100% ambicji-0 pieniędzy

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

HQSa
Posty: 391
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 10:56 pm

100% ambicji-0 pieniędzy

Postautor: HQSa » wt wrz 29, 2009 8:48 am

Kupowaliśmy już drużynie sprzęt piłkarski, fundowaliśmy hotel w przeddzień ważnego meczu, finansowaliśmy odżywki, płaciliśmy pensje i nawet pożyczyliśmy rower - aby mógł bezpłatnie dojeżdżać na treningi - amerykańskiemu napastnikowi, wspieraliśmy finansowo rodziców Juniorów w pokryciu kosztów udziału w obozie przygotowawczym, nie zostawiliśmy samego piłkarza, który kontuzjowany musiał płacić za rehabilitację.

Poniżej opis kolejnej niepowtarzalnej aktywności kibica Hutnika:
W piątek z Trenerem Sieklińskim skontaktował się - za pośrednictwem - starszy wiekiem kibic, który z racji swojej ciężkiej choroby nie może już odwiedzać Suchych Stawów. Ów kibic świadomy jest jak poważny jest jego stan zdrowia, uznał, że chciał uporządkować swoje sprawy, a że zna tragiczną sytuację finansową klubu (już tylko z mediów i relacji sąsiada), któremu zawsze kibicował, zaproponował: wygrajcie w Andrychowie - wspomogę was kwotą 5000 pln. Hutnik wygrał z Beskidem 3:2. Po meczu trener z kapitanem drużyny pojechali na os.Na skarpie i odwiedzili w domu kibica - który prosił o zachowanie anonimowości. Znał już wynik meczu. Porozmawiali o wygranym spotkaniu, o drużynie, lidze, klubie, a starszy kibic przekazał im kopertę z deklarowaną kwotą. Po powrocie do klubu kapitan rozdzielił pieniądze pomiędzy piłkarzy, którzy - w większości - o niczym nie wiedzieli. Były to pierwsze pieniądze jakie piłkarze lidera tabeli otrzymali za swoją grę od lipca.

Po rozmowie z Trenerem przedstawiam poniżej najbardziej palący finansowy problem drużyny:
- miesięczny czynsz w wysokości 1200 pln za mieszkanie wynajmowane dla Gila i Brzeziana. W poprzedniej rundzie korzystali z niego Gil i Hajduk. W poprzedniej rundzie ponad 5000 pln wyłożył na ten cel jeden ze sponsorów. Obecnie on równiez jest w trudnej sytuacji i nie może w ten sposób wspierać Hutnika. Po rozmowie z Trenerem ustaliłem, że wynajem kończymy w listopadzie. Jeżeli znacie ludzi, którzy mówili: "pomógłbym Hutnikowi, ale nie dam pieniędzy, aby zarząd je zmarnotrawił" - mają okazję potwierdzić swoje deklaracje i pomóc piłkarzom, którzy bez pieniędzy wygrywają na boiskach. Jeżeli macie inne pomysły jak zdobyć środki na ten cel - czekamy.

Podaję numer konta, które było już wykorzystywane do wsparcia Hutnika:
MBank 32 1140 2004 0000 3102 6007 3907
Piotr Danek
os.Piastów 50/5
31-625 Kraków
"To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady." L.J. Kern TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » śr wrz 30, 2009 10:04 am


misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » śr wrz 30, 2009 10:44 am

Niesamowity gest !!

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr wrz 30, 2009 11:10 am

GEST to chyba jednak mało powiedziane... Jestem POD NIESAMOWITYM WRAŻENIEM i po prostu BRAK MI SŁÓW!!!
Coś takiego to postawa w tych czasach raczej niespotykana...

SZACUNEK!!!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » śr wrz 30, 2009 11:21 am

Gest niepodważalny :!:
Ale ja go odbieram raczej jako sygnał do działania...
Numer konta jest znany, czas na wpłaty - REGULARNE :!:

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » śr wrz 30, 2009 11:50 am

w kronice rano o tym mówili

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Re: 100% ambicji-0 pieniędzy

Postautor: jarkonh » śr wrz 30, 2009 11:59 am

HQSa pisze: Jeżeli macie inne pomysły jak zdobyć środki na ten cel - czekamy.


