MANIFESTACJA

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt wrz 18, 2009 9:53 am

http://www.wikipasy.pl/Basztowa_2001

to tak dla przykładu.

O ile dobrze pamiętam to wtedy cracovia była na skraju upadku.

A gdzie gra teraz?

JOK_NH
Posty: 4596
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt wrz 18, 2009 10:31 am

KonradHKS pisze:http://www.wikipasy.pl/Basztowa_2001

to tak dla przykładu.

O ile dobrze pamiętam to wtedy cracovia była na skraju upadku.

A gdzie gra teraz?


Ile razy już było wałkowane, że porównywanie nas do takich klubów nie ma w ogóle sensu. Czy naprawdę nie widzicie róznicy gołym okiem?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt wrz 18, 2009 10:33 am

Wiesz ile osób wtedy chodziło na cracovie?

http://www.90minut.pl/liga/0/liga64.html

słaby dowód ale jest.

JOK_NH
Posty: 4596
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt wrz 18, 2009 10:43 am

Wiem Konrad ile wtedy chodziło. Tylko, wiesz ile wtedy osiedli i dzielnic było za Cracovią? Jakie Cracovia miała lobby wśród decydentów miasta? Ile wielkich znanych kibiców Pasów lobbowało pewnie temat? Zrozum, że u nas to nie przejdzie, bo ja nie wierzę w to, że smym naciskiem kibiców się to wszystko odbyło. Naciskał ktoś jeszcze i nie ma dwóch zdań raczej. U nas naciskał kiedyś jeden działacz i mimo, że się ruszało coś, to zobacz ile takich osób jeszcze trzeba, by naprawdę ruszyć.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt wrz 18, 2009 10:48 am

JOK_NH pisze:Wiem Konrad ile wtedy chodziło. Tylko, wiesz ile wtedy osiedli i dzielnic było za Cracovią? Jakie Cracovia miała lobby wśród decydentów miasta? Ile wielkich znanych kibiców Pasów lobbowało pewnie temat? Zrozum, że u nas to nie przejdzie, bo ja nie wierzę w to, że smym naciskiem kibiców się to wszystko odbyło. Naciskał ktoś jeszcze i nie ma dwóch zdań raczej. U nas naciskał kiedyś jeden działacz i mimo, że się ruszało coś, to zobacz ile takich osób jeszcze trzeba, by naprawdę ruszyć.


No ale jak nie ma kto naciskać to chyba jest to ostatnia szansa :wink:

No tak dzielnice i osiedla ale mimo wszystko nie wierze żeby u nas w ekstraklasie się te marne 3000/4000 nie zbierały jak na Cracovii.

Ale załóżmy że Cracovia nawet wtedy była większym klubem to mimo wszystko 500 osób też by było OK i też by zwróciło jakąś uwagę!

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt wrz 18, 2009 11:55 am

W kwestii wsparcia manifestu można poprosić o pomoc dawnych a dziś znanych i "będących w obiegu" ludzi, piłkarzy, sportowców związanych z Hutnikiem. Media lubią takie wydarzenia zwłaszcza jak wspierają je ludzie znani-coś znaczący w danym temacie. Nie wiem...może Kazek Węgrzyn (udziela się w Canal+) może Marek Motyka (wiadomo) ostatnio bardzo pochlebnie wypowiadał się wspominając Hutnika w "Lidze+", może paru naszych młodych grających w Ekstraklasie (np. Pazdan ,Madejski itd.). Coś Hutnikowi zawdzięczają i może daliby się namówić?
Ps. Dobra propaganda i o liczbę kibiców bądźmy spokojni. Jak dobrze pójdzie to w "Faktach" o tym powiedzą. Warunek-kultura i konkrety, na miasto bym nie liczył ale może zainteresują się jacyć sponsorzy...

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pt wrz 18, 2009 1:56 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:W kwestii wsparcia manifestu można poprosić o pomoc dawnych a dziś znanych i "będących w obiegu" ludzi, piłkarzy, sportowców związanych z Hutnikiem. Media lubią takie wydarzenia zwłaszcza jak wspierają je ludzie znani-coś znaczący w danym temacie. Nie wiem...może Kazek Węgrzyn (udziela się w Canal+) może Marek Motyka (wiadomo) ostatnio bardzo pochlebnie wypowiadał się wspominając Hutnika w "Lidze+", może paru naszych młodych grających w Ekstraklasie (np. Pazdan ,Madejski itd.). Coś Hutnikowi zawdzięczają i może daliby się namówić?
Ps. Dobra propaganda i o liczbę kibiców bądźmy spokojni. Jak dobrze pójdzie to w "Faktach" o tym powiedzą. Warunek-kultura i konkrety, na miasto bym nie liczył ale może zainteresują się jacyć sponsorzy...



Masz rację, to jest dobry pomysł. Aby naprawdę ktoś się zainteresował.
Ale jeszcze aby to miało sens, NAS musi być tak dużo jak NIGDY!!!
i każdy kto czuję się kibicem Hutnika musi być, a nie powie sobie, pierdole to, ktoś inny niech idzie.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pt wrz 18, 2009 3:14 pm

Na mszy za JP2 było nas około 1000 , jeśli taka manifestacja miała by sens nie mogło by byc mniej ludzi.
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » pt wrz 18, 2009 3:31 pm

a jutro na mecz przyjdzie 350 osob
o jakie manifestacji mowa ? uwierze i bedzie to mialo sens jak zobacze kolo 800 ludzi na meczu

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt wrz 18, 2009 3:39 pm

ONLYHKS pisze:a jutro na mecz przyjdzie 350 osob
o jakie manifestacji mowa ? uwierze i bedzie to mialo sens jak zobacze kolo 800 ludzi na meczu


Manifestacja to jednak co innego. W obecnej sytuacji byłaby ważniejsza od meczu z Unią, Wisłoką czy Resovią.

Jak sytuacja jest aż tak zla to co innego pozostaje?

Tak jak ktoś pisał na miasto ciężko liczyć ale jakieś zainteresowanie mediami, sponsorami itp.

800 ludzi to może zobaczysz ale za 2 tygodnie na meczu.

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pt wrz 18, 2009 3:53 pm

KonradHKS pisze:
ONLYHKS pisze:a jutro na mecz przyjdzie 350 osob
o jakie manifestacji mowa ? uwierze i bedzie to mialo sens jak zobacze kolo 800 ludzi na meczu


Manifestacja to jednak co innego. W obecnej sytuacji byłaby ważniejsza od meczu z Unią, Wisłoką czy Resovią.

Jak sytuacja jest aż tak zla to co innego pozostaje?

Tak jak ktoś pisał na miasto ciężko liczyć ale jakieś zainteresowanie mediami, sponsorami itp.

800 ludzi to może zobaczysz ale za 2 tygodnie na meczu.


Z Juventa Starachowice?? wątpie aby na takim meczu było 400 osób.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!



Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt wrz 18, 2009 5:02 pm

fan pisze:
Moim zdaniem manifestacja jest bez sensu. Radni Krakowa wiele razy pokazywali że mają nas w dupie.
O co chcecie ich prosić? Jak na forum było pisane że nawet 120 000 tys za remont stadionu klub nie może się od nich doprosić
Ani ich nie zastraszymy ani nie uprosimy.

To już lepiej było by manifestować pod HTS-em może by sypnęli jakimś groszem bo na łaskę Krakowa nie liczcie

Wydaje mi się, że sens jest ponieważ jak to jest, że w Krakowie budowane są dwa nowe stadiony, jeden za 500mln :shock: , drugi bodajże za 140 a Hutnikowi pomimo, że to miało być tylko 40 mln odebrali i teraz robią jakiś pseudoremont pod kątem gry WC. Chyba jakaś demokracja musi być. To, że aktualnie jesteśmy w 3 lidze ma znaczenie, ale nie zasadnicze ponieważ za kilka lat sytuacja może być odwrotna jak to miało miejsce już kilka lat temu. Co do liczby osób to jestem spokojny, kilka setek się spokojnie uzbiera przy odpowiednim nagłośnieniu sprawy.


Ale zrozum że w radzie miasta nie ma ludzi wiązanych z Hutnikiem.
Wisła i Cracovia po prostu podzieliły Kraków między siebie i nie będą ratować Hutnika a już na pewno budować tu silnej drużyny.
Po co im konkurencja?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt wrz 18, 2009 10:19 pm

Bingo co Ty tak jesteś na nie?

Co z tego, że w Radzie Miasta jest tylko Cracovia i Wisła?
Co to ma do rzeczy?

Czarny PR, rozgłoś medialny, elementy marketingu...
Tych z Rady Miasta trzeba po prostu zawstydzić i nagłośnić sprawę.
Nie ma tu znaczenia komu kibicują.


Pozdrawiam :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pt wrz 18, 2009 10:21 pm

wlasnie ze ma znaczenie...
na Hutnika tam wszyscy maja wyjebane, nie wiem co ta tłusta swinia szmyt caly czas mowil miasto i miasto...
Miasto w jaki sposob nam moze pomoc to tylko zniwelowac jakos dlugi, nie liczcie na jakakolwiek inna pomoc niestety...
TRZEBA SZUKAC PRYWTANEGO INWESTORA, ale niestety, jak dzialacze dalej beda obierac kierunek miasta i Huty, i jej spólek to huj z tego bedzie wielki. Tyle z mojej strony
Obrazek

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » pt wrz 18, 2009 10:26 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze: może paru naszych młodych grających w Ekstraklasie (np. Pazdan ,Madejski itd.).


W 1 lidze