Głosuj na Nowego Hutnika - III edycja konkursu

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » ndz paź 11, 2009 10:00 am

Mozna zakladac kilka kont?? Czy wtedy grozi dyskwalifikacja ?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz paź 11, 2009 10:44 am

Marcin pisze:Mozna zakladac kilka kont?? Czy wtedy grozi dyskwalifikacja ?


dyskwalifikacja to wątpie bo przecież jakiś znajomy może sobie u Ciebie konto założyć a czy się liczy jako nowy głos to tego już nie wiem. Próbować można :wink:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz paź 11, 2009 12:49 pm

jak masz kilka kont mailowcyh, to wykaż się inwencją.
Zapisz kuzyna, kolegę itp.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn paź 12, 2009 12:06 am

forum Huteusza pisze:Cieszy nas wasz entuzjazm, ale tak naprawdę do zakończenia konkursu pozostało jeszcze trochę czasu i wszystko może się wydarzyć. Życzę oczywiście powodzenia, bo z przyjemnością skontaktowalibyśmy się po zakończeniu konkursu z przedstawicielami Hutnika Kraków w kwestii ustalenia kolorów trykotów :wink: Dodam, że już niebawem poinformujemy o nagrodach za 2 i 3 miejsce, które będą równie atrakcyjne jak nagroda główna 8)




Neosport.pl pisze:Z powodu ogromnego zainteresowania konkursem i próśb o udostępnienie banerów zamieszczamy przygotowaną serię kreacji, które można pobrać tutaj
Ostatnio zmieniony pn paź 12, 2009 5:07 pm przez KonradHKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn paź 12, 2009 1:09 pm

MAMY PIERWSZE MIEJSCE!

Uwaga - nie popadajmy w samozadowolenie, bo na pewno inne ekipy mocno się sprężą.

JEŚLI KTOŚ POSIADA KONTO E_MAIL NA TLENIE (o2.pl lub tlen.pl lub go2.pl), MA CZAS I OCHOTĘ TO NIECH PISZE DO MNIE NA PW, DOSTANIE NIEZAWODNY SPOSÓB NA ZACHĘCENIE DALSZYCH OSÓB DO GŁOSOWANIA NA HUTNIKA. /SPOSÓB WYSYŁAM WYŁĄCZNIE LUDZIOM, KTÓRYCH ZNAM/
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn paź 12, 2009 1:11 pm

http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport ... l-163.html

i to z jaka przewaga
1 miejsce 105 pkt Hutnik KRakow
2 miejsce 70 pkt Mazur Elk

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Re: Nowe stroje dla piłkarzy - wystarczy tylko zagłosować

Postautor: birkut » pn paź 12, 2009 8:09 pm

netsport.pl pisze:Konkurs trwa do końca października (30.10.2009) z możliwością wydłużenia do końca listopada 2009 r. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy założyć konto na neosport.pl


jak na konkurs dziwne założenie.
co może być powodem przedłużenia???
czyżby decydować miało co innego niż tylko głosowanie???
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Nowe stroje dla piłkarzy - wystarczy tylko zagłosować

Postautor: KonradHKS » pn paź 12, 2009 8:13 pm

netsport.pl pisze:Sprawa zakończenia konkursu w październiku nie jest jeszcze przesądzona. Otrzymujemy sporo maili od klubów z niższych klas rozrywkowych o przedłużenie konkursu, poza tym ilość zgłaszanych do zabawy ekip z dnia na dzień jest coraz większa i każdy chciałby mieć równe szanse. Dodam, że dotychczas nie wysłaliśmy jeszcze informacji do wszystkich klubów lig okręgowych. Po prostu brakuje nam czasu, a pracujemy już nawet po nocach...


Już o to spytałem.

Im głównie zależy na promocji swojej strony i im dłużej to będzie trwało tym lepiej dla nich. Mam nadzieje że jednak w październiku się skończy.

Jedyna szansa na szybkie skończenie to odskoczenie rywalom na kilkaset punktów :wink:

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn paź 12, 2009 9:28 pm

wręcz odwrotnie.
szybkie zakończenie to brak zainteresowania - z tego co zrozumiałem z ich odpowiedzi
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt paź 13, 2009 11:43 am

KonradHKS pisze:[bo z przyjemnością skontaktowalibyśmy się po zakończeniu konkursu z przedstawicielami Hutnika Kraków w kwestii ustalenia kolorów trykotów


przedstawicielami tzn. kim ? zarzadem,prezesem czy kibicami ,bo znajac tęgie umysły tych pierwszych to trzeba dopilnowac ,aby nie odesłali nikogo z kwitkiem ,mowiac ,ze nie sa tym zainteresowani
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt paź 13, 2009 12:00 pm

No chyba skoro nakręcił to Konrad, to z nim. Co ma do tego zarząd?

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » wt paź 13, 2009 12:09 pm

Zarząd ma ch....uja do tego. Najlepiej jak spotkają się z kibicami. Konrad i Piotrek powinni się tym zająć po zakończeniu konkursu, nie jakieś tam leśne dziadki z zarządu.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt paź 13, 2009 4:26 pm

Z zarządem na pewno nie. Prawdopodobnie będzie to osoba która pierwszy oddała głos na Hutnika i nie koniecznie to musiałem być ja jako że temat kilka godzin wcześniej założyli na forum Huteusza. W każdym razie stroje na pewno będą (jak wygramy) i gwarantuje że nie zginą.


Z drugiej strony dowiedziałem się że za 2 i 3 miejsce będą równie atrakcyjne nagrody albo nawet możliwe że ciekawsze (piłki, ochraniacze i inne duperele) także nie koniecznie najlepiej będzie zająć 1 miejsce :lol:

Trochę dziwna organizacja - konkurs trwa nie wiadomo do kiedy i nie wiadomo do końca jakie nagrody no ale ważne że wiadomo co za 1 miejsce :wink:

Birkut chodziło mi to że jeśli będa bardzo duże róznice między czołówka to bez sensu ciągnąć dalej "ustawiony" konkurs.

cnotal
Posty: 57
Rejestracja: sob gru 06, 2008 9:03 pm
Lokalizacja: Czyżyny

Postautor: cnotal » śr paź 14, 2009 11:05 am

1 Hutnik KRAKÓW 153
2 MKS MAZUR EŁK 101
3 KSV PLANTY CHORZÓW 56

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » śr paź 14, 2009 4:58 pm

kolejne 3 glosy poszły
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani