w tvp3 tylko inne wydarzenia - ich sprawa, ktoś Wam każe to oglądać?
macie krak.tv - fajne reportaże tam robią
zresztą dla nas ten mecz i tak stanie się legendarny
już takie życie że jak coś nieszczęśliwego ma się komuś przydarzyć - to przydarzy to się Hutnikowi ;-)


Ale tu nie chodzi o nas kibiców tylko o potencjalnych sponsorów. Klub musi być medialny żeby się nim ktoś zainteresował. To jest warunek niezbędny dla większości sponsorów.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw cze 18, 2009 1:42 pm

Porter_HKS pisze:
tomabon pisze:1) chcą pokazywać w tvp3 tylko inne wydarzenia - ich sprawa, ktoś Wam każe to oglądać?
macie krak.tv - fajne reportaże tam robią
zresztą dla nas ten mecz i tak stanie się legendarny
już takie życie że jak coś nieszczęśliwego ma się komuś przydarzyć - to przydarzy to się Hutnikowi ;-)


Ale tu nie chodzi o nas kibiców tylko o potencjalnych sponsorów. Klub musi być medialny żeby się nim ktoś zainteresował. To jest warunek niezbędny dla większości sponsorów.


po trybunach nosiło od plotek że sponsor jest gotowy do wejścia ale...ma być awans..a jak będzie awans to i premia do podziału..