Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

100% ambicji-0 pieniędzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HQSa

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 7:48 am    Temat postu: 100% ambicji-0 pieniędzy Odpowiedz z cytatem

Kupowaliśmy już drużynie sprzęt piłkarski, fundowaliśmy hotel w przeddzień ważnego meczu, finansowaliśmy odżywki, płaciliśmy pensje i nawet pożyczyliśmy rower - aby mógł bezpłatnie dojeżdżać na treningi - amerykańskiemu napastnikowi, wspieraliśmy finansowo rodziców Juniorów w pokryciu kosztów udziału w obozie przygotowawczym, nie zostawiliśmy samego piłkarza, który kontuzjowany musiał płacić za rehabilitację.

Poniżej opis kolejnej niepowtarzalnej aktywności kibica Hutnika:
W piątek z Trenerem Sieklińskim skontaktował się - za pośrednictwem - starszy wiekiem kibic, który z racji swojej ciężkiej choroby nie może już odwiedzać Suchych Stawów. Ów kibic świadomy jest jak poważny jest jego stan zdrowia, uznał, że chciał uporządkować swoje sprawy, a że zna tragiczną sytuację finansową klubu (już tylko z mediów i relacji sąsiada), któremu zawsze kibicował, zaproponował: wygrajcie w Andrychowie - wspomogę was kwotą 5000 pln. Hutnik wygrał z Beskidem 3:2. Po meczu trener z kapitanem drużyny pojechali na os.Na skarpie i odwiedzili w domu kibica - który prosił o zachowanie anonimowości. Znał już wynik meczu. Porozmawiali o wygranym spotkaniu, o drużynie, lidze, klubie, a starszy kibic przekazał im kopertę z deklarowaną kwotą. Po powrocie do klubu kapitan rozdzielił pieniądze pomiędzy piłkarzy, którzy - w większości - o niczym nie wiedzieli. Były to pierwsze pieniądze jakie piłkarze lidera tabeli otrzymali za swoją grę od lipca.

Po rozmowie z Trenerem przedstawiam poniżej najbardziej palący finansowy problem drużyny:
- miesięczny czynsz w wysokości 1200 pln za mieszkanie wynajmowane dla Gila i Brzeziana. W poprzedniej rundzie korzystali z niego Gil i Hajduk. W poprzedniej rundzie ponad 5000 pln wyłożył na ten cel jeden ze sponsorów. Obecnie on równiez jest w trudnej sytuacji i nie może w ten sposób wspierać Hutnika. Po rozmowie z Trenerem ustaliłem, że wynajem kończymy w listopadzie. Jeżeli znacie ludzi, którzy mówili: "pomógłbym Hutnikowi, ale nie dam pieniędzy, aby zarząd je zmarnotrawił" - mają okazję potwierdzić swoje deklaracje i pomóc piłkarzom, którzy bez pieniędzy wygrywają na boiskach. Jeżeli macie inne pomysły jak zdobyć środki na ten cel - czekamy.

Podaję numer konta, które było już wykorzystywane do wsparcia Hutnika:
MBank 32 1140 2004 0000 3102 6007 3907
Piotr Danek
os.Piastów 50/5
31-625 Kraków
radeknh

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://miasta.[usuwamy]/krakow/1,35798,7093390,Ostatnia_wola_kibica_Hutnika.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiek

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity gest !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patryk

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GEST to chyba jednak mało powiedziane... Jestem POD NIESAMOWITYM WRAŻENIEM i po prostu BRAK MI SŁÓW!!!
Coś takiego to postawa w tych czasach raczej niespotykana...

SZACUNEK!!!
jarkonh

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gest niepodważalny Exclamation
Ale ja go odbieram raczej jako sygnał do działania...
Numer konta jest znany, czas na wpłaty - REGULARNE Exclamation
Powrót do góry
widmo huta

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kronice rano o tym mówili
Powrót do góry
jarkonh

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:59 am    Temat postu: Re: 100% ambicji-0 pieniędzy Odpowiedz z cytatem

HQSa napisał:
Jeżeli macie inne pomysły jak zdobyć środki na ten cel - czekamy.

