Garbarnia Kraków-Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

MARKOS
Posty: 18
Rejestracja: sob mar 14, 2009 9:03 am

Postautor: MARKOS » ndz paź 25, 2009 1:44 pm

Cięzki mecz na bardzo ciężkiej murawie!
Jak to w derbach pachniało remisem więc większą uwagę skupiłem na indywidualnej grze naszych piłkarzy.
Wielkie słowa uznania dla Rafała Gila, który tak walczył, że aż miło było patrzeć. Żadna piłka nie była stracona, powiem szczerze, że dawno takiego zaangażowania nie widziałem.
Poza tym od początku sezonu Paweł Czajka jest super przygotowany, widać, że świetnie czuję się w tej drużynie.
Gratulację za dobry mecz.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » ndz paź 25, 2009 6:43 pm


HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz paź 25, 2009 7:23 pm

Z tym dopingiem u nas to naprawde obciach .
Jeśli nie będzie dopingu na meczach Hutnika to umrzemy śmiercią naturalną ,bo co jak co ale doping i oprawy przyciągają nowych kibiców (nie tylko małolatów).
U nas na stadionie to wszyscy uważają że śpiewanie to odciach.
(Tylko nie piszcie że jak jestem taki mądry to sam niech zaczne śpiewać. )

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz paź 25, 2009 7:45 pm

To było wałkowane już milion razy . Kto będzie chciał to pośpiewa , a jak nie to nie . Była żenada i tak będzie . Jak się poprawi w klubie to doping zapewne też wróci , ale do tego daleka droga !!

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz paź 25, 2009 8:20 pm

Co ma jedno do drugiego ?

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz paź 25, 2009 8:35 pm

Też mnie to ciekawi. Przecież jesteśmy liderem tabeli. Raczej chodzi o to co HAMAS pisze. To że nie ma kto prowadzić dopingu (w roli wyjaśnienia do nikogo nie mam pretensji i sam tez nie poprowadzę :wink: )to już świadczy o dosyć mocnym pogarszaniu się sytuacji kibicowskiej u nas.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz paź 25, 2009 8:47 pm

Trudno niech tak będzie . Nikt nikogo nie zmusi . To , że mamy lidera to słaby argument jak grozi spadek o kilka lig lub gorzej . Prowadzącym doping już się znudziło jak widać . A co do meczów u siebie to nie ma już w ogóle co dyskutować . Rywale nie powalają , więc jest jak jest . A zebranie się na H to już w ogóle dramat .

Awatar użytkownika
radeknh
Posty: 328
Rejestracja: wt lis 11, 2008 5:13 am

Postautor: radeknh » ndz paź 25, 2009 9:33 pm

Tak na dobra sprawe ja nie za bardzo moge sie wypowiadac w kwestii dopingu, bo z pewnych powodow od kilku lat nie bylem na meczu, ale argument ligi jest raczej slaby, wystarczy spojzec na Zawisze. Ten klub paletal sie po wioskach dluzej niz my.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz paź 25, 2009 9:33 pm

misiek - proponuję zacząć rozliczanie od siebie.

Całkiem niedawno, kiedy zapraszałem wszystkich na sektor H byłeś pierwszym, który zapowiedział swoją obecność. Na zapowiedzi się skończyło.

A skoro WY olewacie prowadzących to nie dziwcie się, że z wzajemnością.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz paź 25, 2009 9:41 pm

AMEN

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz paź 25, 2009 9:43 pm

Wiedziałem , że się doczepisz do mnie !! :P
Wtedy było osiem osób na krzyż , wolałem iść pod zegar przynajmniej można się pośmiać i też powrzeszczeć . Byliśmy na pewno głośniej wtedy od sektora H . Nie mam co się rozliczać , jak jest doping to zawsze wrzeszczę na całego :P Czepiaj się kogo innego !! Mnie Twoje posty nie ruszają i docinki na żywo :P Pozdro .

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz paź 25, 2009 9:44 pm

metal pisze:
Całkiem niedawno, kiedy zapraszałem wszystkich na sektor H byłeś pierwszym, który zapowiedział swoją obecność. Na zapowiedzi się skończyło.

A skoro WY olewacie prowadzących to nie dziwcie się, że z wzajemnością.


To może jeszcze jedna szansa? :oops: :evil:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz paź 25, 2009 9:51 pm

misiek pisze:Wiedziałem , że się doczepisz do mnie !! :P
Wtedy było osiem osób na krzyż , wolałem iść pod zegar przynajmniej można się pośmiać i też powrzeszczeć . Byliśmy na pewno głośniej wtedy od sektora H . Nie mam co się rozliczać , jak jest doping to zawsze wrzeszczę na całego :P Czepiaj się kogo innego !! Mnie Twoje posty nie ruszają i docinki na żywo :P Pozdro .


A kogo mam się czepić? Od innych wymagasz, żeby byli zajebiście wierni i robili z siebie idiotów a sam wolisz klepać na forum "wszyscy na sektor" albo " prowadzącym się nie chce" a potem idziesz "pośmiać się i też powrzeszczeć"....
Zero samokrytyki.

Konrad: zaproszenia były bodajże trzy, wszystkie olane. A ja już nie mam 17 lat i zapału TH.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz paź 25, 2009 10:01 pm

Mobilizowałem , żeby było więcej :P Nie było , więc poszedłem gdzie indziej :P
Nie muszę się krytykować , bo po co , jak zawrzeszczysz to zawsze też pomogę . Prowadzić nie będę , bo nie mam posłuchu :P Raz jedynie prowadziłem w Wieliczce i nawet dobrze mi szło , ale była grupka ok.25 osób i dlatego było ok :P Wiesz jak jest taka liczba jak na Garbarnii to ktoś powinien się pofatygować i urozmaicić przyśpiewki , a nie wyłącznie kilka razy HKS HKS HKS . Ja od tego nie jestem , jestem tylko jednym z wielu pomagających w dopingu .

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz paź 25, 2009 10:15 pm

Sorki jak Cię wtedy uraziłem i za każdym razem tu , bo widzę , że do teraz Cię to boli :) Nie chcę się kłócić , bo to nie o to chodzi :) Sorówa i już nie będę nikogo zwoływał na sektor itp. . Narzekać na doping też nie będę , priorytetem i tak dla mnie jest oglądnięcie meczu ;)