Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Stadionowe absurdy - wyeliminujmy je razem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolaj napisał:
co to za czcionka? 18 czy 20?? Laughing
tak na poważnie. petycja złożona w złym momencie. Klubnie ma kasy dla pracowników. Wątpię żeby ktoś miał teraz czas i chęci zajęcia się sprawami poruszonymi w piśmie.

- Czcionka taka jak w moich podaniach o przedłużenie sesji.

- Jutro sam się przekonasz, że chęci są, czas jest i to, że w klubie nie ma kasy, nie oznacza, że nie można niczego zmienić na lepsze.

- Mnie osobiście cieszy reakcja prezesa. Jestem przekonany, że każdy poprzedni wyrzuciłby mnie za drzwi, żebym mu dupy nie zawracał.

Powiem Ci, że troszkę mi się nie podoba, że mnie skrytykowałeś. Chciałem dobrze, zależało mi, nikogo nie skrzywdziłem, myślałem, że się wszyscy ucieszą, a Ty piszesz, że lepiej było nic nie robić :/

Niefajnie :/ Cudów nie zrobiłem, fakt.
Ale na pewno to, co zrobiłem NIE JEST ZŁE
centrum nh

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolaj napisał:
tak na poważnie. petycja złożona w złym momencie. Klubnie ma kasy dla pracowników. Wątpię żeby ktoś miał teraz czas i chęci zajęcia się sprawami poruszonymi w piśmie.

Każdy moment jest dobry!! A jak będzie trzeba to sami pomalujemy, posprzątamy i nawet trawę skosimy !! PRAWDA PANOWIE ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin_SuchaBeskidzka

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma innego wyjścia - żeby cokolwiek zrobić trzeba mieć po prostu grubą skórę, bo tak to już jest, że - zwłaszcza w środowisku kibiców - ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto to skrytykuje. Niestety spokój ma się tylko wtedy, gdy nie robi się nic, ewentualnie poza narzekaniem (słusznym albo i nie) na wszystko i wszystkich ze szczególnym wskazaniem na: policję, zarządy, miasto, media, komunę/prawicę (do wyboru), PZPN itd itp., generalnie na wszystko poza kibicami i to - rzecz jasna - tymi "kumatymi", cokolwiek by to tajemnicze słowo nie oznaczało.

PS. To taka ogólna uwaga, nie kierowana pod adresem bolaja, żeby było jasne. Tak mi się tylko nasunęło... OŻÓG, rób swoje, dla takich jak Ty, ten Klub powinien istnieć jak najdłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pawełek__NH

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

centrum nh napisał:
Każdy moment jest dobry!! A jak będzie trzeba to sami pomalujemy, posprzątamy i nawet trawę skosimy !! PRAWDA PANOWIE ??

Dobrze mówisz bracie dobrze mówisz.
Dark

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:
bolaj napisał:

- Czcionka taka jak w moich podaniach o przedłużenie sesji.

- Jutro sam się przekonasz, że chęci są, czas jest i to, że w klubie nie ma kasy, nie oznacza, że nie można niczego zmienić na lepsze.

- Mnie osobiście cieszy reakcja prezesa. Jestem przekonany, że każdy poprzedni wyrzuciłby mnie za drzwi, żebym mu dupy nie zawracał.

Powiem Ci, że troszkę mi się nie podoba, że mnie skrytykowałeś. Chciałem dobrze, zależało mi, nikogo nie skrzywdziłem, myślałem, że się wszyscy ucieszą, a Ty piszesz, że lepiej było nic nie robić :/

Niefajnie :/ Cudów nie zrobiłem, fakt.
Ale na pewno to, co zrobiłem NIE JEST ZŁE

Zrobiłeś bardzo dobrze. Wielkie dzięki OŻÓG za zaangażowanie.
Powrót do góry
Staszek

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 10:03 am    Temat postu: O Nowej to Hucie piosenka Odpowiedz z cytatem

A propos 11. punktu. Jako uczczenie zdobytej bramki nie lepsza byłaby piosenka o Nowej Hucie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OŻÓG 1950

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staszek, to są przykłady Smile

Każda propozycja jest do przemyślenia Smile

Ja mam jeszcze pomysł taki, aby przed meczem grać krótki hymn (np. piosenka o NH, albo coś innego, co chcieliby kibice).

Jak zrobić, żeby było więcej ludzi na stadionie podczas hymnu i żeby on był częścią atrakcji serwowanych na stadionie?