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to może jakaś specjalna edycja gadżetów klubowych - smyczki, kubki, szale, koszulki - z których całkowity dochód byłby przekazany na pomoc dla piłkarzy...
Powrót do góry
metal
Site Admin

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarkonh napisał:
Gest niepodważalny Exclamation
Ale ja go odbieram raczej jako sygnał do działania...
Numer konta jest znany, czas na wpłaty - REGULARNE Exclamation

Deklaracje najlepiej zacząć od SIEBIE Razz
Do końca roku co miesiąc będę przelewał 50 złotych.
Dziś wykonałem przelew za wrzesień i październik (czyli 100 złotych).

Ostatnio zmieniony przez metal dnia Sro Wrz 30, 2009 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruczaj2

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpłaciłem 50 zł. Deklaruję takie wpłaty co miesiąc.
Powrót do góry
KSH74NH

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby tak kazdy cos przelal Sad
poszlo 100
Powrót do góry
lucero

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak:

W rozmowach przed sezonem padało wiele propozycji z naszej strony, wyjścia z impasu, ale nie bo:

- nie oddamy bez długów
- mamy plan działania
- Oro: Mamy zajebistego prezesa, będzie dobrze

I co? I tak zwane g****. Tak zle jeszcze nie bylo, gdyby jeden z drugim w zarzadzie mial jakikolwiek szacunek do tego klubu to z uwagi na obecna sytuacje sami by uregulowali chociazby te najbardziej palace potrzeby.

Przez dluzszą chwilę nie wspomagaliśmy druzyny tak jak sezon temu, sens tego był marny, wszak po rundzie i tak zapewne będziemy wycofani przy okazji powstaje wrazenie pomagania zarzadowi a i wspomnienia z poprzedniej akcji byly takie sobie, dzieki postawie pilkarzy w pewnych momentach sezonu

Teraz jednak trzeba do tego wrocic, namawiam i sam wracam do przelewow z poprzedniego sezonu
Powrót do góry
DawidHKS

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5zl. za każdą bramkę strzeloną w wygranym meczu. kwota którą wywalczą wpłynie po każdym meczu na konto
Powrót do góry
stefan batory

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas ostatniego "nieoczekiwanego" spotkania z kibicami, Gil wspomnial cos o pomysle stworzenia Stowarzyszenia/Fundacji (?!) ktore przejeloby druzyne pilkarska. Byt druzynie mialaby zapewnic 'rada patronacka' zlozona z wielu mniejszych sponsorow. Wynikaloby z tego, ze to jego/ich pomysl, a mnie sie cos obilo o uszy ze to Stowarzyszenia jakis czas temu proponowalo taki wariant. Mozesz sie na ten temat wypowiedziec Lucero?
Powrót do góry
Oro

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucero napisał:

I co? I tak zwane g****. Tak zle jeszcze nie bylo, gdyby jeden z drugim w zarzadzie mial jakikolwiek szacunek do tego klubu to z uwagi na obecna sytuacje sami by uregulowali chociazby te najbardziej palace potrzeby.

Coś Ci się chyba pomyliło...

Z jakiej racji mają niby sami uregulować te najbardziej palące potrzeby skoro są takimi samymi pracownikami jak każdy inny? Ty się zrzucasz na palące potrzeby w swoim miejscu pracy jeśli firmie nie idzie dobrze? Nie masz prawa - ani Ty, ani nikt inny - wymagać od nich sponsorowania zespołu. Zwróć się z takim pomysłem raczej do właściciela, jemu powinno zależeć na swojej - było nie było - własności. Chyba tak to powinno działać.

A może jeszcze sobie rzucę, ot tak: wiecie, gdyby lucero naprawdę miał szacunek do tego klubu, to by poszedł i zapłacił ostatni rachunek za prąd na przykład...

Brzmi absurdalnie, co nie?

A nawet jeśli, któryś z nich miałby taki kaprys, o jakim mówisz (oczywiście z własnej woli, nie zmuszany) i chciał zapłacić za "najbardziej palące potrzeby" to powiedz mi z jakich pieniędzy, skoro sami od kilku miesięcy nie widzieli wypłaty?

Najpierw trzeba pomyśleć, zanim palnie się coś głupiego.

A żeby nie było, że bezsensownie rozmywam temat ja również deklaruje wpłatę co miesiąc, w wysokości zależnej od mojej własnej sytuacji finansowej.
Powrót do góry
metaxa

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OD PAZDZIERNIKA CO MIESIĄC 50 pln
P.Danek to konkretny gość będzie wiedział co robić z tą kasą
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: