Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw sty 14, 2010 4:02 pm

Ta jasne. Jakby napisał że ma sesje i nie ma 10 minut tygodniowo i że ma inne zajęcie poza Hutnikiem to chyba bym pierdolnął.

Lepsza jest opcja z niepisaniem niczego. :wink:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw sty 14, 2010 4:13 pm

W sumie... Ja też mam teraz dużo nauki, ale od czasu do czasu wchodzę na neta... Chociażby w celu odsapnięcia o tych wszystkich książek i notatek...


No nic, ta dyskusja nie ma sensu.
Pozdro Konrad ;)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw sty 14, 2010 4:17 pm

No ja przecież rozumiem że trzeba się pouczyć ale w takim stopniu pokrewieństwa chyba nie problem się dowiedzieć "co tam" w Hutniku i przełożyć to na ekran. Myślę że to jest w granicach 15/20 minut(przy wolnym pisaniu) Czyli można by ten czas odjąć od czasu snu. :wink: Więc mówienie to o jakimkolwiek poświęceniu jest śmieszne.

Może się doczekamy. Czekamy informacji czekamy :D

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » czw sty 14, 2010 8:00 pm

Pan Informacja skończył prawo na UJ także sesji na pewno nie ma... co do kontaktów naszego klubu i zaprzyjaźnionych kancelarii prawniczych resztę można dopisać sobie samemu. Zwłaszcza milczenie jest tutaj niezwykle wymowne.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » czw sty 14, 2010 8:46 pm

moze Oro wychodzi z zalozenia, ze milczenie jest zlotem? To tak ze dwie tony i dlugi nasze splacimy od zaraz.
nh2010.pl

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » czw sty 14, 2010 9:01 pm

sprawa sie rypła i sie boji pisać i wcale mu się nie dziwie
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » czw sty 14, 2010 9:30 pm

Jeśli wydaje się Wam, że Wy tylko klaśniecie, pierdniecie czy gwizdniecie i wiadomości będą pisane jak na komendę, to coś Wam się chyba, że napiszę w miarę grzecznie, w głowach poprzestawiało. Mam w życiu co robić i gwarantuję Wam, że każda z tych czynności sprawia mi więcej przyjemności niż ciągłe użeranie się z Wami. Tym bardziej, że nie jestem Wam nic winien, nigdy nie byłem i nigdy nie będę.

Zastanawiałem się co z tym wszystkim zrobić, rozum podpowiadał mi, żeby to wszystko rzucić w diabły, silna wola, żeby się jeszcze trochę pomęczyć. Ale po przeczytaniu tego, co zdecydowana większość z Was pisze doszedłem do wniosku, że tym razem zwycięży rozum. Szkoda mi na pisanie dla Was czegokolwiek zdrowia i czasu. To czy będziecie mieli jakiekolwiek informacje mnie głęboko nie obchodzi. Tylko moja dobra wola spowodowała, że zgodziłem się na taką funkcję. Nigdy wcześniej coś takiego nie działało i pewnie nie będzie. Przeprowadzono eksperyment i - jeśli by ktoś pytał - uważam go za zdecydowanie poroniony.

Niniejszym rezygnuję z pełnienia funkcji informacyjnej. Wielu z Was to ucieszy, ale zapewniam Was - to również mam głęboko w dupie. Tym nielicznym, którzy próbowali skorzystać z tego kanału w sposób w jaki zakładano, że będzie działał dziękuję za kontakt i niejednokrotne interesujące inicjatywy. Całej reszcie powiem, że niezmiernie cieszę się, że nie będę musiał z Wami więcej rozmawiać. Jak również z tego, że - poza ukochanymi barwami, które de facto są w życiu wyborem przypadkowym - nic mnie z Wami nie łączy. Uświadomienie sobie tego to jedyna korzyść jaką ja wynoszę z ostatniego pół roku.

Żegnam.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pt sty 15, 2010 8:42 am

Posty zamieszczone po powyższym oświadczeniu zostały usunięte.

Wszelkie pytania, żale i frustracje dotyczące działalności użytkownika Informacja proszę załatwiać POZA FORUM. Umieszczanie tego typu wpisów będzie traktowane jako zaśmiecanie Forum i usuwane.

Pozdrawiamy, Administratorzy.