To i owo na sportowo.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr mar 17, 2021 12:02 am

Ja natomiast usłyszałem taką oto anegdotę.
Na temat najnowszego dopingu na żylecie.
I to nie od żadnego wiślaka a właśnie od kibica klubu, że stolicy.
Tacy w delegacje taż do huty przyjeżdżają jakby ktoś wchodził w szczegóły.
Nikt ważny po prostu sympatyk, żeby nie było niedomówień.
A że ich trenerem jest grubas Czesław M ,prywatnie Wielkopolanin więc chyba sympatyk Lecha ksywa 711 bo tyle miał połączeń z fryzjerem gdy go skazano za korupcję.
Hej Czesław Dzwooooń
Sia la la la la la la laaaaaaa...
Dalej już nie przypominam sobie tym bardziej, że późna pora, ale taki doping chyba na naszą ligę starczy i już wiadomo, kto ją wygra.
:lol:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw kwie 01, 2021 12:06 am


Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw kwie 01, 2021 12:47 am

Niemcy przegrały u siebie z Macedonią 1-2.Już wiele wyników w tych eliminacjach było nieprzewidywalnych ale za zwycięstwo Macedonii na wyjeździe kursy po 25 niebyły sensacją.Do jakich to wniosków prowadzi?Tak apropo, że niespodzianki się w piłce zdarzają...Nie twierdzę, że wałków w polskiej piłce klubowej niema oczywiście, że są ale twierdzenia fanów gieksy, że tylko dzięki bukmacherce Hutnik mógł z nimi wygrać też między bajki włożyć. Nasza drużyna na pewno mniej się różni w ocenienie indywidualnych wartości piłkarskich od GKS niż Macedonia od Niemiec. Tyle w tym temacie, bo już nudny się robie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob kwie 17, 2021 12:48 am

Kącik piłkarsko-marksistowski. Dwie wiadomości z ostatnich dni, na które wcześniej nie miało czasu a i teraz trochę w skrócie opiszę, ale opisać muszę, bo to powinno widzieć jak najwięcej ludzi.
Węgierski trener bramkarzy w klubie Hertha Berlin, Zsolt Petry, udzielił wywiadu WĘGIERSKIM mediom. Powiedział tam, cytuję za postępowym Onetem: ,, Europa jest kontynentem chrześcijańskim, nie podoba mi się upadek moralny, który przetacza się przez kontynent. Żyjmy dalej zgodnie z wartościami narodowymi". Podzielił się również opinią, w której nie zgadza się z poglądami węgierskiego bramkarza grającego w Niemczech, który poparł środowiska homo i trans. Petry stwierdził, że opinia tego piłkarza nie odzwierciedla poglądów węgierskiego społeczeństwa.
Skoro Onet nie wytoczył mocniejszych cytatów, należy chyba uznać, że te były już... najmocniejsze i najbardziej skandaliczne. Efekt?
Trener bramkarzy został przez Herthę Berlin wypierdolny z pracy. Na zbity pysk. Niemiecki klub w środku pandemii wyrzucił na bruk swojego pracownika, za to że w węgierskich mediach miał czelność przypomnieć o chrześcijańskich korzeniach Europy, wyrazić patriotyczne poglądy i sprzeciwić się poglądom promującym lobby LGBT. Berliński klub wydał komunikat: ,,Hertha BSC podpisała Kartę Różnorodności i jako stowarzyszenie jest aktywnie zaangażowana w wartości takie jak różnorodność i tolerancja, ponieważ te wartości są dla nas ważne. Nie można tego znaleźć w oświadczeniach Zsolta Petry'ego, które ogłosił publicznie jako nasz pracownik".
To już nawet nie jest tylko marksizm - to jakaś chora hybryda bolszewizmu z nazizmem, gdzie ludzie są wyrzucani z pracy już nie za to, że wyzywają gejów wulgarnymi określeniami, albo rzucają prostackimi rasistowskimi tekstami - ale po prostu wyrażają poglądy nie płynące z nurtem marksistowskiej doktryny. To jest zamykanie mordy niepokornym i zastraszanie całego środowiska, od tego zaczyna się każdy totalitaryzm. Teraz każdy będzie się bał choćby PISNĄĆ coś przeciwko temu marksistowskiemu szaleństwu, bo może wylecieć na zbity pysk, a jak widać - struchlałe, pizdowate środowisko ani myśli wychylić się i wstawić się za trenerem potraktowanym według tradycyjnej bolszewickiej receptury.
Mało wam? No to drugi temat - czarny piłkarz hiszpańskiej Valencii, Diakhaby, publicznie oskarżył białego piłkarza rywali, z drużyny Cadiz, że został przez niego nazwany ,,kawałkiem czarnego gówna". Choć rywal zdecydowanie zaprzeczył, od razu zrobił się skandal, gównoburza, klubowi koledzy tylko na postawie jego wersji strzelili focha i zeszli z boiska, a sprawę opisały media na całym świecie, nie wyłączając amerykańskiej stolicy lewactwa, czyli CNN.
Tymczasem po zatrudnieniu ekspertów od czytania z ruchu warg, po przeanalizowaniu materiałów video pierwsze ustalenia ligi hiszpańskiej są takie, że oskarżony o rasizm zawodnik nie powiedział nic co choćby brzmiało podobnie do tego, co zarzuca mu Francuz, który zresztą mieszka w Hiszpanii od niespełna trzech lat ale już robi za eksperta od języka hiszpańskiego, bo zarzeka się, że jego wersja jest jedyną prawdziwą. Tymczasem wspomniani eksperci z ruchu ust hiszpańskiego zawodnika wyczytali następujące słowa: ,,daj mi spokój, przepraszam, co się tak wściekasz?".
No brzmi prawie dokładnie jak: ,,ty kawale czarnego gówna", bez dwóch zdań.
Valencia (na zdjęciu jej piłkarze klęczący dla Dżordża Flojda, mimo że do dzisiaj nikt nie znalazł ani ułamka dowodu na to, że śmierć tego naćpanego człowieka podczas brutalnej interwencji policji miała COKOLWIEK wspólnego z rasizmem) wydała komunikat: ,,Fakt, że nie znaleziono dowodów, nie oznacza, że do tego nie doszło. Klub w żaden sposób nie zmienia swojej opinii na temat tych wydarzeń i w pełni wspiera naszego piłkarza. Naszym celem jest zobaczyć zmiany i prawdziwą reakcję na tak poważne wydarzenie, należy zmienić przepisy".
No to może w ogóle zmieńcie, debile, przepisy w taki sposób, że jak czarny powie, że go biały faulował, to od razu czerwona kartka, bez sprawdzania. Bo biały sędzia weryfikujący wersję wydarzeń czarnego zawodnika, to rasizm, faszyzm i biała supremacja.
Poważnie jeszcze ktoś ma jakieś wątpy dlaczego tyle czasu poświęcam na walkę z marksistowską psychozą...?
Poważnie w takim świecie chcecie żyć...?

Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz maja 02, 2021 10:57 pm


Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn maja 03, 2021 12:44 am

z cyklu na zachodzie to już z kibolstwem sobie poradzili nie to, co w tym kraju
https://www.thesun.co.uk/sport/football ... -trafford/
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt maja 04, 2021 9:41 am

Tak obywatele spędzali pierwszy weekend majowy ludzie w Europie


Anglia Obrazek

Holandia Obrazek

Włochy Obrazek

Polska Obrazek
Ostatnio zmieniony wt maja 04, 2021 10:02 am przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 04, 2021 9:54 am

Nie no elita tak

https://zapodaj.net/8d12db24ffce6.jpg.html


No ale patrząc na tamte foty smutno się robi

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt maja 04, 2021 10:04 am

może za 2 tygodnie Legia coś lepszego wykręci to milicja nie będzie taka odważna

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 05, 2021 8:31 am

tu mecz z ostatniego weekendu ligi rosyjskiej
Zenit-Lokomotiv

Pełne trybun, świętowanie na murawie.
Maski mają tylko organizatorzy.

https://www.youtube.com/watch?v=UoMo6ltG8nE

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » śr maja 05, 2021 10:35 am

a tak czysto teoretycznie: jaka kara grozi klubowi jeśli jacyś nieznani sprawcy wtargną na stadion i zajmą miejsca na trybunie w trakcie meczu??
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Piotrek
Posty: 2981
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob maja 29, 2021 10:31 pm

Oglądam od 2 połowy finał LM, w lutym kurs na Chelsea był 25-1 w STS.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pn cze 07, 2021 1:53 pm

I tyle chyba w temacie wyborów w MZPN

https://twitter.com/LukaszSosin1/status ... 6080711684

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz cze 13, 2021 9:53 pm

U mnie w okolicy chyba że trzech młodych Ukraińców grzebie przy samochodach. Nawet pewnie oficjalnie, bo na garażu z kanałem wystawili szyld z napisem „Warsztat samochodowy” i nawet jest nr telefonu komórkowy podany. Więc podszedłem dziś z głupa i welę tekstem: a Co wy dzisiaj meczu nieoglądacie? I wspomniałem o 0-3 Rasiji z Belgią i że dziś ciekawie jaki wynik bo znowu benelux kontra wschód. Choć między sobą gaworzą po sowiecku do mnie ich przywódca kompletnie bez akcentu po polsku: My meczów piłki nożnej nie oglądamy. Pewnie że wsi chłopaki albo może tylko ja mam tak, że mecze swojej reprezentacji oglądam. Albo wystraszeni choć nie winem, czego bo ja marnej postury jak Wołodyjowski, choć kilka granatów w reklamówce miałem. A poważnie to faktycznie się widać nie interesują i grzebią dalej. Także gdzie te czasy, gdy był mecz reprezentacji to ruch na ulicach zamierał, bo wszyscy go oglądali. Widać, że co po niektórym to piłka nożna i nie tylko, jeśli chodzi o reprezentacje się po prostu przejadła…A może po prostu na gamoni trafiłem..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn cze 14, 2021 8:42 am

Ogólnie się przejada, bo jest wsadzana w każdy otwór przez każde możliwe media. Sam pamiętam, że na Euro czy Mundial to brałem wolne dni na mecze Polski, teraz mam to delikatnie mówiąc: gdzieś. Pomijając fakt, że ten turniej jest tak chujowo zrobiony, że sama jego formuła odpycha.