Program w Tv kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Program w Tv kraków

Postautor: Tomek83 » ndz wrz 06, 2009 10:16 pm

Własnie było o Hutniku w kronice, podobno pzpn proponował Hutnikowi gręw 2 lidze pomimo przegranych baraży ale kierownictwo sie nie zgodziło bo dług w zusie wynosi ponad 3 mln
komornik zabrał komputery bo nie było nic cennego w klubie
nie wiem czy mam sie smiac czy płakac
Tomek83

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » ndz wrz 06, 2009 10:23 pm

dokładnie, też oglądałem, tragedia
nawet jak byśmy w tym sezonie zajęli miejsce premiujące nas do awansu, to i tak z tego nic nie będzie, możemy co najwyżej spaść jeszcze niżej :cry:

a w takiej niecieczy trochę pieniędzy, dobrze poukładany "klubik" - pięć zwycięstw u siebie(komplet) i mają drugie miejsce w 2 lidze
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 07, 2009 12:45 am

Co to były za komputery? Jak stare, używane tylko do prac biurowych. No to bez paniki. Może to śmiesznie zabrzmi, ale => gumtree => kraków => oddam za darmo

Komputery na użytek biurowy, a tym bardziej monitory, można spokojnie wziąć za darmo.

Na początek to dobre rozwiązanie.

Trzeba tylko chcieć.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » pn wrz 07, 2009 7:52 am

Podobno komputery były tak stare, że w klubie nikt ich nie bronił.Jedynie jeden tam był chyba porządny i znajdowały się na nim najważniejsze papiery klubu.Mimo wszystko całkiem ciekawy reportaż, który może pomóc w przyjśćiu jakiegoś sponsora.Ja osobiście byłem pewien, że zaraz powiedzą "Gra WC na Suchych Stawach była olbrzymią szansą.." czy coś takiego, ale obyło się bez tego.No i jeszcze zdanie na końcu:

"Ten klub daje rozrywkę kilkuset chłopakom w dzielnicy o podwyższonym ryzyku" :D

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn wrz 07, 2009 8:55 am

Ja pierdole ludzie kto narobil takiego dlugu :( gdzie winni
taki duzy klub z sukcesami jest wyjebany na tak wielkie dlugi a kluby typu Dalin ,Nieciecza , Okocimski inne daja rade
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pn wrz 07, 2009 9:37 am

Jak się ma takich gamoni za rządzących to tak jest! Ogólnie można już zwinąć ten interes bo dalsza egzystencja nie ma już sensu!Szkoda się łudzić i denerwować! Z taką drużyną co mamy teraz to spokojnie w 1lidze byśmy grali! A tak nastąpi koniec! Szkoda!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pn wrz 07, 2009 1:14 pm


Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Re: Program w Tv kraków

Postautor: birkut » pn wrz 07, 2009 4:41 pm

Tomek83 pisze:Własnie było o Hutniku w kronice, podobno pzpn proponował Hutnikowi gręw 2 lidze pomimo przegranych baraży ale kierownictwo sie nie zgodziło bo dług w zusie wynosi ponad 3 mln
komornik zabrał komputery bo nie było nic cennego w klubie
nie wiem czy mam sie smiac czy płakac


Informcja pisze: w swoim temacie
2. Stanowczo dementuję - po raz kolejny - pogłoski o zaoferowaniu klubowi miejsca w 2 lidze w przyszłym sezonie[/size]. Związek jedynie orientacyjnie sondował różne możliwości działania w wypadku wycofania się z ligi Górnika Wieliczka - co też nastąpiło - a jego miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Concordia Piotrków Tryb. W związku z tym nie było żadnej sprawy zajęcia miejsca w 2 lidze

http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... c&start=15

jeśłi wszystkie wiadomości pana dezInformacji są tak wiarygodne to może lepiej dać spokój tubie prezesa.
Ostatnio zmieniony pn wrz 07, 2009 11:46 pm przez birkut, łącznie zmieniany 1 raz.

