Unia Tarnów - Hutnik Kraków (sobota 29.08 , godzina 17:00)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz sie 30, 2009 12:44 am

Zawsze robią na złość , przekręcają nazwiska , dziś zamiana trenerów nawet była . Tego nie zmienisz . Chyba , że w ogóle nie będą pokazywać meczy z udziałem Hutnika to inna bajka hehe .

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Postautor: _KaeS_ » ndz sie 30, 2009 12:45 am

OŻÓG 1950 pisze:W Kronice był skrót.

No to ja się pytam jak to się ma do tego, że podobno Kronika nie pokazuje 3 ligi?

Pokazała raz i to akurat jak Hutnik przegrał.

Robią nam na złość?


W tej lidze sensacjami są porażki Hutnika :lol:
Ostatnio zmieniony ndz sie 30, 2009 12:46 am przez _KaeS_, łącznie zmieniany 1 raz.

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » ndz sie 30, 2009 12:46 am

Moze pokazali bo jakby nie bylo 2 druzyny z malopolski graly i do tego z tradycja i kibicami.

A co do naszej liczby spodziewalem sie 100% wiekszej widownii, ale jak widac nie bylo takiego cisnienia na ten mecz. Mam nadzieje ze Beskidem bedzie lepiej. Pzdr
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz sie 30, 2009 7:44 am

Trener Sieklińśki powiedział, że na mecz pojechali z 13 zawodnikami. Kurwa sytuacja kadrowa jest przekichana.

Trudno odrobimy z Wieliczką. Nie martwmy się. I tak jesteśmy najlepsi w tej lidze.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » ndz sie 30, 2009 10:02 am

Po obejrzeniu relacji z meczu i zobaczeniu jak tracimy bramkę stwierdzam, że oprócz Turbasy, który nie trafił w piłkę winę ponosi zawodnik z nr 10(prawdopodobnie jest to Pasionek,ale nie jestem pewien), który odpuścił całkowicie pogoń za zawodnikiem z unii.2 od nas , którzy stali za nim było szybciej przy bramce niź on! Była to ewidentnie jego wina, ponieważ został jako ostatni i nie uciekł przed pozycją spaloną!Szkoda, że nie chce się mu się już grać!

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz sie 30, 2009 10:21 am

Coś w tym jest tak jak piszesz . Nie ma co już o tej akcji gadać, spieprzyli bramkę na własne życzenie i okazała się jedyną , trudno . Oby z Wieliczką zaprezentowali skuteczność . Najważniejsze wygrywać mecze u siebie !!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz sie 30, 2009 10:31 am

misiek pisze:Coś w tym jest tak jak piszesz . Nie ma co już o tej akcji gadać, spieprzyli bramkę na własne życzenie i okazała się jedyną , trudno . Oby z Wieliczką zaprezentowali skuteczność . Najważniejsze wygrywać mecze u siebie !!


To jest 4 liga. Mogą spieprzyć jakąś akcje ale trzeba coś strzelać. Nie mogłem być na meczu ale za porażkę prędzej bym atak obwiniał :lol: Nie strzelić Uni przez 90 minut to trzeba mieć talet :wink:

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz sie 30, 2009 10:38 am

My do takich rzeczy mamy talent :P Można było to zauważyć na barażu hehe . Lidera i tak utrzymamy po tej kolejce to i tak nie jest źle ;) Gramy dalej i ciułamy punkciki .

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 30, 2009 1:50 pm

Z 10 gra Pasionek obok Dziadka najsłabsi na bojsku od paru meczy.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 30, 2009 2:54 pm

Deto z powrotem zamieścił filmik, ale z uciętą końcówką...
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 30, 2009 4:15 pm

dandi 79 pisze:Po obejrzeniu relacji z meczu i zobaczeniu jak tracimy bramkę stwierdzam, że oprócz Turbasy, który nie trafił w piłkę winę ponosi zawodnik z nr 10(prawdopodobnie jest to Pasionek,ale nie jestem pewien), który odpuścił całkowicie pogoń za zawodnikiem z unii.2 od nas , którzy stali za nim było szybciej przy bramce niź on! Była to ewidentnie jego wina, ponieważ został jako ostatni i nie uciekł przed pozycją spaloną!Szkoda, że nie chce się mu się już grać!


Jak wracał spacerkiem, to kopnął tak w powietrze (to chyba jakaś wirtualna interwencja była :shock: ).
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz sie 30, 2009 5:29 pm

Przecież skoro nie mamy awansować, to gdzieś trzeba oddawać punkty. Jeszcze niebezpiecznie się oddalimy od reszty zespołów i będziemy musieli awansować... :roll:
Mecz chujowy jak barszcz, takiej padaki nie widziałem dawno. Ogóry z Unii kopią się po czole, a my jak zwykle słaba skuteczność i to wchodzenie z piłką do bramki :? Po tym filmiku widać kto grał, a kto wybijał piłki na oślep.
Co to za piosenka była zaintonowana przez tych ogórów?

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz sie 30, 2009 5:29 pm

Przecież skoro nie mamy awansować, to gdzieś trzeba oddawać punkty. Jeszcze niebezpiecznie się oddalimy od reszty zespołów i będziemy musieli awansować... :roll:
Mecz chujowy jak barszcz, takiej padaki nie widziałem dawno. Ogóry z Unii kopią się po czole, a my jak zwykle słaba skuteczność i to wchodzenie z piłką do bramki :? Po tym filmiku widać kto grał, a kto wybijał piłki na oślep.
Co to za piosenka była zaintonowana przez tych ogórów?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 30, 2009 5:59 pm

No właśnie JOK.

Przeanalizujmy tą akcję pod kątem Pasionka:


Obrazek
1). Pasionek, jako jedyny, zawrócił się i cofnął - czym zniweczył pułapkę offsidową



Obrazek
2). Zawodnicy zaznaczeni na zielono wyprzedzą Pasionka wracając pod własną bramkę



Obrazek
3). Tutaj widać, kto biegnie, a kto truchta.



Obrazek
4). Pasionek się przygląda, a tamci dwaj już dawno go wyprzedzili i próbują zapobiec stracie gola.



Obrazek
5). Pasionek się przygląda, a najbardziej wysunięty piłkarz Hutnika, próbuje wślizgiem przeciąć tor lotu piłki.



Obrazek
6). Moje ulubione :) Pasionek kopnął w powietrze. Nie wiem, chyba próbował stworzyć pozory, że interweniuje.


I to tyle w sumie :/
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » ndz sie 30, 2009 6:11 pm

proponuje Ożóg złożyc CV do TVP :) Bo jak dla mnie zdecydowanie lepsze analizy niz Engela i rekina Gmocha :wink:
A noz moze sie uda 8) :P
Obrazek