Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Sprawa Szmyta - czyli Szmyt Gate...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KonradHKS

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birkut napisał:

Bo was wysłucha, zgodzi sie laskawie zebyscie go wyręczali w jego robocie??
to po ch.j on tam siedzi.
Jesli ty i inni kibice robia za niego. przeciez on za to dosataje pieniadze!!!
i w nowym stowarzyszeniu tez ma byc Oraczewski, Szmyd, Gil, Stój???To dajmy sobie spokoj i zaczynajmy od zera.
Gdyby zamiast tych 4 panów na czele stanal ktos z sympatykow Hutnika to na samych pensjach miesiecznie jestesmy (szybko licząc) ponad 30tys do przodu.
W skali roku to prawie 400tys zlotych!!! Czy ktos z broniacych oraczewskiego zdaje sobie sprawde ze obiązenia tytułem sprawowanej przez niego funkcji to ponad 60tys rocznie plus odprowadzane z tytułu wynagrodzenia podatki.

Pozdrawiam i szacunek dla ciebie

Przypominam do września podobnie jak wszscy nie dostał ani grosza.

Kolejna sprawa to to że nie siedzi tylko ma różnie spotkania(nie wiem z jakim skutkiem)

Zastrzeżenie do Prezesa(jak na razie jedno)
- kiedy został zapytany o kasę zapomniał jaka to kasa...

Jak zacznie brać pensję to masz racje Birkut że powinie to sam robić ale na razie ten argument odpada choć niestety klub sam powinien o to wszystko dbać. Ożóg jest po części "wykorzystany" bo na pewno nie każdy postronny widz wie że ton za to odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fan Hutnika

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz zaraz ,a czy dobrze rozumie ze
w stowarzyszeniu mieliby byc panowie szmyd i gil ??????
Informacja

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fan Hutnika napisał:
zaraz zaraz ,a czy dobrze rozumie ze
w stowarzyszeniu mieliby byc panowie szmyd i gil ??????

Zaraz, zaraz, powoli, bo widzę, że zaczynają się rodzić emocje, podczas, gdy jeszcze nic nie wiadomo, nic się nie stało, nikt nic złego nie zrobił, ale gadanie zacznie się od razu.

Otóż ani Gil, ani Szmyd z koncepcją nowego Stowarzyszenia nie mieli nic wspólnego, aczkolwiek z racji pełnionych funkcji (w zarządzie i radzie nadzorczej) musieli się o niej dowiedzieć. Szmyta nikt w nowym tworze nie przewidywał i nie przewiduje, a Gil, cóż, przypucował się z informacjami o przekształceniu w Stowarzyszenie w Głosie, nie wiem, czy licząc na głosy w wyborach za rok, czy na to, że nagle uzyska sympatię nowohuckich mężczyzn, a nowohuckie kobiety obrzucą go majtkami, czy jeszcze na coś innego. W każdym razie zrobił to troszkę za wcześnie i nie wiadomo, czy tej idei nie zaszkodził. Tak czy inaczej, prace trwają.
[/color]
Powrót do góry
birkut

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:

Jak zacznie brać pensję to masz racje Birkut że powinie to sam robić ale na razie ten argument odpada choć niestety klub sam powinien o to wszystko dbać. Ożóg jest po części "wykorzystany" bo na pewno nie każdy postronny widz wie że ton za to odpowiada.

co to znaczy jak zacznie brac Question Question Exclamation piłkarze nie dostaja kasy a zap....alaja.
i czy zrzekł się poborow?? nie bierze bo min. przez niego tej kasy nie ma, ale jak przyszła z Tobetu to dzialke sobie wziął czy nie??
OŻÓG 1950

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.

Birkut jak przez niego może nie być kasy, jak on jest od 4 miesięcy, a dług narastał od chwili powołania S.S.A. (czyli od chyba 7 lat) ???

2.

Konrad gdzie on Ci zapomniał o kasie?
Ja tak tego nie odebrałem.

Tak, czy inaczej, po cholerę te wszystkie dyskusje i jątrzenie?
KonradHKS

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OŻÓG 1950 napisał:

2.

Konrad gdzie on Ci zapomniał o kasie?
Ja tak tego nie odebrałem.

Tak, czy inaczej, po cholerę te wszystkie dyskusje i jątrzenie?

Ja to odebrałem jako zapomnienie i już. Kasa miała byc już dawno gotowa i gdybyśmy się my tym zajęli to by była. Nie czepia się ciągle Prezesa ale akurat w tym wypadku po prostu nie potrzebnie się uniósł honorem (jak to kiedyś ująłeś kiedy zaproponowałeś że to kibice wyremontują) i jeśli nie ma kasy na robotę to przecież nikt by nie miał pretensji.

Co do Ciebie Birkut to nie wiem czy Prezes wziął jakąkolwiek pensje (poza Tobetem) więc jest w takiej samej sytuacji jak kopacze. A powiedz mi w jakim klubie prezes jest odpowiedzialny za marketing? Nie można mieć pretensji że u nas nie ma takiego stanowiska.
Powrót do góry
Informacja

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:

Co do Ciebie Birkut to nie wiem czy Prezes wziął jakąkolwiek pensje (poza Tobetem) więc jest w takiej samej sytuacji jak kopacze. A powiedz mi w jakim klubie prezes jest odpowiedzialny za marketing? Nie można mieć pretensji że u nas nie ma takiego stanowiska.

Powoli, powoli: głowy bym sobie nie dał uciąć, że wziął cokolwiek z tej kasy od Tobetu, tym bardziej, że - co podkreślę ponownie - była to tylko pierwsza transza, ok. 20 - 25 tysięcy z tego co wiem, więc nie jakieś kokosy. Tobet ma płacić sukcesywnie, nie wszystko na raz. Bardzo możliwe, że za te pieniądze klub po prostu zorganizował ostatnie mecze (koszt jednego spotkanie to ok. 8 tys. PLN).
Powrót do góry
KonradHKS

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle napisałem "poza Tobetem" miało znaczyć że nie wiem co się dzieje z tymi pieniędzmi i nie wiedziałem czy można sobie tak o nich pisać oficjalnie Wink
Powrót do góry
OŻÓG 1950

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradHKS napisał:
Ja to odebrałem jako zapomnienie i już. Kasa miała byc już dawno gotowa i gdybyśmy się my tym zajęli to by była. Nie czepia się ciągle Prezesa ale akurat w tym wypadku po prostu nie potrzebnie się uniósł honorem (jak to kiedyś ująłeś kiedy zaproponowałeś że to kibice wyremontują) i jeśli nie ma kasy na robotę to przecież nikt by nie miał pretensji.

Zawsze możemy do tego pomysłu wrócić.

Zrobimy to sami i wszystko będzie gotowe jak tralala (czy jak to tam się mówi Wink ).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: