To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn wrz 14, 2020 5:59 pm

A to o której.

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn wrz 14, 2020 6:03 pm

HAMAS pisze:A to o której.

16:30 w Raciborowicach.

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 29, 2020 8:04 pm

Jak się nie wiedzie , to się nie wiedzie .


Z przykrością informujemy, że spotkanie 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Garbarnią Kraków, a Chojniczanką Chojnice nie będzie transmitowane w Polsacie Sport.

Ze względu na pozytywny wynik testu COVID-19 u dwóch członków ekipy realizacyjnej oraz braku możliwości zorganizowania zastępstwa, stacja Polsat jest zmuszona odwołać piątkową transmisję.

Stacja Polsat posiada na wyłączność prawa medialne do meczów Fortuna Pucharu Polski, dlatego jako Klub nie możemy przeprowadzić transmisji z pucharowego starcia.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw paź 29, 2020 10:44 pm


HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw paź 29, 2020 10:57 pm

ksh72 pisze:https://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/w-2022-roku-tramwaj-bedzie-trenowal-pod-dachem_38303.html

na Tramwaj 4,7 mln zł jest


To są jaja.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lis 02, 2020 10:21 am

nasz profil na fb polubiło >10 000

jesteśmy na fb czwartą siłą Krakowa:
gts - 291 567
judki - 107 452
Wieczysta - 14 763
Hutnik -10 004
Garbarnia - 7982


w II lidze 8:
GKS K-ce - 52 tys.
Motor Lublin - 32 tys.
Olimpia Grudziądz - 22 tys.
Olimpia Elbląg - 20 tys.
Stal Rzeszów - 20 tys.
Chojniczanka - 16 tys.
KKS Kalisz - 11 tys.
Hutnik - 10 004

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw lis 12, 2020 5:39 pm

https://newonce.sport/2020/11/korona-bi ... tu-chodzi/
Przeczytajcie do końca.
Nadaje się do tematu o covidzie, ale chyba bardziej odnośnie rozgrywek sportowych, ligowych i piłkarskich. Fajnie się zrobi dopiero jak wejdą szybkie testy w dniu meczu.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob lis 14, 2020 6:33 pm

1 -6.25 X -4.20 2 -1.45

Kursy przedmeczowe w spotkaniu trzeciej ligi mazowieckiej Polonia Warszawa – Legia II.
Obydwie drużyny po tyle samo punktów przed meczem i Polonia gospodarzem. Z skąd taki kurs? Legia II postanowiła wystawić CAŁĄ ekstraklasową obronę i bramkarza. Taka ciekawostka, że nie tylko my mamy takiego pecha.
Według https://www.flashscore.pl/ jest 74 minuta i 1-0.
Czyli chyba da się wyrwać faworytowi punkty u siebie ..
Edit
Koniec 1-0.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn sty 18, 2021 12:45 pm

"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. – Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek."

Wybaczcie źródło:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra ... go/xbpfh6t
Quam dulce et decorum est pro patria mori

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pn sty 18, 2021 2:15 pm

Troublemaker pisze:"Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. – Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek."

Wybaczcie źródło:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra ... go/xbpfh6t

Brawo nie mogłem patrzeć jak kadra gra za Brzęczka, Boniek nie boi się odważnych decyzji

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt sty 19, 2021 4:42 pm

Polemizowałbym. Myślę, że tu zadziałał czar najlepszego piłkarza świata i spółki. Najzwyczajniej w świecie mieli już dość "warsztatu"tego "trenera". Boniek się wystraszył skandalu na koniec swej kadencji i popuścił w majty. Jak zawsze postawiony pod ścianą upuszcza kleksa. Mając do wyboru kadrę z Lewym i spółką a kadrę z Brzęczkiem i bez nich to wybór był prosty.
Boniek i odważne decyzje to jak Świnoujście i Przemyśl.

wojo77
Posty: 1076
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt sty 19, 2021 5:42 pm

Pytanie ile jest prawdy w tym że podjął ją sam bez konsultacji z zarządem. Inna sprawa że gdyby na stołku siedział nadal Grzesiu lub Michał to Brzęczek byłby nadal trenerem a my gralibyśmy w 3 lidze :roll:

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt sty 19, 2021 6:46 pm

Myślę że Lato czy Listkiewicz nie musieliby dymisjonować Brzęczka bo on nigdy by nie został u nich selekcjonerem.
Jak mi powiedział były selekcjoner z Krakowa to wszyscy w Lublinie byli już dogadani z wiadomo kim. Gdyby nie medialna nawałnica to kleks na majtach by się nigdy nie pojawił i HKS by grał w 3 lidze. Tu tylko i wyłącznie zasługa Hutnika i mediów.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr sty 20, 2021 11:43 pm

Dziś był wybór: jakiś superpuchar Włoch, albo puchar Hiszpanii, Real Madryt z beniaminkiem 3 ligi. Na szczęście wybrałem ten drugi mecz. 3 liga grała dzidą do przodu, plus wg mnie trener miał koncepcję na ten mecz, plus trochę szczęścia. Piszę to odnośnie dziwnej taktycznej mody na granie piłką od bramkarza do obrońców, potem strata piłki itd..... a kibice się nudzą.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sty 27, 2021 12:50 am

Lato 2019, ONZ bije na alarm - okazuje się, że sam tylko Leo Messi zarabia prawie dwa razy więcej, niż wszystkie piłkarki z siedmiu najlepszych lig kobiecej piłki nożnej - razem wzięte. A nie po to Karol Marks napisał swoje książki, i nie o to walczyli kontynuatorzy jego dzieła - Lenin i Stalin, żeby teraz jedni zarabiali więcej od innych. Dlatego ONZ namawia wszystkich do wzięcia udziału w akcji #RównePłace, mającego na celu zrównanie pensji najlepszych piłkarzy, których mecze chcą oglądać setki milionów ludzi na całym świecie, z pensjami piłkarek grających w ligach, których mecze chcą oglądać rodzice, ciotki, wujkowie i kuzyni zawodniczek w nich występujących.
Styczeń 2021. Kobieca reprezentacja Brazylii przygotowuje się do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Kadra jeszcze nie kompletna, ale na zgrupowaniu nie brakuje największych gwiazd - takich jak Marta, kilkukrotna laureatka nagrody dla najlepszej piłkarki na świecie (w tym również sprzed dwóch lat), żywa legenda kobiecego futbolu. A obok niej - inna legenda, Cristiane Silva, będąca świeżo po ślubie ze swoją żoną (pobrały się w sierpniu). Postępowe media podają, że w rozgrywkach olimpijskich ma już na koncie łącznie aż 14 goli - co jest nie tylko najlepszym wynikiem wśród kobiet, ale i żaden facet w tej klasyfikacji nie może się z nią równać! I co wy na to, w dupę rąbani szowiniści? Łyso wam? No to czytajcie dalej.
No i ta przygotowująca się do ważnego turnieju reprezentacja, rozegrała sparing z męską drużyną z klubu Gremio. Co więcej - była to drużyna... juniorów, nastolatków z kategorii wiekowej Under-16. Czyli chłopacy w wieku mniej więcej od 14 roku życia. Pełne polotu dzieciaki, które dopiero uczą się taktyki i dyscypliny, przygotowując się, by któregoś dnia być już gotowym do grania z dorosłymi.
Chciałem sprawdzić na oficjalnej stronie brazylijskiej reprezentacji, jaki padł wynik, bo mnie to zaciekawiło. No i znalazłem wzmiankę, że taki mecz się odbył, znalazłem bogatą galerię zdjęć, znalazłem pomeczową wypowiedź selekcjonerki, tylko czegoś, cholera, jakby brakowało. No ale czego...? I nagle olśnienie: no tak - brakuje WYNIKU!
Ale po chwili przyszło drugie olśnienie, i aż się pacnąłem w czoło - przecież to oczywiste, że tak dumna drużyna jak kobieca reprezentacja Brazylii, światowa potęga, nie będzie się chwalić upokorzeniem jakichś małolatów, którzy teraz pewnie siedzą w szatni i opłakują lekcję gry, jaką dostali. Poza tym, po co w ogóle podawać wynik - wystarczy spojrzeć na zdjęcie, jakim okraszono ten sparing. Przecież wyraźnie widać, że brazylijska gwiazda mija tych gówniaków jak tyczki. Aż mi ich prawie szkoda. No ale dla formalności wyszperałem jeszcze artykuł na ,,Globo Esporte", no i oczywiście, zero zaskoczenia - 6:0. Ale to w sumie i tak niski wymiar kary. Może dlatego, że mecz trwał 2 razy po 30 minut, a nie 2 razy po 45...? Nie miały czasu, żeby tym juniorom więcej nastukać, nie ma co się czepiać.
O kurde, nie doczytałem. Mój portugalski kuleje. -_- Owszem, było 6:0, ale nie dla przygotowującej się do Olimpiady reprezentacji brazylijskich gwiazd futbolu kobiecego, z kobiecą wersją Messiego w składzie...
...tylko dla drużyny Gremio U-16. Ups!
Obrazek
---
Pozwolę sobie zakończyć moją puentą z 2019. ,Takie są jednak fakty - gra Messiego budzi globalne zainteresowanie, globalne zainteresowanie przyciąga media i najbogatszych reklamodawców na świecie, a media i bogaci reklamodawcy generują pieniądze. Z tych pieniędzy robi się pensja dla Messiego.
Zasada jest więc prosta - chcesz zarabiać tyle co Messi lub Ronaldo, feministko?
Graj tak jak Messi lub Ronaldo.
Nie umiesz? Kurde, szkoda. Czyja to wina? Messiego czy Ronaldo...? : >
Pewnych barier nie da się przeskoczyć choćby nie wiadomo jak się otępiało ludzi lewicową i marksistowską propagandą.
Z jakichś przyczyn jest w Google więcej zapytań o nagą Beyonce, niż o gołego Hołdysa."

https://globoesporte.globo.com/rs/futeb ... eino.ghtml

Tak ogólnie to nie mam nic do kobiecego sportu. Wręcz przeciwnie szanuje kobiety i podziwiam te uprawiające sport. Ale tylko chory na umyśle nie widzi tu różnicy. Ciekaw jestem czy odwiedzający to forum postępowi (tak są tacy) byliby za zrównaniem pensji zawodników Hutnika z ich ewentualnymi konkurentkami występującymi w II lidze kobiecej pod herbem Hutnika? Nie jestem szowinistą wręcz przeciwnie nieraz odpuściłem picie z kumplami bo kobieta na mnie czekała. Pytam uczciwie czy chciałbyś chodzić na meczę piłki nożnej kobiecej i czy wszyscy jesteśmy tacy sami czy to GŁUPOTA?
Mówię to co myślę, robię to co mówię