Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Największa klęska Hutnika AD 2009

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik
Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

największym ciosem dla Ciebie było:
1. Brak awansu piłkarzy do 2 ligi
15%
 15%  [ 24 ]
2. Sytuacja finansowa klubu
34%
 34%  [ 55 ]
3. Przesądzenie o grze WC na SS
15%
 15%  [ 24 ]
4. Ujawnienie korupcji naszych "gwiazd"
25%
 25%  [ 41 ]
5. Brak wymiernych efektów pracy nowego prezesa
10%
 10%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 160

Autor Wiadomość
dUfio

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:07 pm    Temat postu: Największa klęska Hutnika AD 2009 Odpowiedz z cytatem

aura malo swiateczna wiec optymistycznie nie bedzie

najlepiej z uzasadnieniem

jesli macie jakies inne to pisac-dodam
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
OŻÓG 1950

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. Ujawnienie korupcji naszych "gwiazd"

- O zarządzie różnie się mówiło.

- O tym, że WC będą grały na Suchych Stawach - uważałem, że, czego byśmy nie zrobili, to i tak niestety tak się stanie.

- Sytuacja finansowa - wiadomo było już od dawna.

- Awans - cóż zdążyłem się przyzwyczaić.

- Prezes - fakt, póki co, wymiernych efektów nie ma i gdyby można było zagłosować na dwa punkty, to ten też bym zaznaczył.

No, ale zagłosowałem na fakt korupcji.

Na drzwiach wisi mi jeszcze kalendarz Hutnika z 2004 roku i generalnie kurwa cały pierwszy rząd powinien mieć zasłonięte na czarno oczy Twisted Evil

I jeszcze Kasperczyk... Jego spotkanie przed sezonem z kibicami obok pasa startowego, koło Comarchu... Na chuj to wszystko było?

Kpina, kpina, kpina...
KonradHKS

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie sytuacja finansowa.

Afera korupcyjna aż tak mnie nie wzruszyła bo wtedy nie miałem jeszcze takiego przywiązania do Hutnika albo dokładniej do drużyny. Jakby za kilka lat wyszły taki śmieci o tej drużynie to byłby to mega cios.

Ciągle się mówiło że możemy nie przystąpić do rozgrywek itp. ale jednak jak te słowa są bliskie finalizacji to zaczyna do człowieka docierać że Hutnik się kończy. Jak Hutnik może nie wystartować w rozgrywkach? Ano niestety się na to szykuje. A nawet jak wystartuje to tylko po to żeby zgarnąć kase WC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz NH

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie gra WC.

Dopiero sie obudzimy jak wszystkie osiedla przekroju Skarpa, Młodości, Wandy, Ogrodowe będa pozamazywane wrzutami WC.

Zreszta tak samo zabolało mnie jak pewnie kazdego sympatyka nowohuckiego futbolu zarówno korupcja jak i sytuacja w jakiej znaduje sie ten klub.
Powrót do góry
Piotrek

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie brak awansu- takie ciśnienie, obietnice i ten styl w jakim umoczyliśmy
wc u nas wcale nie jest przesądzone, korupcja to już kiedyś była- teraz raczej uznałbym za sukces że wreszcie piłkarze bekli za coś takiego, sytuaja finansowa- powiem krótko-jest padaka ale może wreszcie to padnie i póki jest nas jeszcze sporo zbudujemy Klub od nowa

na koniec dwa plusiki- gra kopaczy i magazyn Suche Stawy
Powrót do góry
huteusz

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4
Reszta była oczywista...
Ares

PostWysłany: Pią Gru 25, 2009 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie korupcja, a raczej jej ujawnienie. W końcu padły konkretne nazwiska, winni się przyznali i poddali karze.
Na gre WC na SS, jak się okazalo, Hutnik nie ma w praktyce żadnego wpływu więc jest to jakby niezależne. Natomiast pozostałe odpowiedzi z ankiety to problemy ktore przez lata są niezmienne i takie same.
Powrót do góry
1950N-H

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zaglosowalem na 3 bo powiedzmy sobie szczerze o korupcji w Hutniku kazdy wiedzial tylko nie wszyscy dopuszczali te mysli do siebie i jak ktos mi powie ze nic nie wiedzial to go wysmieje prosto w twarz bo kazdy ale to kazdy z nas jest wstanie wymienic minimum 3 mecze ktore byly sprzedane/kupione i to nie wazne czy rok temu czy to bylo 10 lat temu
BOBASBK

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punkt 6

KS Hutnik Kraków - czyli cała spółka w raz z zakładem remontowym... oraz BETON BETON i jeszcze RAZ BETON !!!
SIMON NH

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaglosowalem na 1 bo

- powiedzmy sobie szczerze o korupcji w Hutniku kazdy wiedzial tylko nie wszyscy dopuszczali te mysli do siebie

- WC - mamy do gadania jak żyd za gestapo

- sytuacja finansowa od dawna wiemy jak jest

- prezes - szkoda gadac
flagus

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. Zdecydowanie najbardziej zabolały sprzedawczyki
Bo brak awansu, gra WC na Suchych Stawach to ---------- brak kasy więc te wszystkie 3 punkty można złączyć w jeden.

Prezes ma jeden plus ------- rozmawia z kibicami, jest zainteresowany ich inicjatywami ................... i tyle dobrego................. o nim.
Powrót do góry
fan

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glos na tragiczną sytuację finansową bo to może być koniec... lub początek nowego Hutnika.
Sprzedawanie meczów mnie nie dziwi, tak już jest w zasranej polskiej lidze, sprzedawało 99% piłkarzy. Dlatego oprócz Hutnika zainteresowanie polską ligą ograniczam do znajomości tabeli ekstraklasy.
Prezes podobnie jak poprzednicy efektów nie ma na razie, choć jak na realia Hutnika otwarcie bramy jest nie lada wyczynem.
WC na SS nic nie zmieni, Hutnikowi zostali najwierniejsi a pół roku szybko zleci, boję się tylko żeby kasa z wynajmu się nie rozpłyneła w kieszeniach "Starych Dziadów"
Powrót do góry
metal
Site Admin

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie punktu 3.:
Pamiętajcie, że już KILKAKROTNIE podawano (nasi Prezesi, prezydent Majchrowski, piśmidła i telewizje) konkretne terminy, w których NA BANK WC miało wkroczyć na Suche Stawy. Za każdym razem okazywało się, że....
to nie prawda.

Jeżeli jakieś przyczyny (np kolejne opóźnienia w realizacji "modernizacji stadionu", papierki, opinia wąsów, załamanie pogody lub parę innych rzeczy) sprawią, że stadion nie będzie gotowy na rundę wiosenną, to lada dzień okaże się, że remonty jedynie słusznych stadionów w Krakowie zaszły już tak daleko, że spokojnie mogą grać u siebie. Wtedy ani złotówka nie trafi do kieszeni naszego ukochanego bankruta.

Kosoviak

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również postawiłem na sytuację finansową. Bo nie było jeszcze nigdy tak źle jak w tym roku.
O reszcie wiadomo. Korupcja była nawet w pierwszej lidze jak grali. (K.B:S.S)
a co do awansu??
Powiedźmy sobie szczerze, nie zasłużyli na Niego ani na grę w barażu. w końcu zajeli 3 miejsce.
Wiadomo, każdy by z Nas chciał ale niech bedzie ten awans wywalczony uczciwie.

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Powrót do góry
krowodrzaHKS

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korupcja.
Wszystko łącznie z korupcją było do przewidzenia, jednak wybrałem tę opcję, gdyż może się okazać gwoździem do trumny konającego Hutnika.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> ARCHIWUM - KS Hutnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: