To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt gru 07, 2018 1:44 pm

Puszcza Niepolomice-Miedz Legnica,Odra Opole-Jagiellonia Bialystok,Gornik Zabrze-Lechia Gdansk i Rakow Czestochowa-Legia warszawa.Tak los wskazal w pucharze kraju :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn gru 17, 2018 3:46 pm

Wszystkie pary 1/8 fina³u Ligi Mistrzów:
Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City
Atletico Madryt - Juventus
Manchester United - Paris Saint-Germain
Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
Olympique Lyon - Barcelona
Roma - Porto
Ajax Amsterdam - Real Madryt
Liverpoool - Bayern Monachium :roll: Pary 1/16 fina³u Ligi Europy:
Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb
Club Brugge - RB Salzburg
Rapid Wiedeñ - Inter Mediolan
Slavia Praga - Genk
FC Krasnodar - Bayer Leverkusen
FC Zurych - Napoli
Malmoe - Chelsea
Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt
Celtic Glasgow - Valencia
Stade Rennais - Betis Sewilla
Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów
Lazio Rzym - Sevilla
Fenerbache Stambu³ - Zenit Sankt Petersburg
Sporting Lizbona - Villarreal
BATE Borysów - Arsenal
Galatasaray Stambu³ - Benfica Lizbona :roll:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob gru 22, 2018 9:04 pm

Real Madryt klubowym mistrzem swiata,ograli madryciaki jak chcieli Arabow 4-1,ale paradoksem sytuacji jest to,ze zadnego gola nie zdobyl napastnik Madrytu,bo gole Ramos,Lorente,Modric i jedna samobojka arabow :roll: to trzeci z rzedu triumf Realu w klubowych mistrz swiata.Paradoksem jest ze na krajowym,Hiszpanskim podworku Real tak rzadko ostatnimi latami zdobywa mistrzostwo swego kraju,a tymczasem zarowno w lidze mistrzow,jak tez w swiatowej klubowce nie ma mocnych na krolewskich :roll:

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » śr lut 13, 2019 10:34 am

Zmarł Lucjan Trela legendarny bokser ze Stalowej Woli.Pieciokrotny mistrz Polski, mieścił się w limicie tej wagi, ale w dolnych rejonach.Nie miał warunków na tę kategorię, jednak mocno nadrabiał sercem do walki.Przegrał, ale przetrwał walkę z Georgem Foremanem na olimpiadzie w Meksyku.O miano najlepszego w tej wadze wówczas w Polsce walczył z Jędrzejowskim i Draganem z Hutnika.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr lut 13, 2019 10:50 am

Po zimowe przerwie wrocila liga mistrzow,pieeszczotliwie zwana liga misiow :roll: duza sensacja na Old Traford United dostali po dupie od PSG 0:2,ponadto Roma 2:1 Porto,dzis Kurski pokazuje Totenham z Dortmundem,mozliwe ze Piszczek zagra.Jutro liga europy,co ciekawe nadal tam w grze sa 2 kluby z Czech i 1 z Bialorusi :shock: podczas gdy Polskie klubowki swiety spokoj juz mialy w lipcu z europucharami :roll: niech dalej sciaaja masowo zacizna cudzozimska armie,to dalej Poilska klubowka robic bedzie pod siebie.

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » śr lut 13, 2019 6:41 pm

Jutro liga europy,co ciekawe nadal tam w grze sa 2 kluby z Czech i 1 z Bialorusi


co w tym dziwnego? chyba 12 lat temu pisałem gdzieś na forum, że piłkarsko liga czeska jest lepsza...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr lut 13, 2019 8:14 pm

Mówię to co myślę, robię to co mówię

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » śr lut 13, 2019 8:30 pm

Jak zobaczyłem fotografie,to myślałem, że to jakaś stara historia.Nie sądziłem, że Jagna,Kostecki są w Sejmie.No cóż, to już nie sportowcy a politycy.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr lut 13, 2019 11:03 pm

Totenham jedzie z Dortmundem az 3:0,niesamowity mecz Spurs zajechali i wgnietli w glebe calkowicie Niemiecki klub :) milo obejrzec tak upokorzonych niemiaszkow,moze dadza rade zrobic awans koguty.Drugi mecz Ajaks minimalnie ulega gigantowi z Hiszpani Realowi 1:2,a w studio tvp Polscy dziennikarze mocno przejeci porazka Dortmundu :) brawo Spurs,oby dali rade awansowac.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt lut 15, 2019 2:03 pm

https://gol24.pl/wisla-krakow-akcje-klu ... kstraklasa Po przeczytaniu tej mapawki jestem w szoku :shock: no bo skad,az taka duza pomoc smarkom Wisly z Wroclawia i z Gdanska,a juz hitem nad hity,skad az taka Warszawy :shock: :roll: a do tego trza jeszcze dodac kluby z okregowych Lig,czy A-klasowych np. Wiktoria Jaworzno,Skawinka Skawina,Sucha Beskidzka,Wegrzcanka,Sledziejewice.

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 14, 2019 9:35 pm

"Paul Scholes, były piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Anglii, po 31 dniach zrezygnował z pracy trenera w czwartoligowym klubie Oldham Athletic...........za jego kadencji drużyna wygrała jedno z siedmiu spotkań. Obecnie zajmuje 14. miejsce w tabeli."
Niezłe tempo, 31 dni, 7spotkań. U nas narzekania że gramy zbyt często, tym czasem w LM liga angielska rządzi.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » śr mar 20, 2019 8:40 am

Juz jutro zaczynaja sie eliminacje do euro 2020 :roll: Repr Polski wyjezdza do Wiednia na mecz z Austria,a 3 dni potem z Lotwa w domu.W Polskiej grupie Izrael kontra Slowenia i Macedonia z Lotwa.Pora zaczynac :roll:

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw mar 21, 2019 6:30 am

Dziś to najchętniej w ogóle nie oglądałbym reprezentacji. Tej reprezentacji Brzęczka z Błaszczykowskim i Lewandowskim ciągle w pierwszej jedenastce...
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » sob mar 23, 2019 8:29 am

Polska 1:0 Austria, zloty gol Pio Pio Pio :roll: Inne mecze Macedonia 3:1 Lotwa,Izrael 1:1 Slowenia.Jutro Polska kontra Lotwa.Z ciekawszych spotkan innnych grup,Holandia 4:0 Bialorus,Anglia 5:0 Czechy,Portugalia 0-0 Ukraina,Belgia 3-1 Rosja,Slowacja 2:0 Wegry,a Kazachstan ogrywa 3:0 Szkocje :shock:

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pn mar 25, 2019 8:43 am

Polska 2-0 £otwa
Robert Lewandowski 76, Kamil Glik 84.Ponadto, Slowenia 1:1 Macedonia,Izrael 4:2 Austria,3 bramki Zahawi i Dabbur,oraz Arnautowic2 i na Izrael trzeba zwrocic baczna uwag,bo sa grozni :roll: ale Austria powinna sie mocno wstydzic,bo pilkarzy ma z niemieckiej ligi i z potentata Austriackiej Red Bul Salzbug i Austriaki taki piach prezentuja :shock: A repr Polski kolejny mecz zagra w Macedoni w Skopje,a potem z Izraelem.