Największa klęska Hutnika AD 2009

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

największym ciosem dla Ciebie było:

1. Brak awansu piłkarzy do 2 ligi
24
15%
2. Sytuacja finansowa klubu
55
34%
3. Przesądzenie o grze WC na SS
24
15%
4. Ujawnienie korupcji naszych "gwiazd"
41
26%
5. Brak wymiernych efektów pracy nowego prezesa
16
10%
 
Liczba głosów: 160

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Największa klęska Hutnika AD 2009

Postautor: dUfio » pt gru 25, 2009 3:07 pm

aura malo swiateczna wiec optymistycznie nie bedzie

najlepiej z uzasadnieniem

jesli macie jakies inne to pisac-dodam

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt gru 25, 2009 3:17 pm

4. Ujawnienie korupcji naszych "gwiazd"

- O zarządzie różnie się mówiło.

- O tym, że WC będą grały na Suchych Stawach - uważałem, że, czego byśmy nie zrobili, to i tak niestety tak się stanie.

- Sytuacja finansowa - wiadomo było już od dawna.

- Awans - cóż zdążyłem się przyzwyczaić.

- Prezes - fakt, póki co, wymiernych efektów nie ma i gdyby można było zagłosować na dwa punkty, to ten też bym zaznaczył.



No, ale zagłosowałem na fakt korupcji.

Na drzwiach wisi mi jeszcze kalendarz Hutnika z 2004 roku i generalnie kurwa cały pierwszy rząd powinien mieć zasłonięte na czarno oczy :twisted:


I jeszcze Kasperczyk... Jego spotkanie przed sezonem z kibicami obok pasa startowego, koło Comarchu... Na chuj to wszystko było?

Kpina, kpina, kpina...
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pt gru 25, 2009 3:36 pm

Zdecydowanie sytuacja finansowa.

Afera korupcyjna aż tak mnie nie wzruszyła bo wtedy nie miałem jeszcze takiego przywiązania do Hutnika albo dokładniej do drużyny. Jakby za kilka lat wyszły taki śmieci o tej drużynie to byłby to mega cios.


Ciągle się mówiło że możemy nie przystąpić do rozgrywek itp. ale jednak jak te słowa są bliskie finalizacji to zaczyna do człowieka docierać że Hutnik się kończy. Jak Hutnik może nie wystartować w rozgrywkach? Ano niestety się na to szykuje. A nawet jak wystartuje to tylko po to żeby zgarnąć kase WC.

Łukasz NH
Posty: 80
Rejestracja: śr lis 12, 2008 3:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Łukasz NH » pt gru 25, 2009 3:49 pm

Dla mnie gra WC.

Dopiero sie obudzimy jak wszystkie osiedla przekroju Skarpa, Młodości, Wandy, Ogrodowe będa pozamazywane wrzutami WC.


Zreszta tak samo zabolało mnie jak pewnie kazdego sympatyka nowohuckiego futbolu zarówno korupcja jak i sytuacja w jakiej znaduje sie ten klub.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt gru 25, 2009 8:42 pm

zdecydowanie brak awansu- takie ciśnienie, obietnice i ten styl w jakim umoczyliśmy
wc u nas wcale nie jest przesądzone, korupcja to już kiedyś była- teraz raczej uznałbym za sukces że wreszcie piłkarze bekli za coś takiego, sytuaja finansowa- powiem krótko-jest padaka ale może wreszcie to padnie i póki jest nas jeszcze sporo zbudujemy Klub od nowa

na koniec dwa plusiki- gra kopaczy i magazyn Suche Stawy

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt gru 25, 2009 10:12 pm

4
Reszta była oczywista...

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pt gru 25, 2009 10:31 pm

Zdecydowanie korupcja, a raczej jej ujawnienie. W końcu padły konkretne nazwiska, winni się przyznali i poddali karze.
Na gre WC na SS, jak się okazalo, Hutnik nie ma w praktyce żadnego wpływu więc jest to jakby niezależne. Natomiast pozostałe odpowiedzi z ankiety to problemy ktore przez lata są niezmienne i takie same.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » sob gru 26, 2009 1:08 am

a ja zaglosowalem na 3 bo powiedzmy sobie szczerze o korupcji w Hutniku kazdy wiedzial tylko nie wszyscy dopuszczali te mysli do siebie i jak ktos mi powie ze nic nie wiedzial to go wysmieje prosto w twarz bo kazdy ale to kazdy z nas jest wstanie wymienic minimum 3 mecze ktore byly sprzedane/kupione i to nie wazne czy rok temu czy to bylo 10 lat temu
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob gru 26, 2009 11:14 am

Punkt 6

KS Hutnik Kraków - czyli cała spółka w raz z zakładem remontowym... oraz BETON BETON i jeszcze RAZ BETON !!!
Hutnik Kraków

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob gru 26, 2009 12:00 pm

ja zaglosowalem na 1 bo

- powiedzmy sobie szczerze o korupcji w Hutniku kazdy wiedzial tylko nie wszyscy dopuszczali te mysli do siebie

- WC - mamy do gadania jak żyd za gestapo

- sytuacja finansowa od dawna wiemy jak jest

- prezes - szkoda gadac
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob gru 26, 2009 12:19 pm

4. Zdecydowanie najbardziej zabolały sprzedawczyki
Bo brak awansu, gra WC na Suchych Stawach to ---------- brak kasy więc te wszystkie 3 punkty można złączyć w jeden.

Prezes ma jeden plus ------- rozmawia z kibicami, jest zainteresowany ich inicjatywami ................... i tyle dobrego................. o nim.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

fan
Posty: 964
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob gru 26, 2009 2:22 pm

glos na tragiczną sytuację finansową bo to może być koniec... lub początek nowego Hutnika.
Sprzedawanie meczów mnie nie dziwi, tak już jest w zasranej polskiej lidze, sprzedawało 99% piłkarzy. Dlatego oprócz Hutnika zainteresowanie polską ligą ograniczam do znajomości tabeli ekstraklasy.
Prezes podobnie jak poprzednicy efektów nie ma na razie, choć jak na realia Hutnika otwarcie bramy jest nie lada wyczynem.
WC na SS nic nie zmieni, Hutnikowi zostali najwierniejsi a pół roku szybko zleci, boję się tylko żeby kasa z wynajmu się nie rozpłyneła w kieszeniach "Starych Dziadów"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz gru 27, 2009 8:12 pm

Odnośnie punktu 3.:
Pamiętajcie, że już KILKAKROTNIE podawano (nasi Prezesi, prezydent Majchrowski, piśmidła i telewizje) konkretne terminy, w których NA BANK WC miało wkroczyć na Suche Stawy. Za każdym razem okazywało się, że....
to nie prawda.

Jeżeli jakieś przyczyny (np kolejne opóźnienia w realizacji "modernizacji stadionu", papierki, opinia wąsów, załamanie pogody lub parę innych rzeczy) sprawią, że stadion nie będzie gotowy na rundę wiosenną, to lada dzień okaże się, że remonty jedynie słusznych stadionów w Krakowie zaszły już tak daleko, że spokojnie mogą grać u siebie. Wtedy ani złotówka nie trafi do kieszeni naszego ukochanego bankruta.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pn gru 28, 2009 1:34 pm

ja również postawiłem na sytuację finansową. Bo nie było jeszcze nigdy tak źle jak w tym roku.
O reszcie wiadomo. Korupcja była nawet w pierwszej lidze jak grali. (K.B:S.S)
a co do awansu??
Powiedźmy sobie szczerze, nie zasłużyli na Niego ani na grę w barażu. w końcu zajeli 3 miejsce.
Wiadomo, każdy by z Nas chciał ale niech bedzie ten awans wywalczony uczciwie.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » pn gru 28, 2009 5:23 pm

Korupcja.
Wszystko łącznie z korupcją było do przewidzenia, jednak wybrałem tę opcję, gdyż może się okazać gwoździem do trumny konającego Hutnika.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek