Hutnik Kraków - Lubrzanka Kajetanów (sobota 15.08. g. 15:00)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sie 15, 2009 7:20 pm

Widać, że w tej lidze jest duża różnica poziomów między czołowymi drużyny a tymi z dolnej półki. Podejrzewam, że z wysokim wynikiem będziemy mieć jeszcze do czynienia nie raz na Suchych Stawach. Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest to, by drużyna nie popadła w rozluźnienie lub nadmierną wiarę w siebie. Taki wynik nic bowiem nie świadczy z kontekście gry o sam awans. Za ten oczywiście należą się spore brawa, zwłaszcza że dużo bramek było przedniej urody - przyjemnie się oglądało.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob sie 15, 2009 7:29 pm

Dokładnie. Przyjemnie patrzec na taki mecz, ale osobiśie wolałbym żeby obecny stosunek bramek Hutnika zamiast 14-1 wynosił 3-0 po trzech wygranych meczach wygranych po 1-0. Remis w Alwerni jest niewybaczalny w sytuacji, gdy zawodnicy mają takie umiejętności, jakie mają, niezależnie od tego, ile razy jezcze przeczytam, że ktoś tam twierdzi, że nie mamy składu na włączenie się do walki o awans... I niestety te dziewięć bramek jak dla mnie nie są wystarczająca rehabilitacją za środowy wynik. Taka rehabilitacją będzie choćby 1-0 wyjazdowe, ale np. z Puszczą lub Górnikiem...

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » sob sie 15, 2009 7:32 pm

ogolnie to jebac Impel a najbardziej ta gruba cipe co oddziela kuponik od biletu ...

podchodze pod kasy kupuje bilet ide do tej cipy sam sobie oddzieram podaje jej kuponik a ona mi mówi ze bilet jest nie wazny i ze nie wejde zaczelismy sie kłucic podszedł jakis typ z tej ochrony mówi mi ze mogłem bilet od kogos dostac i prosze kupic nastepny bo "ktos mówgł mi go dac" a ja mówie ze jest niepowazny przeciez baba swiadkiem ze 20sek temu kupywałem bilet a ze sam oddzieliłem bilet od kupony to nie znaczy ze jest nie wazny i baba z kasy to potwierdziła po czym zobaczyłem cały mecz :)

i takie pytanie czy nie moge oddzielic sam tego i jej podac ?
Przy Arce wierne jest Przy Arce HKS !!!

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » sob sie 15, 2009 7:35 pm

Zawsze ktoś drugi kasuje bilet jak to mogę tak powiedzieć . Lepiej następnym razem zostaw to ludziom "śmiesznie" kompetentnym ;) Każdy ma swoją rolę w meczu ;) pozdro :D

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » sob sie 15, 2009 7:38 pm

Wg mnie nie możesz. Chyba taki wlasnie jest sens drukowania kuponow, by oddzierały je osoby, które sprawdzają bilety po to, żeby go "unieważnić" i zapobiec ewentualnemu wejściu na ten samem bilet innej osoby, bo bilet bez kuponu jest nieważny.
Oczywiście osobną sprawą jest to, że jeśli oni widzieli Cię, jak kupujez bilet, to zachowali się dość złośliwie, ale - jak by na to nie patrzeć - mieli prawo...

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » sob sie 15, 2009 10:09 pm

to niech oddzierają tak, żeby nie niszczyć biletów, niektórzy je zbierają :P

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob sie 15, 2009 10:12 pm

a w Kronice znowu chuj wielki o HKS .. za to ponad 10min temat Białej Mazdy .. :twisted:

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob sie 15, 2009 10:14 pm

Z tego co pamiętam to w kronice nigdy nie zajmowali się 4 ligą ale mogę się mylić

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob sie 15, 2009 10:23 pm

HKS1978 pisze:Z tego co pamiętam to w kronice nigdy nie zajmowali się 4 ligą ale mogę się mylić


nie mylisz sie ;p pokazywali kiedys tylko baraze Garbarni o 3 lige i tyle.

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » sob sie 15, 2009 10:28 pm

co nie zmienia faktu, że taki wynik (nieważne z kim) chyba zasłużył chociaż na podanie go...

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » sob sie 15, 2009 10:33 pm

Rafał Brzeziański - zero pracy, jedyny minus to tragiczne wykonywany rzut karny(poprzeczka).

Paweł Czajka - Solidny w defensywnie, dobrze wspiera w ataku

Marcin Pasionek - Pewny, fantastyczny gol z rzutu wolnego.

Arkadiusz Garzeł - Bardzo dobry występ, wg. mnie to on powinien być "drugą wieżą" na środku obrony. Nie ujmując nic Jurkowskiego bo też bardzo dobrze mu idzie.


Sebastian Jagła - miał chłopak dzień, ładne uderzenie zamienione na bramkę. dużo strzałów z dystansu. Solidny występ.


Paweł Pyciak - nie ma co tu mówić, chodzi jak maszyna. Bardzo dobry mecz i 2 bramki.

Krzysztof Świątek - filar pomocy. Rewelacyjne spotkanie, dużo rozgrywa. Świetnie prowadził grę dzisiaj. Bramka z rzutu karnego


Rafał Tabak - zawodnik który zajebiście dużo walczy na boisku. czyści w środku, perfekcyjnie odbiera piłkę rywalom, dobrze się zastawia


Kamil Białkowski - Dobre spotkanie, ładna bramka


Dawid Szewczyk - bardzo dobry występ naszego napastnika. do tego 2 strzelone bramy.

Rafał Gil - żenada. nic dzisiaj nie grał, jedynie wywalczył karnego.


Wojciech Dziadzio - Wszedł po przerwie, kilka akcji, nawet mógł strzelić bramke.

Michał Nawrot - Wszedł na końcówkę zastępując Tabaka. Dobry mecz.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob sie 15, 2009 10:49 pm

fcb pisze:Marcin Pasionek - Pewny, fantastyczny gol z rzutu wolnego.


Nie zgodzę się z tą pewnością - przez dwa niecelne podania Pasiona poszły dwie "jedyne" kontry Kajetanowa...

fcb pisze:Rafał Gil - żenada. nic dzisiaj nie grał, jedynie wywalczył karnego.


Wrócił po kontuzji - jeszcze się przełamie, bo dziś ze skutecznością słabo
Ostatnio zmieniony sob sie 15, 2009 10:50 pm przez tommyl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » sob sie 15, 2009 10:50 pm

Czy Dawid Szewczyk to ten, który grał w dniu dzisiejszym z numerem 5?

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » sob sie 15, 2009 10:51 pm

Lucas[NH] pisze:Czy Dawid Szewczyk to ten, który grał w dniu dzisiejszym z numerem 5?



tak

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » ndz sie 16, 2009 12:03 am