Garbarnia Kraków-Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » sob paź 24, 2009 2:56 pm

vitoss pisze:Mecz słaby, sedziowanie chujowe, np kartki za faule ktorych nie bylo, karny nie podyktowany, i najdziwniejsza sytuacja w 92 minucie. Rzut wolny z polowy pierwotnie dla nas wiec poszli Hutnicy w pole karne a tu nagle zmiana decyzji i Garbarnia prawie z kontrą gdyby pilki nie zablokowal Pasion. Slaba komunikacja na lini obrona - Brzezian.


komunikacja była dobra czyli dostawał zjebe co chwila :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob paź 24, 2009 2:59 pm

Harold pisze:
Michas pisze:Jaja jak Chuj były.

Sędzia dostał buta w przerwie za bardzo słaby poziom sędziowania.


Ale sędzia miał przejeb....



Dziwne decyzje podejmował, np. przewracany Gil w polu karnym w pierwszej połowie.
Był plan żeby go przejechać po meczu, ale trafiło na kogoś innego :oops:


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 24, 2009 3:07 pm

To co zrobił Garzeł to dramat. Jego przygotowanie szybkosciowe jest bardzo słabe. Nie raz go objeżdzali a na szczęście tylko raz sie skończyło bramką.

Podczas wolnego w 90 minucie (tego co miał być dla nas ale zmienił decyzje i przyznał garbarni) Pasionek jest wyzywany przez kibiców Garbarni(z "młyna") od kurw i życzą sobie aby spierdalał oraz wydupcał. Pasion ich uspokoił a Ci wjeżdząją jeszcze bardziej na niego. Chodzi tu m.in o Prezesa z naszego forum.

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » sob paź 24, 2009 4:13 pm

Podczas wolnego w 90 minucie (tego co miał być dla nas ale zmienił decyzje i przyznał garbarni) Pasionek jest wyzywany przez kibiców Garbarni(z "młyna") od kurw i życzą sobie aby spierdalał oraz wydupcał. Pasion ich uspokoił a Ci wjeżdząją jeszcze bardziej na niego. Chodzi tu m.in o Prezesa z naszego forum. [/quote]

Byłem na tym sektorze w czasie całej akcji - jestem juz "duzy" :D i staram sie byc obiektywny ale takiego buractwa to juz dawno nie widziałem
Z Hutnikiem od zawsze...

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob paź 24, 2009 4:17 pm

[quote="KonradHKS"
Podczas wolnego w 90 minucie (tego co miał być dla nas ale zmienił decyzje i przyznał garbarni) Pasionek jest wyzywany przez kibiców Garbarni(z "młyna") od kurw i życzą sobie aby spierdalał oraz wydupcał. Pasion ich uspokoił a Ci wjeżdząją jeszcze bardziej na niego. Chodzi tu m.in o Prezesa z naszego forum. [/quote]

moze Prezes cos wiecej , dlaczego ?
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob paź 24, 2009 4:50 pm


JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob paź 24, 2009 5:03 pm

Kurwa co to za typ? Chuj tam z obrażaniem nas, ale relacja napisana, jakby pisał "on line", a nie przygotował ją na spokojnie. Żenada, kurwa dziennikarstwo na tym szczeblu to porażka.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » sob paź 24, 2009 5:26 pm

Od Cierpiatki nie ma co oczekiwać obiektywizmu bo to człowiek związany z Garbarnią dość mocno, (nawet monografie klubu im pisał) wiec z góry można założyć że jest stonniczy.

Na stadionie Garbarni %%% zawsze lał i leje się w ponadprzeciętnej ilości i postaci więc miejscowa żulernia znana jest z niewyparzonej gęby i zachowań rodem z rynsztoka.
Wiadomo że mecz piłkarski, a zwłaszcza derby to nie teatr, a trybuny to nie opera, ale niech w takim razie ludzie tacy jak niejaki "prezes" nie puszczają w Polske bajek i farmazonów o tym że propagują kulturalny styl kibicowania na Garbarni, bo niektórzy z nich momentami zachowywali się gorzej niż żule spod budki z piwem.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob paź 24, 2009 7:57 pm

Wspaniały sędzie dzisiejszego meczu

http://nasza-klasa.pl/profile/6898673

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob paź 24, 2009 8:05 pm

Ja przekonałem się o kulturze kibiców z Ludwinowa, będąc na inauguracji w tym roku, podczas spotkania Garbarnia-Kmita 1-0. Paru dziadków z Zabierzowa dostało słowne uwagi. U nas też z kulturą bywa różnie jak i w całym Krakowie.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 24, 2009 8:13 pm

Ares pisze:Na stadionie Garbarni %%% zawsze lał i leje się w ponadprzeciętnej ilości i postaci więc miejscowa żulernia znana jest z niewyparzonej gęby i zachowań rodem z rynsztoka.
Wiadomo że mecz piłkarski, a zwłaszcza derby to nie teatr, a trybuny to nie opera, ale niech w takim razie ludzie tacy jak niejaki "prezes" nie puszczają w Polske bajek i farmazonów o tym że propagują kulturalny styl kibicowania na Garbarni, bo niektórzy z nich momentami zachowywali się gorzej niż żule spod budki z piwem.


O to mi chodzi. To że większość z nas kibicuje z emocjami :wink: to jest fakt i nikt nie robi z tego tematu tabu.

Ale "kulturalni z Garbarni" cisną po naszym kapitanie chuj wie za co i są szczęśliwi jak nigdy wiec może powoli czują się ekipą? :lol:

Nie byłem po tej stronie więc nie wiem dokładnie ale pare osób od nas było po stronie "młyna". O coś wogóle poszło?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob paź 24, 2009 8:21 pm

panowie super że bronimy naszych ale.. tak stając po środku bezstronnie to u nas też lecą kurwy , chuje itp i to bez powodu na każdego przyjezdnego.. ostatnio był parafialny katol na bramce któremu kapelan matke dymał.. i nie podam innych przykładów :lol: :lol: :lol: nikt nie jest idealny.. a Pasion ma na tyle rozumu i lat że zapewne ma to w dupie i już o tym nie pamięta ;) :twisted:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » sob paź 24, 2009 8:34 pm

No u nas leci tego zdecydowanie więcej ale chodzi o fakt z jakiego wychodzi Garbarnia i o to w jakim wieku są Ci panowie.

Żadnych przekleństw w przyśpiewkach, żadnego anty dopingu i wulgarnego wyzywania arbitra a tu nagle besztanie zawodnika(który zaregował bo to było może metr/półtora od niego a to ich tylko zachęciło do dalszych besztów ) Jest chyba różnica pomiędzy nastoletnimi czy trzydziestoletnimi kibicami Hutnika a emerytami z Garbarni.

Jak dla mnie wiocha na całej linii i tyle. Chyba że jest jakiś konkretny powód o którym wiedza tylko oni.

Chodziło mi tylko o zaznaczenie że kibice Garbarni nie są święci także już zakończmy ten temat.

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » sob paź 24, 2009 11:11 pm

w przerwie pomyślalem że z sędzią to przesada, ale po meczu sam bym mu wpierdolił.
i jeszcze sobie przypomniałem jak to drzewij bywało z ziobrem i innymi kutasami to chyba dobrze jak sie za młodu nauczy :roll:
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz paź 25, 2009 12:51 pm

Na mecz miałem pięć razy bliżej niż zazwyczaj, co niestety nie przeszkodziło mi się spóźnić o połowę. W drugiej, wyraźnie mądrzejsza gra Garbarni, którzy kontrolowali sytuację i czekali na swoją okazję. Hutnik, tym razem bez pomysłu na grę, jakby nasi zawodnicy uznali, że zwycięstwo należy im się, jak psu buda. Choć walczyli. Garbarnia była jednak mądrzejsza w grze, wreszcie strzelili bardzo ładną bramkę po wygranym pojedynku biegowym ich napastnika z naszym obrońcą i potem inteligentnym podprowadzeniem i wyczekaniem do samego końca. Podobnie nieźle sobie radził ich lewy pomocnik, chyba z "6". który umiał nawet sam utrzymać się przy piłce. Nasi dopiero po stracie bramki się obudzili i zagrali, jak przystało na lidera, spychając brązowych do obrony. Bramka wyrównująca całkiem zasłużona, gdyby nie tak mało czasu, padła by i druga. Konia z rzędem temu, kto wie o co chodziło sędziemu z tą decyzją w ostatniej minucie, bo wolnego dla Garbarni, zamiast Hutnika, nie spodziewali się ani piłkarze RKS i HKS, ani chyba nikt z kibiców.