- Po prostu (gdy klub już będzie miał kasę i będzie rozklejał plakaty) napisać na plakacie wcześniejszą godzinę - np. mecz jest o 16:00, to na plakacie napisać: "Zapraszamy na 15:45". Taki myk, żeby ludzie byli już na stadionie, kiedy będzie hymn. Smile

Takie coś wczoraj wymyśliłem.
lucero

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie coś wczoraj wymyśliłem.[/quote]

Należy dodać do petycji punkt o zastąpieniu staszka s (najlepiej dla niego pożegnanie z dyscyplinarką) przez kolegę ożóga
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Dark

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucero napisał:
Takie coś wczoraj wymyśliłem.

Należy dodać do petycji punkt o zastąpieniu staszka s (najlepiej dla niego pożegnanie z dyscyplinarką) przez kolegę ożóga[/quote]

Popieram Very Happy
Powrót do góry
bn

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem pod wrażeniem pracy wykonanej przez Ożoga, odpowiedź Prezesa też profesjonalna.
Powrót do góry
KonradHKS

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dziś się nie zbierze trochę więcej ludzi to ja nie wiem już kiedy także może nie ma dla kogo eliminować te absurdy...
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jest petycja, to widocznie jest dla kogo. Nie dramatyzujmy.
Ożóg - respect, świetna robota.
KonradHKS

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale wiele z tych punktów tyczy się większej liczby kibiców. Ja nie dramatyzuje tylko stwierdzam fakt który jest niepodważalny.
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałbym oficjalnie zdać relację z tego, co się dzisiaj działo na stadionie w kwestii organizacji:

1.

Zrealizowano postulat, aby wchodzić tak, jak jest to pokazane, na pierwszym rysunku. (czyli jest wygodniej)

Z rozwiązania drugiego (wejście z obydwu stron) zrezygnowano ze względu na to, że nie skróciłoby to kolejki.

Kolejka tworzy się ze względu na jedno okienko.

2.

Oprócz tej kasy (przy wejściu B), otwarto również kasę przy wejściu A.

Przed meczem szef ochrony powiedział mi, że:

- kasa przy wejściu A będzie otwarta

- zamknięta będzie tylko wtedy, gdy na mecz przyjedzie grupa kibiców przeciwnego zespołu (wtedy wejście A będzie pełnić funkcję wejścia dla kibiców przyjezdnych)

3.

W kwestii otwarcia krat przy trybunie:

- szef ochrony obiecał mi, że otworzą to przejście, także problem zniknie

- stanie się tak jednak dopiero po zakończeniu budowy podstacji transformatorowej

- do czasu jej budowy ze względów bezpieczeństwa przejścia niestety nie będzie

4.

Aby skrócić kolejkę, być może już na następnym meczu, będzie otwarta druga kasa przy wejściu B. Wtedy będą działać obydwie kasy zaznaczone na rysunku.

- na pewno wchodzić się będzie tak jak pokazują zielona i czerwona strzałka

- nie jestem pewien, czy zostanie zrealizowany wariant z brązową strzałką

Jednak, aby ta druga kasa została otwarta, trzeba ją doprowadzić do porządku. Ochroniarze otwarli mi ją i pokazali jak wygląda w środku. Masakra! Farba odlatuje, no i ogólnie jest syf. Zobowiązałem się (bo zależy mi na tym), że w następny weekend doprowadzę tą kasę do porządku, aby można było ją otworzyć.

I tu prośba do Was - czy są jacyś chętni do pomocy?

5.

Wreszcie otwarto tą bramę wyjściową po meczu (zarówno przy wejściu A, jak i przy wejściu B).

Myślę, że ucieszyło to kibiców, a już na pewno przyszłego teścia mojego kolegi, który skomentował to jednym słowem: "Wreszcie!".

6.

Poza tym Informacja zapewnił mnie, że Prezes zgodziłby się na zrobienie grafiti na wejściach. Mówił też, że najpierw trzeba by to zagruntować.

7.

Rozmawialiśmy też o dawnym sklepiku (przy wejściu A). Ogólnie rzecz biorąc jest on w strasznym stanie.

8.

Poruszyliśmy też temat Stója, którego największą zaletą jest to, że ma kontakty z Latą (grał z nim w Stali Mielec).
Wink

9.

- nie wiem, czy była jakaś muzyka podczas wychodzenia piłkarzy z tunelu (bo się zagadałem)

- po golach nie było żadnej muzyki

Jak będzie trzeba to podjadę do klubu z płytą. Rozumiem, ze nie zdążyli tego zorganizować, bo późno dałem pismo

10.

Prezes jest chętny, aby na dachu pawilonu pojawił się napis "Hutnik".
Całą akcję malowania rozważa, aby podłączyć pod modernizację stadionu.
(wiadomo - wiąże się to z rusztowaniem lub innym podobnym rozwiązaniem)

I to na razie tyle.

Jest ktoś chętny, aby pomóc mi w doprowadzeniu do porządku tamtej drugiej kasy w przyszły weekend?

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez OŻÓG 1950 dnia Sob Paź 03, 2009 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: