To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 29, 2013 8:12 am

dlaczego? rozmowa "przy ludziach" ma swój smaczek ja się nie udzielam ale poczytać takie dyskusje lubię zwłaszcza, że forum umiera a takich potyczek nie było tu z od obalania SSA. Nie wszystkie tematy da się załatwić lajkami na fb.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt mar 29, 2013 2:25 pm

Heh właśnie - jeden z niewielu wątków, gdzie można poczytać merytoryczną i godną uwagi dysputę.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt mar 29, 2013 10:27 pm

Aldaris pisze:Do tej pory przymykałem na to oko. Wiem już, że nie jest to na pewno zacietrzewienie, a jedynie autorski styl pisarski, sposób na poskromienie niepokornego ucznia. Jednakże zupełnie nie pojętym jest dla mnie...


Przepraszam za wcinkę ale coś w tym jest :wink: Panie Psorze Troublemaker

Wesołego

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob mar 30, 2013 1:26 pm

Aldaris pisze:Panie Trouble, nie wiedziałem, że Pan masz zapędy na nauczyciela. Z pozycji ucznia nie występowałem i przykro mi, że nie sprostałem wymaganiom.


Troublemaker pisze:Secundo: zgadzam się, że konformizm dotyczy olbrzymiej części aspektów naszego życia jako powiązań między jednostką a zbiorowością.


Troublemaker pisze:Abstrahując od Twojej bezsprzecznie słusznej krytyki zawodników po wczorajszym meczu


Patrząc przez takowy prymat dedukcji Panie Aldaris jaki widzimy wyżej, to ja pragnę zaznaczyć, że mnie, jak widać, nie przeszkadzało jednak występowanie z pozycji 'ucznia'. :)

Być może w swoim komentarzu odnoszącym się do Twoich słów (pogrubionych przeze mnie w cytacie) mogłem użyć innej terminologii i jestem w stanie to przyznać, ale na miłość boską, inaczej tego nie można było zinterpretować, tylko jako oksymoron, czy abstrakt.
W kontekście powyższej uwagi oskarżyłeś mnie o swoisty forumowy despotyzm, pomijając główny, a tworząc nowy wątek. Poczułem się niczym wirtualny Pol Pot, Kim-Ir-Sen, czy też Iwan IV Groźny. :)
Wydaje mi się, że 'zacięcia nauczycielskiego' bynajmniej nie posiadam i uważam takowe stwierdzenie za pewną nadinterpretację. Nie śmiałbym aspirować do takiej roli.

Aldaris pisze:Fenomen internetu, jak i for internetowych jest jednak niepojęty, a konwersacja z pozycji monitora jest rzeczywiście kształcąca.


...owszem, może takową być, lecz fora internetowe dają niestety szerokie pole do nieistotnych degresji (ułatwiających ucieczkę od głównego wątku) tworzonych przez strony dysputy i niedomówień, które w toku rozmowy należy prostować, tudzież kierować ją na właściwy tor zgodny z meritum:

Aldaris pisze:
Troublemaker pisze:
Aldaris pisze:Generalnie można przyjąć tezę, że środowisko kibicowskie w Polsce ma poglądy prawicowe, których ja nie podzielam, ale nie o to tutaj biega.


Jak widać, pewne Twoje zacietrzewienie odegrało jednak znamienną rolę w powyższej wymianie zdań.


Jak na podstawie powyższego zdania stwierdziłeś, że wdarła się do rozumowy jakakolwiek emocjonalność z mojej strony :shock: Fenomen internetu, jak i for internetowych jest jednak niepojęty, a konwersacja z pozycji monitora jest rzeczywiście kształcąca. Tyle ode mnie. Wesołych Świąt i więcej dystansu na przyszłość :)


Kolejny przykład mankamentu tego typu deliberacji niestety (słusznym zdaję się być stwierdzenie, że nic nie zastąpi spotkania face to face).

Miałem tutaj na myśli zacietrzewienie (nie jest ono bynajmniej synonimem emocjonalności, czego przykładów podać mogę multum) związanie sympatiami politycznymi, bądź z awersją do szeroko rozumianej prawej strony. Nie mam oczywiście stuprocentowej pewności, dedukuję na postawie słów i wydaje mi się, że jest to znaczący czynnik.


Również życzę Zdrowych i Wesołych Świat, oraz pewnej dozy samokrytycyzmu. :)


stazyja69 pisze:
Aldaris pisze:Do tej pory przymykałem na to oko. Wiem już, że nie jest to na pewno zacietrzewienie, a jedynie autorski styl pisarski, sposób na poskromienie niepokornego ucznia. Jednakże zupełnie nie pojętym jest dla mnie...


Przepraszam za wcinkę ale coś w tym jest :wink: Panie Psorze Troublemaker

Wesołego


Jeżeli nie rzutuje to na merytorykę wypowiedzi, to wzorem kolegi Aldarisa powinienem życzyć...dystansu, ponieważ do wspomnianych wyżej 'lajków' na Fb nie będę się ograniczał. :)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » sob mar 30, 2013 4:14 pm

cracovia mistrzem Polski w hokeju na lodzie

edit - 2 ujecia z finalowego meczu w Jastrzebiu ze stronki hokej.net
http://www.hokej.net/pl/galeria,getZdje ... 978jpg.jpg
http://www.hokej.net/pl/galeria,getZdje ... 0_1jpg.jpg

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob mar 30, 2013 6:55 pm

gdzie obejrzeć na necie Stomil-craxa? wszedzie sie otwiera jebany tenis;/

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » sob mar 30, 2013 7:10 pm

dUfio pisze:gdzie obejrzeć na necie Stomil-craxa? wszedzie sie otwiera jebany tenis;/


sopcast - kanał nr 96707

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob mar 30, 2013 7:14 pm


Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt kwie 02, 2013 8:53 pm

Do czego to może doprowadzić sport :shock: --> http://i49.tinypic.com/vx0kg4.jpg

Więcej, plus video z tego zdarzenia --> http://informacjeusa.com/tragiczny-wypa ... eczu-ncaa/

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » sob kwie 13, 2013 4:21 pm

W Polsce także cuda się zdarzają i to podobnie jak w Dortmundzie.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... M9fEh-7zSU
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn kwie 15, 2013 1:24 pm

Ciekawie zrobiło się w ekstraklasie w walce o utrzymanie. Podbeskidzie traci już tylko 5 pkt, do jak się okazało Pogoni Szczecin. Podbeskidzie wygrało na Górniku 0:1. Brak im umiejętności, ale nadrabiają to ambicją. Pogoń z kolei jakby jej nie miała. Oglądałem ją parokrotnie, ogólnie zbieranina obcokrajowców, nic szczególnego. W następnej kolejce Podbeskidzie gra z Bełchatowem, a Pogoń jedzie do Legii, także wielce prawdopodobne, że różnica zmniejszy się do 2 pkt.

Jeszcze dwa słowa odnośnie reformy ligi od przyszłego sezonu. Większość czytających na pewno się z nią zapoznała. Przeglądam sobie czasami forum Wisły i widzę tam sporo opinii dotyczących chęci, by liga składała się z 10 zespołów, czyli 4 rundy, każdy z każdym. Mam rozumieć, że piszący to mają świadomość, że przy takiej reformie miejsca dla Wisełki będzie... ale w I lidze.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn kwie 15, 2013 2:38 pm

Przed wejściem na stadion każdy otrzymał biały malarski kombinezon. Te najpierw posłużyły do stworzenia odpowiedniego tła do oprawy, a później zostały wykorzystane raz jeszcze. Warto wspomnieć, że niektórzy mieli spore problemy, by się w nie wcisnąć, a zwłaszcza nieco wyżsi i grubsi kibice, dla których zabrakło rozmiarów XXL i musieli kombinować z "eMkami" ;).

E tam, jak już jesteśmy przy tematach sportowych to Ty się fascynujesz czy Podbeskidzie prześcignie Pogoń, ewentualnie czy Wisełka zajmie miejsce 9 czy 11 na koniec sezonu. Mnie o wiele bardziej frapuje jak ubrać pasibrzucha w M-kę? Toć to sport ekstremalny. :lol:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn maja 13, 2013 12:40 pm


ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt cze 18, 2013 9:09 am

Hutnik Warszawa 18 54 18 0 0 188-0



http://www.90minut.pl/liga/0/liga6438.html

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz cze 23, 2013 11:02 am

Wie ktoś może jaka impreza odbywa się właśnie na Suchych Stawach :?:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo