To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sty 27, 2021 6:42 am

Sekcja futbolu kobiecego na Hutniku: jak najbardziej na tak. Jeśli bylyby chętne do grania i ogarniania tematu to czemu nie - łnpk i inne sporty

A co do pensji: praca jest tyle warta, ile ktoś chce za nią zapłacić. Kropka. Odgórne równanie to chyba nie w tych czasach


Inna sprawa to radocha z oglądania. Kiedyś myślałem ze moze siatkówkę da się oglądać w wydaniu kobiet. Dopóki nie zobaczyłem jakiegoś waznego meczu Polek. Duża przewaga, z 5 piłek meczowych, kilka z nich w górze. I co? I nic...

JOK_NH
Posty: 4596
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr sty 27, 2021 8:38 am

Nie chcę wyjść na szowinistę, ale nie dam rady oglądać kobiecych sportów drużynowych. Indywidualne są spoko, ale na przykład piłka nożna to taka sieczka, jakby grały małolaty na orliku. Wspomniana siatkówka także, poziom na który czasem się umawiam pograć z ludźmi na sali szkolnej. W ogóle nie czerpię z tego radości oglądania i uczestniczenia w czymś wyjątkowym, nawet gdyby to było pod herbem Hutnika.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr sty 27, 2021 9:15 am

PITROL pisze: Nie jestem szowinistą wręcz przeciwnie nieraz odpuściłem picie z kumplami bo kobieta na mnie czekała.


za moich czasów to nie miało nic wspólnego z szowinizmem, a bardziej z pantoflarstwem :wink: :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob sty 30, 2021 7:30 am

ksh72 pisze:
PITROL pisze: Nie jestem szowinistą wręcz przeciwnie nieraz odpuściłem picie z kumplami bo kobieta na mnie czekała.


za moich czasów to nie miało nic wspólnego z szowinizmem, a bardziej z pantoflarstwem :wink: :wink: :wink: :wink:

Tak masz racje, byłem pantoflarzem. Czasami. Ani się tego wstydzę ani też niema, czym się chwalić takie życie. Wiem, że uśmieszki świadczą, że post był żartobliwy, ale ogólnie masz rację. Ja zresztą czasami jak coś napiszę, gdy mam czas to po pracy i często pod wpływem alko, dlatego tak szczerze :wink: :lol:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob sty 30, 2021 10:29 am

JOK_NH pisze:, ale na przykład piłka nożna to taka sieczka, jakby grały małolaty na orliku.

3-4 lata temu zorganizowano mecz mistrzyn swiata USA z mlodzikami z Dallas do lat bodajze 16. Nie pamietam wyniku ,ale mlodzicy je rozniesli, a pewnie i tak nie grali na 100% nie chcac ich faulowac. Takze to jest poziom 12 letnich dzieci a nawet gorszy
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt lut 05, 2021 8:35 pm

https://www.sport.pl/sport/7,83709,2674 ... kordy.html
Proponuje doczytać do końca .Tym lepsze że artykuł z postępowej gazetki. Kolejny przykład jak to rewolucja zjada własne dzieci. Historia lubi się powtarzać. Szkoda tylko normalnych dziewczyn którym przyjdzie rywalizować z babochłopami.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw lut 18, 2021 8:17 am

Tenis w kobiecym wydaniu też może być ekscytujący.
Muchova -Brady właśnie obejrzałem.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz lut 21, 2021 8:21 pm

AC Milan dziś przed stadionem w meczu derbowym z Interem. Czas wracać do normalności.

https://www.youtube.com/watch?v=fYHTbtTs0mg
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr lut 24, 2021 9:03 pm

Tak mi się przypomniało ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jDEt5LtqV8s

Szczególnie ... od 5;43

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz lut 28, 2021 11:56 pm

https://www.youtube.com/watch?v=rHbfOTi ... e=emb_logo
Tak chyba powinien wyglądać tan team spirit, choć to sport typowo indywidualny..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4596
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn mar 01, 2021 2:22 pm

No tam widać, że jest ekipa i to owocuje rotacją w zdobywaniu pucharów, zwycięstw. Miłe obrazki.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » wt mar 02, 2021 8:31 pm

"Drużyny rezerw mogą awansować z 2 ligi do 1 ligi. Zmiany które pozwalają zespołom rezerw na występy o jedną klasę rozgrywkową niżej od pierwszej drużyny. Jasne, że w tej samej lidze grać nie mogą, natomiast od sezonu 2020/2021 to już nie muszą być dwie klasy różnicy."

Źródło: Profil na FB "2 & 3 Liga Polska" -> https://www.facebook.com/IIiIIILP/posts ... 0584561802

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw mar 11, 2021 6:21 pm

Wiadomo ze nam daleko do jakiejkolwiek sympatii do Ruchu, ale to co goscie odwalili z prezentacja druzyny to....

https://www.youtube.com/watch?v=XmK-CbRbpI8

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz mar 14, 2021 11:16 pm

Już się naśmieszkowałem z teorii spiskowych po niespodziewanej wygranej w Katowicach. Żeby pokazać, że takie wyniki się zdarzają a mecz meczowi nierówny przed chwilą pogromcy z Ligi Mistrzów Barcelony, (bo 1-4 w roli gospodarza dla klasowego zespołu to pogrom) prowadząc do przerwy 1-0 przegrali z 19 w tabeli przed meczem Nantes. W takiej Fortunie kurs przed meczem na porażkę PSG wynosił 18 tak osiemnaście. Zapewne multimilionerzy z Paryża postanowili zagrać na swoją porażkę. :roll:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pn mar 15, 2021 9:46 pm

PITROL pisze:Już się naśmieszkowałem z teorii spiskowych po niespodziewanej wygranej w Katowicach. Żeby pokazać, że takie wyniki się zdarzają a mecz meczowi nierówny przed chwilą pogromcy z Ligi Mistrzów Barcelony, (bo 1-4 w roli gospodarza dla klasowego zespołu to pogrom) prowadząc do przerwy 1-0 przegrali z 19 w tabeli przed meczem Nantes. W takiej Fortunie kurs przed meczem na porażkę PSG wynosił 18 tak osiemnaście. Zapewne multimilionerzy z Paryża postanowili zagrać na swoją porażkę. :roll:


Nie od dziś wiadomo że wszystkie mecze są "ustawione" przez buków
A szczególnie te nietrafione ;) przez nas na kuponie.