Sprawa Szmyta - czyli Szmyt Gate...

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Sprawa Szmyta - czyli Szmyt Gate...

Postautor: OŻÓG 1950 » wt lis 03, 2009 8:27 pm

Informacja pisze:Informuję, że pismo dotarło do Prezesa (czyli Ożogu nie musisz z nim ekstra jeździć), z tymi zastrzeżeniami, że:
a) dziwnie wsunięte - zapewne cichaczem - w jakiś plik papierzysk, tak, żeby przypadkiem nie do rąk własnych
b) mimo zaadresowania bezpośrednio do Prezesa Oraczewskiego koperta, w której było pismo była otwarta, a pismo nosiło ślady używania
c) co prowadzi do konstatacji zgodnej z apelem Fana Hutnika - panu Szmytowi nigdy nic do ręki, bo popsuje.



Być może wyciągam pochopne wnioski, ale czy Szmyt czasem nie zagląda na forum?

Dodatkowo czasem zastanawia mnie takie torpedowanie prezesa...

Hmmm


No nic, jak będziecie mieli ochotę na taką dyskusję, to zapraszam do tego tematu :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » wt lis 03, 2009 8:30 pm

mi przychodzą na myśl tylko radykalne rozwiązania,ale znając realia i tak nic sie nie zmieni,i dalej będzie u nas siedział.pomyliły sie kurwie adresy.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt lis 03, 2009 8:33 pm

precz z komuną, cenzurą i czytaniem cudzych listów !!! Należy ustawić w klubie na korytarzu stoły i powołać specjalną komisje w tej sprawie.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt lis 03, 2009 8:40 pm

nie jestem prawnikiem, ale za czytanie cudzej korespondencji chyba jest paragraf

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Re: Sprawa Szmyta - czyli Szmyt Gate...

Postautor: OŻÓG 1950 » wt lis 03, 2009 8:43 pm

OŻÓG 1950 pisze:czy Szmyt czasem nie zagląda na forum?


A co myślicie o tym?
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lis 03, 2009 8:49 pm

mial swego czasu konto na nk ,ale chyba troszke serdecznych slow musial przeczytac bo chyba juz usuniete :)

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Re: Sprawa Szmyta - czyli Szmyt Gate...

Postautor: PennyWise » wt lis 03, 2009 9:19 pm

OŻÓG 1950 pisze:
Informacja pisze:Informuję, że pismo dotarło do Prezesa (czyli Ożogu nie musisz z nim ekstra jeździć), z tymi zastrzeżeniami, że:
a) dziwnie wsunięte - zapewne cichaczem - w jakiś plik papierzysk, tak, żeby przypadkiem nie do rąk własnych
b) mimo zaadresowania bezpośrednio do Prezesa Oraczewskiego koperta, w której było pismo była otwarta, a pismo nosiło ślady używania
c) co prowadzi do konstatacji zgodnej z apelem Fana Hutnika - panu Szmytowi nigdy nic do ręki, bo popsuje.



Być może wyciągam pochopne wnioski, ale czy Szmyt czasem nie zagląda na forum?

Dodatkowo czasem zastanawia mnie takie torpedowanie prezesa...

Hmmm


No nic, jak będziecie mieli ochotę na taką dyskusję, to zapraszam do tego tematu :)

Insynujesz, ze Birkut to Szmid?? 8)
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt lis 03, 2009 9:44 pm


Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt lis 03, 2009 10:06 pm

Sam już nie wiem Penny. Strasznie to dziwne wszystko.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » śr lis 04, 2009 4:02 pm

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1--3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1--4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


może grzywna na rzecz stowarzyszenia?
chwasty trzeba wyrywać :twisted:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr lis 04, 2009 5:15 pm

KSH74NH pisze:mial swego czasu konto na nk ,ale chyba troszke serdecznych slow musial przeczytac bo chyba juz usuniete :)


Nie jest usunięte.

Zablokował tylko w wyszukiwarce znajomych, no i ukrył komentarze.

Ale konto ma w dalszym ciągu.


Pozdrawiam ;)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Re: Sprawa Szmyta - czyli Szmyt Gate...

Postautor: birkut » czw lis 05, 2009 12:06 am

PennyWise pisze:Insynujesz, ze Birkut to Szmid?? 8)


a miała to byc nasza slodka tajemnica :cry:


Ożóg pisze:Być może wyciągam pochopne wnioski, ale czy Szmyt czasem nie zagląda na forum?


nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale brzmi to jak zarzut???
bo gdyby sam prezes nawiedzal to miejsce w siecie to achów i ochów nie było by końca
i tak poza tym to mysle że było więcej tematu w życiu obecnego zarzadu ważniejszych niż ewentualna (wszak to tylko slowa synka prezesa) zlamana tajemnica korespondencji
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw lis 05, 2009 12:15 am

Po pierwsze to nie jest zarzut.

Tylko ciekawi mnie, czy Szmyt nie podrzucił tego pisma, po tym, jak brak jego przekazania został ogłoszony na forum.



Po drugie: Co Ty tak bronisz tego Szmyta?


- Widzisz jakieś pozytywy pracy prezesa, czy tylko same negatywy?
- Co powiesz o Szmycie? Co powiesz o Stóju? Wszak powinieneś oceniać wszystkich. Cały zarząd.




Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » czw lis 05, 2009 12:29 am

OŻÓG 1950 pisze:Po pierwsze to nie jest zarzut.

Tylko ciekawi mnie, czy Szmyt nie podrzucił tego pisma, po tym, jak brak jego przekazania został ogłoszony na forum.[/size]


myśle że już przesadzacie i kręcicie filmy.
dla mnie pan Oro vel Informacja vel syn prezesa jest tak samo wiadygodny jak superdziadek




OŻÓG 1950 pisze:Po drugie: Co Ty tak bronisz tego Szmyta?


- Widzisz jakieś pozytywy pracy prezesa, czy tylko same negatywy?
- Co powiesz o Szmycie? Co powiesz o Stóju? Wszak powinieneś oceniać wszystkich. Cały zarząd.
Pozdrawiam


Stój to ..j jak wiadomo.
Po Szmycie jedziecie wy i koncertowo was podpuszcza do tego informacja, więc ja sobie tego dziada odpuszczam.
Skupiam się na idolu mas :lol: :lol:

ja uwazam że wszyscy czterej (dodam jeszcze Gila) są siebie warci.
ja zapytam dlaczego tak broncie Oraczewskiego.
Bo was wysłucha, zgodzi sie laskawie zebyscie go wyręczali w jego robocie??
to po ch.j on tam siedzi.
Jesli ty i inni kibice robia za niego. przeciez on za to dosataje pieniadze!!!
i w nowym stowarzyszeniu tez ma byc Oraczewski, Szmyd, Gil, Stój???To dajmy sobie spokoj i zaczynajmy od zera.
Gdyby zamiast tych 4 panów na czele stanal ktos z sympatykow Hutnika to na samych pensjach miesiecznie jestesmy (szybko licząc) ponad 30tys do przodu.
W skali roku to prawie 400tys zlotych!!! Czy ktos z broniacych oraczewskiego zdaje sobie sprawde ze obiązenia tytułem sprawowanej przez niego funkcji to ponad 60tys rocznie plus odprowadzane z tytułu wynagrodzenia podatki.

Pozdrawiam i szacunek dla ciebie
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw lis 05, 2009 1:04 am

Co do 4 panów, różnimy się w poglądach dotyczących Oraczewskiego i Szmyta.

Co do Ora/Informacji - odróżnij go od ojca i nie traktuj jak jednej osoby.

Sam zauważyłem, że Oro potrafi mieć cięty język (że tak to dyplomatycznie nazwę) i uważam, że nie jest to dobre. (pamiętam jak np. w "Polityce" za to, że jestem za PISem nazwał mnie "zacietrzewionym" hehee - ale nie mam mu tego za złe )


Co do pensji - zgadzam się z Tobą.

Zobaczymy, jak to będzie, jak będzie stowarzyszenie.

Niestety, ja to sobie mogę tylko listy pisać.


birkut pisze:Jesli ty i inni kibice robia za niego. przeciez on za to dosataje pieniadze!!!

Ale co ja robię za niego?
Piszę głupie petycje i tyle.

Ja nie jeżdżę na rozmowy, negocjacje z firmami.

I nie spotkam się np. na bankiecie z Majchrowskim, żeby do niego zagadać. Samo zdobycie zaproszenia na tą imprezę było trudne.


Mogę natomiast powiedzieć, że mam jeden zarzut do prezesa (ale nie tylko do niego).

Otóż Oro siedzi na loży. Prezes w pawilonie.

No i nie wiedzą, co się dzieje po drugiej stronie stadionu.

Te wszystkie braki koszów na śmieci itd. To jest wina braku wiedzy.


Ale czy prezes ma na meczach chodzić po stadionie i spacerować koło szalikowców? Nie wydaje mi się.

Najchętniej, to zrestrukturyzowałbym schemat organizacyjny spółki - zwolnił jakiegoś mało przydatnego członka zarządu i zatrudnił osobę, która zajmowałaby się właśnie takimi rzeczami, jak organizacja meczu, stan stadionu itd.

Ale chwileczkę, chwileczkę - czy za to nie odpowiada czasem Stój?



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...