Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt sty 08, 2010 11:18 am

Patryk,
normalnie się wystraszyłem, gdyż właśnie zalogowałem sie na forum, by zadac dokładnie takie samo ja Ty pytanie :lol:

Ja dodam od siebie dodatkowo:
Wedle ostatniej informacji Informacji piłeczka jest po stronie potencjalnych inwestorów. Pytanie: czy od momentu, gdy przesłałeś Informacjo dokumenty dla potencjalnych inwestorów zapadła z ich strony całkowita cisza, czy też jest podtrzymywany jakikolwiek kontakt?

Bardzo proszę o odpowiedź.
ezswaz aN Hutnik

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt sty 08, 2010 1:07 pm

Informacjo podobno piłkarze wznawiają treningi.
Chciałbym spytać jak wygląda sprawa Marcina P?
Była z nim rozmowa?
Co ustalono?
Zostaje w drużynie?
Został zwolniony dyscyplinarnie?
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt sty 08, 2010 3:42 pm

Informacjo,
Czy SSA zainkasuje kasę za wynajem stadionu czy rekompensatą będzie "ulepszony" obiekt ?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt sty 08, 2010 6:33 pm

Wszystkie moje rozważania są hipotetyczne i proszę mnie nie besztać :wink:

Ustalono już terminarz i wstępnie Hutnik nie wycofuje się z rozgrywek (no powiedzmy inaczej że jak na razie widnieje w tabelii :roll: ) ale tylko przy Hutniku nie są ustalone terminy meczów. Rozumiem że wiąże się to z WC.

mam więc pytanie kiedy dowiemy się o terminach rozgrywania spotkań (oczywiście jeśli wypali niemożliwy wariant z jakimś niby sponsorem no ale na wszelki wypadek wolę myśleć do przodu) ?

Czy Prezes będzie starał się rozegrać mecze z Unią/Beskidem/Garbarnią przy sztucznym oświetleniu? Jeśli założymy opcje że chcą się nachapać na kasie WC to chociaż pożegnajmy się "miłej" atmosferzę.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt sty 08, 2010 8:13 pm

Deto pisze:Powiem wam tak. Z tego co udało mi się ustalić umowy z waszymi zawodnikami związek rozwiąże. Dziwne jest też to, że podobno wasz prezes dostaje wypłatę, więc sprawdzcie sobie to.


Proszę o komentarz.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob sty 09, 2010 1:45 am

co zarząd planuje z okazji kolejnych urodzin Klubu??

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » sob sty 09, 2010 11:57 am

czy zamierzasz jeszcze odpowiadac na nasze pytania

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » sob sty 09, 2010 2:10 pm

DawidHKS pisze:czy zamierzasz jeszcze odpowiadac na nasze pytania


to zasadnicze pytanie

swoją drogą moja męska intuicja podpowiada mi, że Informacja się na nas (ogólnie) obraził :lol:
ezswaz aN Hutnik

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » sob sty 09, 2010 6:48 pm

czemu nie dostałem od Mikołaja tego, o co go prosilem? :cry:


:lol:
Obrazek

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » sob sty 09, 2010 7:12 pm

-> patryk
Na temat kancelarii wiem na ten moment tyle, że nie ma wobec niej długów i że w razie potrzeby dalszej współpracy jest do tego chętna. Nie wiem czy wykonuje w tej chwili jakieś prace na rzecz spółki.

-> viki
Jest podtrzymywany kontakt między prezesem a pośrednikami ze strony inwestorów.

-> flagus
Piłkarze wracają z urlopów 11 stycznia, zakładam, że wtedy odbędzie się rozmowa z Marcinem P.

