MANIFESTACJA

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

MANIFESTACJA

Postautor: ZBYCHO » śr wrz 16, 2009 6:30 pm

Myślę że najwyższy czas zrobić manifestację pod urzędem miasta.Trzeba wszystkim uzmysłowić jaka jest sytuacja naszego ukochanego klubu.Manifestacja powinna być pokojowa żeby potem nam nie zarzucili że jesteśmy bandytami , a bandytom się nie pomaga.

OrlO
Posty: 395
Rejestracja: pn lis 06, 2006 8:21 am

Postautor: OrlO » śr wrz 16, 2009 6:39 pm

Manifestacja?? haha wystarczy sobie przypomniec ilu ludzi sie zebralo jak byl protest na PC przeciwko grze WC na SS...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr wrz 16, 2009 6:44 pm

Myślę, że manifestacja jest dobrym pomysłem. Co do frekwencji - na Beskid przygotowywana jest inwazja - jeśli pojedzie dużo kibiców, to należałoby każdemu z osobna rozdać pismo podczas wyjazdu. W piśmie opisać sytuację i gorąco poprosić o udział w manifestacji.

W ten sposób może uzbierałoby się dobrą frekwencję.

Mnie niestety raczej nie będzie na Beskidzie, bo będę prawdopodobnie za Krakowem, a chciałem jechać :/ ale, jeśli manifestacja będzie po tym weekendzie co mecz z Beskidem, to chętnie wezmę w niej udział.

Według mnie należy namówić ludzi, którzy pojadą na Beskid (i oby ich było dużo).


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr wrz 16, 2009 6:50 pm

Manifestacja - TAK

Ale:
-dobrze nagłośniona
-dobra data i godzina
-odpowiednio wcześniej ta data podana żeby można było się porządnie zmobilizować


Coś typu. "no to za tydzień idziemy pod urząd miasta - idzie ktoś" to raczej odpada :wink:

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr wrz 16, 2009 6:54 pm

jaka inwazja ilu tych kibicow 150 tylko pojedzie ?
Jestem za manifestacja ale jak ma byc tak jak protest to dziekuje
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr wrz 16, 2009 7:01 pm

Fan Hutnika pisze:jaka inwazja ilu tych kibicow 150 tylko pojedzie ?
Jestem za manifestacja ale jak ma byc tak jak protest to dziekuje


A ile osób było w poprzednim sezonie w Tarnowie?

Ja uważam, że da się, tylko musi być odpowiednia propaganda.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr wrz 16, 2009 7:05 pm

OŻÓG 1950 pisze:
Ja uważam, że da się, tylko musi być odpowiednia propaganda.


Pozdrawiam


Dokładnie. Pokazanie miastu że Hutnik jest w Krakowie to troche ważniejsza sprawa niż udowodnienie Unii "kto wiedzie prym w tej lidze" bo to tylko udowodnienie :wink:

Termin protestu był słaby a po 2 to chyba nie był protest organizowany przez kibiców a nie wszyscy kibice byli za tym żeby nie grało u nas WC.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 16, 2009 11:01 pm

"a nie wszyscy kibice byli za tym żeby nie grało u nas WC."

:shock:

nawet jesli to w granicach bledu statystycznego


nie wierze zebysmy byli w stanie sie zebrac w ZNACZACEJ ilosci ale czmeu nie sprobowac;]

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr wrz 16, 2009 11:16 pm

dUfio pisze:"a nie wszyscy kibice byli za tym żeby nie grało u nas WC."

:shock:

nawet jesli to w granicach bledu statystycznego


nie wierze zebysmy byli w stanie sie zebrac w ZNACZACEJ ilosci ale czmeu nie sprobowac;]


Nawet na forum kilka osób pisało o pozytywach gry WC na Hutniku i argument o dotyczący zmiany barw klubowych jakoś do nich też nie przemawiał więc myślę że by im przez głowę nie przeszło protestowanie.