Krzycho
Posty: 702
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pn wrz 07, 2009 4:52 pm

tylko ze pozniej pisal ze zaoferowano miejsce ale klub wiedzac ze nie podola finansowo nie pojechal nawet do pzpnu. ogarnij sie.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn wrz 07, 2009 5:19 pm

Zgadza się ale kiedy wiele osób już mówiło o 2 lidze to zaprzeczał a niby skąd oni mieli te informacje? Dopiero jak informacja wyciekła to się zrobiło gorąco :wink: Trzeba było na szybkości kminić co robić :lol:

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pn wrz 07, 2009 7:15 pm

Wszystko zmierza niestety do tego ze Spółka zostanie rozwiazana a Hutnik zacznie grac od klasy a
Tomek83

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn wrz 07, 2009 10:17 pm

czyli z Tobetem niewypaliło?? szkoda bo nie mowie aby ona splacal dlugi ale chociaz zapewnil egzystencje w świecie Polskiej piłki nożnej heh

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn wrz 07, 2009 11:45 pm

Krzycho pisze:tylko ze pozniej pisal ze zaoferowano miejsce ale klub wiedzac ze nie podola finansowo nie pojechal nawet do pzpnu. ogarnij sie.

już sie ogarnałem.

są dwie możliwości:
1- albo nie wiedział o tym że prezesiki odrzucili propozycje
2- swiadomie kłamał

pierwsza możliwosć jest nieprawdopodobna,bo ja od osób bedacych od klubu duzo dalej niz prezes O. wiedziałem o tym w chwili gdy taka propozycja (nie jeden raz) została przedstawiona.
aleawet gdyby mu uwierzyćto znaczy że jego informacje sa ch..a warte
A jesli druga ewentualnosc jest prawdziwa to nawet szkoda komentowac.

i jeszcze jeden cytat:
Informcja pisze:Z grubsza przedstawiłem sposób działania w pierwszym poście w temacie "Wieści z SSA"; prywatnie jestem długoletnim kibicem klubu, który został zaakceptowany jako łącznik przez Stowarzyszenie. To musi wystarczyć - im bardziej anonimowy jestem tym lepiej będę funkcjonował jako obiektywny "przekaźnik" informacji.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

łubu dubu łubu duby
w pocie czoła
pracuje TYLKO nasz kochany prezes klubu

Perła17
Posty: 508
Rejestracja: śr maja 04, 2005 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Perła17 » śr wrz 09, 2009 6:12 pm

W dzisiejszej Kronice był program o Hutniku.
Ogolnie wynika z niego, ze Hutnik dostanie od miasta dofinansowanie (nie pozyczke) w wysokosci 500tys zlotych na wykonanie prac dostosowujacych stadion do wymogow ekstraklasy.
Prezes Oraczewski wskazal jednak, ze nadal taka kwota to za malo i nie wszytko da sie za to zrobic.

Mozna z tego wywnioskowac, ze Hutnik dostanie pieniadze, ktore starcza na montaz krzeselek, stanowisk dla prasy i zadaszenia, miasto sfinansuje montaz oswietlenia... a Wisla i Cracovia i tak nie zagraja bo pieniedzy zabraknie na kilka innych rzeczy, bez ktorych stadion licencji nie uzyska.

W sumie calkiem niezla opcja jak dla mnie :)
Bohaterów Września- Zawsze Wierni

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr wrz 09, 2009 6:18 pm

Pseudo remont za pieniądze miasta bez gry WC nie jest takim najgorszym rozwiązaniem, bo co by nie mówić to podniosła się trochę wartość stadionu.
A pamiętajmy o tym że stadion jest własnością miasta i może to zmusi włodarzy Krakowa do jakieś pomocy Hutnikowi w końcu głupotą było by pakować kasę w stadion i grać tam A klasową drużyną