Pierwsze co mi przychodzi do głowy to może jakaś specjalna edycja gadżetów klubowych - smyczki, kubki, szale, koszulki - z których całkowity dochód byłby przekazany na pomoc dla piłkarzy...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr wrz 30, 2009 12:19 pm

jarkonh pisze:Gest niepodważalny :!:
Ale ja go odbieram raczej jako sygnał do działania...
Numer konta jest znany, czas na wpłaty - REGULARNE :!:



Deklaracje najlepiej zacząć od SIEBIE :P
Do końca roku co miesiąc będę przelewał 50 złotych.
Dziś wykonałem przelew za wrzesień i październik (czyli 100 złotych).
Ostatnio zmieniony śr wrz 30, 2009 12:45 pm przez metal, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

ruczaj2
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 3:02 pm

Postautor: ruczaj2 » śr wrz 30, 2009 12:31 pm

Wpłaciłem 50 zł. Deklaruję takie wpłaty co miesiąc.

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr wrz 30, 2009 1:01 pm

zeby tak kazdy cos przelal :(
poszlo 100

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr wrz 30, 2009 1:08 pm

A ja powiem tak:

W rozmowach przed sezonem padało wiele propozycji z naszej strony, wyjścia z impasu, ale nie bo:

- nie oddamy bez długów
- mamy plan działania
- Oro: Mamy zajebistego prezesa, będzie dobrze

I co? I tak zwane g****. Tak zle jeszcze nie bylo, gdyby jeden z drugim w zarzadzie mial jakikolwiek szacunek do tego klubu to z uwagi na obecna sytuacje sami by uregulowali chociazby te najbardziej palace potrzeby.

Przez dluzszą chwilę nie wspomagaliśmy druzyny tak jak sezon temu, sens tego był marny, wszak po rundzie i tak zapewne będziemy wycofani przy okazji powstaje wrazenie pomagania zarzadowi a i wspomnienia z poprzedniej akcji byly takie sobie, dzieki postawie pilkarzy w pewnych momentach sezonu

Teraz jednak trzeba do tego wrocic, namawiam i sam wracam do przelewow z poprzedniego sezonu

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » śr wrz 30, 2009 1:13 pm

5zl. za każdą bramkę strzeloną w wygranym meczu. kwota którą wywalczą wpłynie po każdym meczu na konto

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr wrz 30, 2009 1:29 pm

Podczas ostatniego "nieoczekiwanego" spotkania z kibicami, Gil wspomnial cos o pomysle stworzenia Stowarzyszenia/Fundacji (?!) ktore przejeloby druzyne pilkarska. Byt druzynie mialaby zapewnic 'rada patronacka' zlozona z wielu mniejszych sponsorow. Wynikaloby z tego, ze to jego/ich pomysl, a mnie sie cos obilo o uszy ze to Stowarzyszenia jakis czas temu proponowalo taki wariant. Mozesz sie na ten temat wypowiedziec Lucero?

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr wrz 30, 2009 1:56 pm

lucero pisze:
I co? I tak zwane g****. Tak zle jeszcze nie bylo, gdyby jeden z drugim w zarzadzie mial jakikolwiek szacunek do tego klubu to z uwagi na obecna sytuacje sami by uregulowali chociazby te najbardziej palace potrzeby.



Coś Ci się chyba pomyliło...

Z jakiej racji mają niby sami uregulować te najbardziej palące potrzeby skoro są takimi samymi pracownikami jak każdy inny? Ty się zrzucasz na palące potrzeby w swoim miejscu pracy jeśli firmie nie idzie dobrze? Nie masz prawa - ani Ty, ani nikt inny - wymagać od nich sponsorowania zespołu. Zwróć się z takim pomysłem raczej do właściciela, jemu powinno zależeć na swojej - było nie było - własności. Chyba tak to powinno działać.

A może jeszcze sobie rzucę, ot tak: wiecie, gdyby lucero naprawdę miał szacunek do tego klubu, to by poszedł i zapłacił ostatni rachunek za prąd na przykład...

Brzmi absurdalnie, co nie?

A nawet jeśli, któryś z nich miałby taki kaprys, o jakim mówisz (oczywiście z własnej woli, nie zmuszany) i chciał zapłacić za "najbardziej palące potrzeby" to powiedz mi z jakich pieniędzy, skoro sami od kilku miesięcy nie widzieli wypłaty?

Najpierw trzeba pomyśleć, zanim palnie się coś głupiego.

A żeby nie było, że bezsensownie rozmywam temat ja również deklaruje wpłatę co miesiąc, w wysokości zależnej od mojej własnej sytuacji finansowej.

metaxa
Posty: 27
Rejestracja: sob sty 31, 2009 6:17 pm

Postautor: metaxa » śr wrz 30, 2009 2:06 pm

OD PAZDZIERNIKA CO MIESIĄC 50 pln
P.Danek to konkretny gość będzie wiedział co robić z tą kasą
A.E.K