To jakby inna sytuacja.

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw wrz 17, 2009 12:12 am

1. energy i silownie w ten dzien musza byc zamkniete
2. najlepiej sledzic kiedy papiez przyjazdza do krakowa ,aby prohibicja była
inaczej moze z 6-7 osób pojedzie
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw wrz 17, 2009 7:25 pm

Tak snując sobie plany w wyobraźni - ogólnie dla mediów liczba osób jest mniej istotna niż chwytliwość tematu i możliwość jego podania.

Jeśli chodzi o drugi czynnik, wypowiedzi wygadanych osób, zwykłego kibica, kogoś ze Stowarzyszenia, komentarz Prezesa SSA, być może M. Twaroga, transparent do zdjęcia dla prasy, parę okrzyków dla tv to byłoby aż nadto, by wystarczyło puścić newsa w świat....

A chwytliwość tematu: miasto martwi się, by dwa bogate kluby miały gdzie grać przez okres remontu, tymczasem pozostawiony samemu sobie i działaczom rodem z PRL-u, biedny klub z tradycjami dogorywa. Chcą go uratować kibice. Czy miasto im pomoże? - to przykład potencjalnego leadu (zajawki) - temat jest.....

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw wrz 17, 2009 7:46 pm

Mam na razie 2 pytania ogólne:

Taka manifestacja rozumiem ma sens TYLKO W TYGODNIU(wiadomo że w weeknd po meczu można by zebrać wiekszą grupę)wówczas gdy urząd jest otwarty?

I chodzi Ci tu Zbycho o Urząd na Placu Wszystkich Świętych?



A tak reasumując to jeśli faktycznie nie jesteśmy w stanie zebrać osób na taki protest to śmianie się z jakiś tam inwestorów że pakują kase w wiejskie kluby wydaje się być nie na miejscu. Po co więc w Hutnika inwestować skoro nie ma kibiców?


Jeśli piłkarze by z Glinikiem nie zagrali to wydaje się to być ostania szansa.

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt wrz 18, 2009 1:42 am

na pewno jestesmy w stanie zebrac ludzi na taki protest , tylko jest pytanie czy jest sens robic to dla obecnych wladz. nie siejcie defetyzmu
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt wrz 18, 2009 9:20 am

Moim zdaniem manifestacja jest bez sensu. Radni Krakowa wiele razy pokazywali że mają nas w dupie.
O co chcecie ich prosić? Jak na forum było pisane że nawet 120 000 tys za remont stadionu klub nie może się od nich doprosić
Ani ich nie zastraszymy ani nie uprosimy.
To już lepiej było by manifestować pod HTS-em może by sypnęli jakimś groszem bo na łaskę Krakowa nie liczcie

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt wrz 18, 2009 9:34 am

Moim zdaniem manifestacja jest bez sensu. Radni Krakowa wiele razy pokazywali że mają nas w dupie.
O co chcecie ich prosić? Jak na forum było pisane że nawet 120 000 tys za remont stadionu klub nie może się od nich doprosić
Ani ich nie zastraszymy ani nie uprosimy.

To już lepiej było by manifestować pod HTS-em może by sypnęli jakimś groszem bo na łaskę Krakowa nie liczcie

Wydaje mi się, że sens jest ponieważ jak to jest, że w Krakowie budowane są dwa nowe stadiony, jeden za 500mln :shock: , drugi bodajże za 140 a Hutnikowi pomimo, że to miało być tylko 40 mln odebrali i teraz robią jakiś pseudoremont pod kątem gry WC. Chyba jakaś demokracja musi być. To, że aktualnie jesteśmy w 3 lidze ma znaczenie, ale nie zasadnicze ponieważ za kilka lat sytuacja może być odwrotna jak to miało miejsce już kilka lat temu. Co do liczby osób to jestem spokojny, kilka setek się spokojnie uzbiera przy odpowiednim nagłośnieniu sprawy.