Hutnik Kraków - Orlicz Suchedniów (środa,11 listopada g.11)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr lis 11, 2009 3:41 pm

Bramka Świątka liga mistrzów :!:

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr lis 11, 2009 4:06 pm


Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » śr lis 11, 2009 4:19 pm


KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lis 11, 2009 4:20 pm

a to tego co tak stadion wypierdolil to trener gosci byl :D

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr lis 11, 2009 4:40 pm

gratulacje dla Świętego ...

13 goli - Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków),
12 goli - Dariusz Anduła (Juventa Starachowice),
10 goli - Piotr Gruszka (Górnik Wieliczka),
9 goli - Rafał Gil (Hutnik Kraków)

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr lis 11, 2009 4:56 pm




Hutnik Kraków - Orlicz Suchedniów 5:1
Pyciak 3', 73', Świątek 6', 90', Krawczyk 29' - Jaros 85'

Czerwona kartka: Jaworek (65' - dwie żółte)


"Hutnik wciąż atakował, jednak na kolejną bramkę musiał czekać do 29 min, kiedy to po błędzie jednego z obrońców Orlicza piłkę przejął młody Krawczyk, który zagrał w pole karne do Światka, a ten zdobył gola pakując piłkę do siatki nad bezradnym Bilskim."

To Światek w 29 min czy Krawczyk ?

"Hutnicy od początku spotkania zdominowali rywala, nie pozwalając mu przechodzić nawet na krakowską połowę."

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr lis 11, 2009 5:52 pm

Świątek Krawczyk podawał

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr lis 11, 2009 6:02 pm

Stal Nowa Huta pisze:
fcb pisze:Hutnik : Rafał Brzeziański - Adrian Kukla, Marcin Pasionek(c), Arkadiusz Garzeł, Sebastian Jagła - Paweł Pyciak, Krzysztof Świątek, Rafał Tabak, Wojciech Dziadzio - Rafał Gil, Michał Krawczyk


1:0`Pyciak
2:0`Świątek
3:0`Świątek
4:0`Pyciak
5:1`Świątek

Jakie zmiany - nie wiem


Byłem na pierwszej połowie i muszę stwierdzić że Orlicz pokazał w niej - totalnie nic, jak oni z taką grą są na 3 miejscu? grali raczej jak outsider. Pogoda do meczu dramatyczna, kiksy, kałuże itd. Hutnik świetnie odnalazł się w takich warunkach, grał dokładnie i pewnie wyprowadzał akcje. Pyciak i Świątek grali rewelacyjnie. Słabszy występ Jagły, co chwile odskakiwała mu piłka jak ją przyjmował i strata, Rafał Gil dzisiejszego występu nie zaliczy do udanych, nic temu gościowi nie wychodziło, czemu podawał na lewą stronę jak był w polu karnym i miał przed sobą bramkarza i bramkę? Zupełnie nie zrozumiała decyzja. Kulka bardzo dobrze na prawej flance obrony.


Jesteś tylko!!! na pierwszej połowie i piszesz,że Gil dzisiejszego meczu nie zaliczy do udanych.Poza tym żaden Kulka w Hutniku nie gra!I gdzie Ty w pierwszej połowie kałuże widziałeś na murawie???murawa jak na tą pogodę była super.

Był,będzie, jest Hutnik HKS!!!!
Brawa za zaangażowanie dla wszystkich piłkarzy,trenerów i chłopaków zapierdalających po piłki po kostki w błocie i kibiców którzy byli 90 minut na meczu.Zresztą byłem pozytywnie zaskoczony frekwencją.




Jeżeli chodzi o Gila to źle napisałem :) oceniając jego grę w pierwszej połówce. Nie kulka tylko KUKLA ! grał na prawej obronie jest z juniorów

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr lis 11, 2009 6:16 pm

HAMAS pisze:Świątek Krawczyk podawał


Akurat ja to wiem ale taki przecietny Kowalski czytając relacje stwierdzi ze to Krawczyk Michał strzelil.

fcb - Zrobiłes literówke w nazwisku i Stal ma racje ;] Kulki nie ma a Kukla jest ;] Przeczytaj swojego posta jeszcze raz ;]

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr lis 11, 2009 6:19 pm

W I połowie - doskonały mecz Hutnika. Nie można mieć chyba żadnych zastrzeżeń, to był własnie taki Hutnik, jaki zawsze będzie się kojarzył z jesienią 2009... W II połowie, zwłaszcza na początku do głosu doszedł Orlicz, ale w sumie spotkanie cały czas było pod kontrolą, a przy takiej pogodzie i mając w perspektywie sobotni mecz, nie ma co wymagać więcej. Szkoda tylko bramki straconej na włąśne życzenie - mimo wszystko zdarza się to krakowianom zbyt często, ale to też pewnie kwestia dekoncentracji w związku z ustalonym już wynikiem. Bramka Świątka w 90 minucie - gol rundy na Suchych Stawach.

Cóż... Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Czarnych Połaniec i atmosferę, jaka pewnie będzie w sobotę, to o ile to piłkarzy nie sparaliżuje, zapowiada się prawdziwa rzeźnia gości...

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr lis 11, 2009 6:22 pm

Vitoss - teraz zauważyłem ocb, w takim razie przeprosiny

KSH74NH
Posty: 4346
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr lis 11, 2009 6:22 pm

Marcin_SuchaBeskidzka pisze:W I połowie - doskonały mecz Hutnika. Nie można mieć chyba żadnych zastrzeżeń, to był własnie taki Hutnik, jaki zawsze będzie się kojarzył z jesienią 2009... W II połowie, zwłaszcza na początku do głosu doszedł Orlicz, ale w sumie spotkanie cały czas było pod kontrolą, a przy takiej pogodzie i mając w perspektywie sobotni mecz, nie ma co wymagać więcej. Szkoda tylko bramki straconej na włąśne życzenie - mimo wszystko zdarza się to krakowianom zbyt często, ale to też pewnie kwestia dekoncentracji w związku z ustalonym już wynikiem. Bramka Świątka w 90 minucie - gol rundy na Suchych Stawach.

Cóż... Biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Czarnych Połaniec i atmosferę, jaka pewnie będzie w sobotę, to o ile to piłkarzy nie sparaliżuje, zapowiada się prawdziwa rzeźnia gości...


moze na koniec pobijemy rekord z chazri ;)?

bn
Posty: 2994
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr lis 11, 2009 8:02 pm

Jak zwykle zaspałem i nie obejrzałem 3 pierwszych bramek. Mimo pogody, chyba najlepszy mecz tej rundy pod względem gry, emocji i atmosfery na trybunach. Mam nadzieję, że zegar miał tylko chwilową niedyspozycję i na historycznym meczu będzie w pełni sprawny.

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » śr lis 11, 2009 8:19 pm

Już dawno nie było takiej pogody na meczu, tym większe brawa dla PIŁKARSKIEJ REPREZENTACJI NOWEJ HUTY. nie wiem jak z tym zegarem , ale słyszałem opinie. że przez deszcz pozamakało w środku i jakieś zwarci e się zrobiło.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr lis 11, 2009 8:21 pm

A czemu zamknęli pół stadionu?