-> fan
SSA zamierza pobierać od WC opłaty za korzystanie ze stadionu

-> KonradHKS
Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że jeśli będzie taka wola wszystkich stron i odpowiednie możliwości to kwestia gry przy światłach będzie jak najbardziej do dogadania

-> Ożóg
Nie wiem co chce osiągnąć jakiś unista pisząc to, co pisze, powtórzę po raz kolejny, że prezes - podobnie jak inni pracownicy SSA - nie pobiera wypłaty od kilku miesięcy

-> Piotrek
Nie wiem. Na razie trzeba walczyć, żeby było w ogóle co obchodzić

-> DawidHKS
W zależności od mojego osobistego, prywatnego kaprysu

-> Rybak
Widocznie Mikołaj Cię nie lubi

Dodatkowo - komentarz do kwestii poruszanych w innych tematach:

1) Trener jest odpowiedzialny tylko za trenowanie zespołu, udzielając wypowiedzi w dziedzinie kwestii nie dotyczących jego uprawnień przekracza swoje kompetencje.

2) Koncepcja przekształcenia w stowarzyszenie została wstrzymana w momencie zgłoszenia się inwestorów, ten temat na dzień dzisiejszy jest "przymknięty"

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob sty 09, 2010 10:02 pm

Zapytam raz jeszcze, bo ja o niebie a Ty o chlebie. Użyję prostszego skrótu myślowego... Uzupełnij zdanie:

Kancelaria, którą przez swoje prywatne znajomości załatwił Prezes - zrobiła dla naszego klubu................ Efekty tej pracy widzimy w postaci............ Za swoją pracę wystawiła łącznie faktury na kwotę ..........zł


Uzupełnij tylko wykropkowane miejsca.

Z góry dzięki

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob sty 09, 2010 10:27 pm

vitoss pisze:Jakie jest dokładne zadłużenie klubu wobec piłkarzy przez ostatanie 7 miesiecy i ile z niego zostało spłacone podczas rundy ? Prosze o dokladne liczby, i nie bierz pod uwage innych pracownikow oprocz pilkarzy i sztabu szkoleniowego.


Informacjo można odpowiedź ?

Czy zarząd może przybliżyć nam kibicom "plan ratowania klubu" na nastepne powiedzmy 3 miesiące ? Tzn do startu rozgrywek.

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » ndz sty 10, 2010 2:05 pm

a co zarząd zrobi jak piłkarze odejdą z klubu . Znowu powie że nie awansowali po piłkarze się wypieli na klub?

Jeżeli prowadzą jakieś rozmowy z 2 inwestorami to raczej (przyszłemu inwestorowi) też już powinno zależeć żeby drużyna pozostała w obecnym składzie . Co zarząd robi w tym kierunku bo jak na razie to zlewa zawodników jak tylko może. Może jutro się jakiś cud wydarzy i baronowie zaczną rozmawiać z nimi.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sty 10, 2010 3:36 pm

Wracając do mojego poprzedniego pytania, dotyczącego struktury organizacyjnej na stronie internetowej, na które nie udzieliłeś mi odpowiedzi :)


Czy byłaby możliwość, aby Zarząd nawiązał współpracę z autorami "kreski"?
Albo ewentualnie zrobił coś w kwestii utworzenia oficjalnej strony?


Po co mi to?
Po to, żeby były najświeższe informacje.
Poza tym... Jestem inwestorem... Coś słyszałem o Hutniku... Co robię najpierw? - Wchodzę na ich stronę! :)

Jak na razie to widzę, że to taka partyzantka. A rozumiem, że autorzy "kreski" wszystkiego za darmo i za brak podziękowania robić nie będą.

Pasowałoby się z nimi dogadać. Wcale pieniężnie nie trzeba się rozliczać.



No nic, pozdrawiam :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn sty 11, 2010 2:30 pm

Informacja pisze:-> viki
Jest podtrzymywany kontakt między prezesem a pośrednikami ze strony inwestorów.


Szanowna Informacjo!
W związku z taką odpowiedzią uprzejmie przesyłam kolejne zapytania:
- Co oznacza pojęcie "podtrzymywany kontakt"? Pan Prezes w odstępach kilkudniowych dzwoni do pośrednika i pyta: "Czy już coś wiadomo?"
- Czy Pan Prezes ma swój prywatny (zdroworozsądkowy) dead line w sprawie uzyskania odpowiedzi od inwestorów, czy też oczekuje e nadzieji bezterminowo?
ezswaz aN Hutnik